ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به شماره های همراه اول و ایرانسل

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به شماره های همراه اول و ایرانسل

حتما شما هم در شرایطی قرار گرفته اید که شاید نیاز شده باشد که بخواهید خیلی سریع و فوری خبری یا حتی یک پیام اطلاع رسانی را بدست جمع زیادی از افراد برسانید . در این مواقع قطعا ایده آل ترین حالت برای شما این است که پیام شما هر چه زودتر توسط افراد خوانده شود . راه های مختلفی به ذهن شما خواهد رسید اعم از تبلیغات چاپی محیطی یا حتی تلویزیونی ، اما می توانیم حدس بزنیم یکی از این راه هایی که به ذهن شما نیز خواهد رسید بحث ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به شماره های همراه اول و ایرانسل است . با توجه به وفور تعداد افراد در حال استفاده از تلفن همراه که روز به روز نیز بر تعداد آن ها اضافه می شود ، می توانیم بگوییم قطعا این روش جزو حداقل سه روش برتر برای این منظور و هدف شما می باشد . ضمن اینکه شما می توانید خیالتان از این مورد راحت باشد که اگر حتی افراد در آن لحظه اینترنت هم نداشتند ، باز پیام تبلیغاتی شما را دریافت خواهند کرد و به احتمال زیاد همان لحظه می خوانند . پس در این مقاله قصد داریم به شما اطلاعاتی درباره این  داستان و این شرایط انتقال دهیم تا اگر برای شما نیز چنین حالتی به وجود آمد بتوانید بهترین استفاده از این روش را داشته باشید . جهت این منظور می توانید چند دقیقه تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

 

ارسال اس ام اس انبوه به شماره های همراه اول

به عنوان مثال برای توضیح بیشتر مقدمه ی این مقاله می توانیم این گزینه را برای شما مطرح کنیم که شاید مثلا یک شخص بخواهد شعبه ی جدیدی از برند و کسب و کار خودش را به زودی تا چند روز آینده راه اندازی نماید . راه های مختلفی توسط افراد بررسی می شود . مشخصا باید پارامتر زمان به عنوان یک محدودیت در نظر گرفته شود زیرا قرار است افرادی که در نزدیکی منظقه جغرافیایی آن شعبه جدید هستند تا چند روز آینده خبردار شده و مطلع گردند . این افراد پتانسیل بیشتری برای بازدهی آن شعبه نسبت به سایر افراد دیگری که از مناطق مختلف مراجعه می کنند ، دارند . پس همانطور که در مقدمه مقاله هم گفتیم ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی می تواند به عنوان دم دست ترین و راحت ترین روش برای شما مطرح شود . این ذهنیت در برخی صاحبین کسب و کار در کشور ما وجود دارد که برخی مواقع فقط به دنبال مخاطبانی که شماره همراه اول دارند می باشند . این مخاطبین شاید از نظر آن مدیران کسب و کار اعتبار و امتیاز بیشتری نسبت به سایرین دارند که باعث می شود احتمالا مخاطبان بهتری باشند و جذب آن ها راحت تر انجام شود . یکی از زیر شاخه های ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی پنل پیامکی ، ارسال اس ام اس انبوه به شماره های همراه اول است که شما در این بخش از تبلیغات خود می توانید این مخاطبان را به راحتی پوشش دهید .

 

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی با تلفن همراه

در یکی از مواردی که برای کاربران خود ما نیز در شرکت دیجیتال مارکتینک اصفهان رایسان اس ام اس پیش آمده بود ، شخص قصد ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی با تلفن همراه خودش را داشت . این روش کاملا در سال های اخیر باطل شده و هیچ محبوبیتی در بین افراد و کسب و کارها ندارد . این روش بشدت زمان زیادی از افراد تلف می کند . فرض بگیریم حتی زمان هم پارامتر مهمی برای شخص نباشد ، زیر ساخت مشخصی برای این روش وجود ندارد و عملا اپراتورهای تلفن همراه با این حالت از ارسال اس ام اس های انبوه کاملا مخالف هستند . به همین دلیل هم اگر یک فرد در یک روز به تعداد بالاتر از استانداردی که اپراتورها تعریف کرده اند ، ارسال اس ام اس داشته باشد احتمال زیاد سیم کارت وی دچار مشکل شده و شاید دیگر نتواند از امتیاز وصل بودن سیم کارت خود استفاده کند . در قسمت بعد می خواهیم راه اصولی و روش حل این دغدغه را برای این نمونه از افراد توضیح دهیم .

 

 

ارسال اس ام اس انبوه به شماره های همراه اول

 

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سیم کارت های همراه اول

 

همانطور که می دانید چندین اپراتور خدمات تلفن همراه در کشور وجود دارند که یکی از آن ها اپراتور همراه اول می باشد . هر کدام از این اپراتورها زیر ساخت و مسیری را فراهم کرده اند تا همه ی اشخاص بتوانند به مشترکین آن اپراتورها اس ام اس های تبلیغاتی خود را ارسال کنند . البته مشترکین هر یک از این اپراتورها می توانند وضعیت خط خود را برای دریافت یا عدم دریافت اس ام اس های تبلیغاتی مشخص کنند و در صورت عدم رضایت اس ام اس های تبلیغاتی را دریافت نکنند . ما در شرکت رایسان پی بردیم که برخی از افرادی که با ما در تماس بودند در ابتدا بر این تصور بودند که برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سیم کارت های همراه اول باید به مخابرات مراجعه کنند . یا اینکه حتی می توانند توسط درگاه های اینترنتی خود اپراتور همراه اول درخواست خود را ثبت نمایند . پس از توضیح شرایط برا ی آن ها ، این داستان انتقال داده شد که برای این افراد کافیست فقط یک پنل ارسال اس ام اس تهیه نمایند تا بتوانند به تمام سیم کارت های همراه اول اس ام اس ارسال کنند .
با این راه حل شما می توانید به تمام افرادی که در حال حاضر سیم کارت همراه اول دارند دسترسی سریعی داشته باشید حال این افراد سیم کارت دائمی همراه اول داشته باشند یا اعتباری همراه اول داشته باشند . برای اینکه به هر کدام از این دو دسته از مشترکین همراه اول شما بتوانید اس ام اس تبلیغاتی خود را ارسال کنید چنین راه حل می توانیم به شما پیشنهاد دهیم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد .

 

ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای همراه اول

این نقشه ها مختص به مراکز استان ها می باشد و ربطی به بقیه شهرها و شهرستان های داخل حوزه آن استان ندارد ؟ چرا ؟ به دلیل اینکه مرکز یک استان دارای وسعت بزرگتری نسبت به سایر شهرستان های آن استان می باشد و باید خود آن مرکز بر اساس منطقه های مختلف دسته بندی شود . مراکز استان ها توسط 5 رقم اول کد پستی در نقشه ها تقسیم بندی شده اند و می توان گفت که خیابان های نزدیک به هم در یک منطقه دارای 5 رقم اول کد پستی مشترک هستند . زمانی که شما از 5 رقم اول کد پستی منطقه مورد نظر مطلع می شوید ، می توانید در پنل شرکت رایسان اس ام اس به تعداد افرادی که ساکن آن منطقه هستند پی ببرید و حال یا تمام آن افراد را یا بخشی از آن ها را به ترتیب اطلاع رسانی کنید . توضیحات کامل تری از این داستان را در مقاله ای با عنوان راهنمای ارسال پیام انبوه کد پستی و منطقه ای  برایتان توضیح داده ایم .

 

ارسال اس ام اس انبوه همراه اول شهر و استان

همانطور که گفتیم برای مراکز استان ها نقشه تفکیکی کدپستی وجود دارد تا شما بتوانید آن مرکز را بصورت مجزا و قسمت به قسمت پوشش دهید . خب حالا تکلیف بقیه شهرستان های آن استان چیست ؟ اگر بخواهید به مابقی شهرها و شهرستان های استان به غیر از مرکز آن اس ارسال اس ام اس انبوه داشته باشید باید از ابزار دیگر سامانه رایسان اس ام اس استفاده کنید که توسط این ابزار شما به تمام افرادی که چه سیم کارت دائمی همراه اول داشته باشند و چه سیم کارت اعتباری ، دسترسی داشته باشید . ضمنا در پنل ارسال رایسان اس ام اس این گزینه برای تمام شهرستان های کشور فراهم شده است و بانک اطلاعاتی کل استان ها و شهرستان های کشور موجود است .

ارسال اس ام اس انبوه پیش شماره همراه اول

حتما شما هم در شهر خود پیش شماره ی خاصی را در حال حاضر دارید . در تمام استان ها و شهر ها هم به همین شکل است و در هر شهر چندین رنج پیش شماره وجود دارد . برخی از پیش شماره ها قدیمی تر هستند و از رنج های خاصی شروع شده اند و برخی جدید تر . شاید مدیر یک کسب و کار بسته به نوع شغل خود بخواهد فقط به یک سری از پیش شماره ها اس ام اس های انبوه تبلیغاتی خود را ارسال کند . با این آیتم شما می توانید حتی پیش شماره ها بصورت تفکیک شده ی دائمی و اعتباری داشته باشید و از هر کدام از آن ها بصورت مجزا استفاده کنید . مثلا در شهر شروع شماره ها با 0913 می باشد که یک نمونه از پیش شماره های قدیمی رنج 118 بصورت ****0913118 می باشد . شما می توانید در پنل رایسان اس ام اس آمار تعداد افرادی که این پیش شماره را در حال حاضر در اختیار دارند مشاهده و همه ی آن ها را یا بخشی از آن ها را به ترتیب پیام رسانی کنید .

 

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به شماره های همراه اول و ایرانسل

ارسال اس ام اس انبوه بانک مشاغل همراه اول

قبلا توضیح دادیم که از نظر برخی از مدیران کسب و کار افرادی که دارای سیم کارت های همراه اول هستند در ذهن آن ها از امتیاز و اعتبار بالاتری برخوردار هستند . حال اگر امتیاز این که آن شخص گیرنده عضو رسته و گروه شغلی خاصی باشد را هم به این امتیاز اضافه کنیم قطعا می تواند آیتم مهم و ارزشمندی برای مدیران کسب و کارهای مختلف باشد . در سامانه رایسان اس ام اس این امتیاز را برای تمام کاربران فراهم کرده ایم که به بروزترین و کاملترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل دسترسی داشته باشند . اغلب شماره هایی که در این بانک ها وجود دارد برای شماره های همراه اول می باشد . این شماره ها در این بانک ، بر اساس گروه شغلی و زیر گروه شغلی و همچنین بر اساس استان و شهرستان تفکیک و دسته بندی شده است . بدیت ترتیب مدیر کسب و کار می تواند بشدت هزینه سوخت تبلیغات اس ام اس خود را کاهش دهد و در کمترین زمان و با کمترین هزینه اس ام اس تبلغاتی خود را به مخاطبان هدف خود برساند .

نرم افزار ارسال اس ام اس یا ارسال با تلفن همراه

با توضیحاتی که تا اینجای کار در این مقاله به شما ارائه کردیم حتما شما به مزیت ها و کاربردهای پنل ارسال اس ام اس پی برده اید . البته به صورت مفصل قبلا در مقاله پنل ارسال اس ام اس برای شما تعریف کردیم و شما می توانید اطلاعات و خصوصیات و سرویس هایی که در هر یک از انواع پنل های ارسال اس ام اس شرکت رایسان وجود دارد را نیز در صفحه پنل اس ام اس شرکت رایسان مشاهده کنید.

پر واضح است که اصلا این روش هیچ ربطی به روش ارسال با تلفن همراه ندارد . کاملا از نظر ما این مقایسه بی ربط و غیر منطقی می باشد . شما به مراتب در روش ارسال با تلفن همراه مشکلات زیادی خواهید داشت . مشکلاتی از نظر اتلاف زمان بسیار زیاد ، مشکل محدودیت تعداد ارسال روزانه ، مشکل سرعت ارسال و رسیدن به دست مخاطبین ، مشکل هزینه و تعرفه هر پیامکی که ارسال می شود و ….. . تمام این موارد و مشکلات در روش استفاده از پنل ارسال اس ام اس برای شما حل شده است و شما درگیر هیچ کدام از موارد و مشکلات بالا نخواهید شد .

در این مقاله تلاش ما برا آن بود که همه کاربران را با پروسه ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی همراه اول و روش های آشنا کنیم . امیدواریم توانسته باشیم مزایا و کاربردهای زیادی که این روش در مقابل با روش ارسال با تلفن شخصی دارد را برای شما بیان کرده باشیم و شما کاملا از این قضیه آگاه و این مسئله برای شما کامل حل شده باشد .

جهت توضیحات بیشتر و شرح شرایط مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی همراه اول می توانید به صورت 24 ساعته با مشاوران ما در ارتباط باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس