ارسال اس ام اس به بانوان ، داستان یک موفقیت

ارسال اس ام اس به خانم ها

پیش از هر چیزی باید بگویم که ارسال اس ام اس به بانوان زمانی به بازدهی می رسد که بر پایه یک خلاقیت استوار باشد. آن خلاقیت هم ارسال هدفمند اس ام اس به بانوان است. اساسا خلاقیت زمانی شکوفا می شود که یک هدف معین داشته باشد. بیایید برای بررسی این موضوع چند شغل و فعالیت را فهرست وار در کنار هم بچینیم. فعالیت ها و مشاغلی همانند آرایشگاه زنانه، مزون لباس عروس، بوتیک زنانه، فروشگاه شال و روسری، مانتو فروشی، فروش محصولات و خدمات آرایشی بهداشتی ویژه بانوان، دوره ها و کلاس های مادر و کودک و فعالیت ها و حرفه های دیگر. اگر از شما بخواهیم که وجه مشترک همه این فعالیت ها و حرفه ها را پیدا کنید در جواب ما چه خواهید گفت؟ کمی فکر کنید! بله درست است! همه آنها در این واقعیت مشترکند که خانم ها مخاطبان اصلی شان را تشکیل می دهند.

 

ارسال اس ام اس به خانم ها

ارزش اقتصادی ارسال اس ام اس به بانوان

 

ارسال اس ام اس به بانوان درست به خاطر این مخاطبان است که اهمیت اقتصادی زیادی دارد. بگذارید برای روشن شدن موضوع مثالی بزنیم. برای مثال مزون و بوتیک را در نظر بگیرید. همه می دانیم که برخی از آقایان نیز در این حوزه از خود علاقه نشان می دهند. اما واقعیت های روانشناختی و اقتصادی به ما چه می گویند؟ واقعیت های عینی می گویند که این خانم ها هستند که عمدتا از خرید محصولات جدید و گردش در بازار لباس و تماشای فروشگاه ها لذت می برند. یک بازار موفق بازاری است که برای این روانشناسی خرید و تماشا و لذت برنامه ریزی هدفمند داشته باشد. داستان مریم به خوبی شما را با روش ها و تاکتیک های کاربردی تبلیغات آشنا می کند. هدف تبلیغات در واقع جذب مشتری است. ارسال اس ام اس به بانوان یکی از روش های موفق جذب مشتری است. اما همه این ها چه ربطی به مریم دارد و اصلا این مریم کیست؟

داستان مریم

مریم دوست من است. داستان او شما را با کاربرد ارسال اس ام اس به خانم ها  به خوبی و به شکلی ملموس آشنا می کند. این داستان واقعی هم مثل داستان های خیالی با یکی بود و یکی نبود، شروع می شود. در حقیقت در اول این داستان هم مثل قصه ها فقط یکی بود. آن یکی هم خود مریم بود. آن یکی هم که نبود مشتری بود!
زمانی که مریم یعنی دوستم تصمیم به کار گرفت از همان اول به فکر تبلیغات بود. از آنجا که فقط من و یکی دیگر از دوستان مشترک، مشتری مریم بودیم، دائما به روش های تبلیغاتی موثر فکر می کرد. من از نزدیک شاهد گسترش کارش بودم و روش هایی که یکی یکی امتحان می کرد را دنبال می کردم. با تحسین دیدم که چگونه کارش را توسعه داد. البته حالا مریم آموزشگاهی دایر کرده است. پشتکار و خلاقیت او باعث شد که من هم دست به کار نوشتن شوم و تصمیم بگیرم راز موفقیتش را برای شما توضیح دهم. موفقیت های مریم از راه آزمون و خطا به دست آمده است. اما شما لازم نیست که همان راه ها را دوباره تجربه کنید.

ارسال اس ام اس به بانوان

 

بازاریابی دهان به دهان

ارسال اس ام اس به بانوان تبلیغات دهان به دهان یا تبلیغات شفاهی را امتحان کرد. به این روش بازاریابی دهان به دهان هم می گویند. راستش را هم بخواهید این اولین کاری است که همه بدون ذره ای تأمل انجام می دهند. خود من با مسئولیت تمام به هر آشنایی که می رسیدم از کسب و کار دوستم می گفتم. از آن آشنا هم می خواستم که آشناهای خود را با کسب و کار مریم آشنا کند. ما فکر می کردیم که این روش معرفی شبکه ای سیلی از مشتریان را به سمت مریم سرازیر می کند. اما اینطور نشد. با بررسی معایب این کار فهمیدیم که با این روش، اعتماد آفرینی به خوبی انجام نمی گیرد. بدون اعتماد هم اساسا هیچ فعالیتی دوام نمی آورد. با همه تلاشی که کردیم فقط چند نفر در آموزشگاه ثبت نام کردند. طبیعی است که چند شاگرد درآمدی برای آموزشگاه مریم به دنبال نداشتند.

 

آگهی یا ارسال اس ام اس به بانوان کدام بهترند؟

 

من و مریم به فکر راه دیگری افتادیم. جالب اینجا است که باز فکر ارسال اس ام اس به بانوان به ذهنمان خطور نکرد. به جای آن به فکر پخش تراکت و چسباندن آگهی افتادیم. دیگر این بار مطمئن بودیم که روش درست و پول ساز تبلیغات را پیدا کرده ایم. آگهی ها و تراکت های مان را بغل کردیم و همه جای شهر چسباندیم. اما با تعجب دیدیم که همه تراکت ها و آگهی ها غیب می شوند! یعنی ما دشمن داشتیم؟ نه اصلا! مسئله فقط زیباسازی شهری و ممنوعیت چسباندن آگهی ها در سطح شهر در میان بود. پس باید چکار می کردیم؟ به فکرمان رسید که آگهی ها را در جایی بچسبانیم که خانم ها معمولا تجمع می کنند. جاهایی مثل پارک بانوان، آرایشگاه های زنانه و مدارس گزینه های خوبی بودند. این بار کمی جواب گرفتیم و توانستیم 12 شاگرد جدید پیدا کنیم. اما باز این تعداد کم بود.

تبلیغات اس ام اس برای بانوان و شبکه های اجتماعی

تبلیغات اس ام اس برای بانوان و شبکه های اجتماعی

حتما منتظرید که بگوییم بعد از این کار سراغ ارسال اس ام اس به بانوان رفتیم. باید بگوییم خیر! یک پیج اینستاگرام باز کردیم. باید اعتراف کنیم که روش تاثیر گذاری بود. در زمانی که همه در شبکه های اجتماعی حاضرند، داشتن یک پیج اینستاگرام یا راه اندازی سایت و اصلا هر دو با هم از ضروریات است. شما برای نشان دادن عکس و تصویر محصولاتتان به هر دو کار نیاز دارید. عکس های جذاب و زیبا، و فالو شدن راه را برای فروش محصولات شما باز می کند. اپلیکیشن های پرطرفداری مانند اینستاگرام، واتساپ و تلگرام فروش شما را تضمین می کند. البته در این فضاها باید مانند یک مدیر فکر کنید و استراتژی و هدف بلند مدت داشته باشید. باید با روانشناسی و ذائقه مخاطب خود آشنا باشید و با تولید محتوای مداوم این ذائقه را مرتبا ارضا کنید. برای جذب مخاطبان جدید تولید محتوا یک شرط مهم است.

تبلیغات پیامکی به بانوان

بالاخره! ارسال اس ام اس به بانوان

سرتان را درد نیاورم. بعد از امتحان همه این روش ها بالاخره روش طلایی ارسال اس ام اس به بانوان به ذهنمان رسید. ای کاش زودتر می فهمیدیم که در روش ارسال پیامک و کلا اس ام اس مارکتینگ، جنسیت نقش اصلی را دارد. به این معنا که پیامک ها بر اساس جنسیت افراد ارسال می شوند. فایده این کار این است که پیام دقیقا به دست مخاطب اصلی خود می رسد. برای این کار باید مراحلی را طی می کردیم. اول از همه فهمیدیم که باید یک پنل اس ام اس داشته باشیم. این پنل در واقع یک نرم افزار تحت وب است و برای فرستادن و دریافت پیامک به آن نیاز داریم.
ما با قابلیت ارسال اس ام اس به بانوان برای همه بانوان ساکن تهران پیامک تبلیغاتی ارسال کردیم. جالب اینجا است که وقتی دوره های مجازی را هم به خدمات آموزشگاه اضافه کردیم، لینک اینستاگرام را هم در متن پیامک ها جا دادیم. یعنی سازندگان نرم افزار این امکان ها را پیشاپیش در اختیار ما گذاشته بودند. با این کار تعداد فالوورهایمان چندین برابر شد. شما هم می توانید با این کار بازارتان را گسترش دهید. چطور؟ همچنان با ما باشید تا این روش را گام به گام برای تان توضیح دهیم.

چطور یک پنل ارسال پیامک داشته باشیم؟

یک پنل خوب یعنی پنلی که کار ارسال اس ام اس به بانوان را به خوبی انجام دهد باید چندین مزیت داشته باشد. علاوه بر تفکیک مخاطبان بر اساس سن باید یک محیط کاربری آسان، تعرفه مناسب و به صرفه، پشتیبانی 24 ساعته و از همه مهم تر رضایت مشتریان را نیز به همراه داشته باشد. من قبلا ارزش و جایگاه مهم هر کدام از این مزیت ها را در مقاله راهنمای خرید بهترین پنل پیامکی را تمام و کمال توضیح داده ام. این بار می خواهم شما را با نحوه ارسال پیامک های تبلیغاتی آشنا کنم.

ارسال پیامک به بانک خانم ها

شیوه ارسال اس ام اس به بانوان

برای ارسال اس ام اس به بانوان و تبلیغات اس ام اس برای بانوان باید یک پنل مناسب برای ارسال پیامک های تبلیغاتی پیدا کرده و در آن ثبت نام کنید. بعد از وارد کردن رمز عبور و نام کاربری اختصاصی تان، محیط کاربری مخصوصی برای شما باز خواهد شد. به منوی ارسال هدفمند بروید و در زیر منو ها به دنبال گزینه ارسال پیامک به تفکیک جنسیت و رده بندی سنی باشید . با انتخاب این گزینه ،در صفحه ای که باز می شود میتوانید ابتدا استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید . سپس در ادامه می توانید جنسیت مورد نظر خود را انتخاب و در مرحله بعدی حتی می توانید رنج سنی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . از دیگر قابلیت هایی که در این صفحه مشاهده می کنید ، می بینید که می توانید علاوه برا تمام این فیلتر ها ، مخاطبان خود را از نظر داشتن سیم کارت های دائمی و یا سیم کارت های اعتباری مجزا کنید .

به پایان مقاله رسیدیم. در این مقاله کوشیدم علاوه بر ارسال اس ام اس به بانوان روش های تبلیغاتی دیگر را هم به اطلاع شما برسانم. درباره مزایا و معایب هر کدام هم با شما حرف زدم. اگر ارسال هدفمند اس ام اس به بانوان را پسندیده اید، توصیه می کنم که به صفحه تعرفه بروید. از آنجا می توانید پنل دلخواه تان را به صورت آنلاین دریافت کنید. با این کار از همان لحظه می توانید کارتان را شروع کنید. در ضمن ما به تجربه شما نیز به چشم یک سرمایه نگاه می کنیم. خوشحال می شویم که تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس