کیورد در سئو

یکی از مهترین بخش های سئو یک وب سایت و بهینه سازی وب سایت  انتخاب کلمه کلیدی مناسب و خوب است و جز پر اهمیت ترین مسائل سئو وب سایت است . نکته بعدی این است که شما کلمه کلیدی را برای کدام قسمت استفاده میکنید ، در مرحله اول کلمه کلیدی اصلی وب سایت را شما باید بررسی کنید که به صورت  کلی یکی  اصلی ترین و مهمترین شاخه های شغلی شما باید کلمه کلیدی باشد .

مرحله بعدی شاخه های دیگر شغل خود را برای کلمه کلیدی صفحات دیگر انتخاب کنید و درگام بعد شما برای محتوا گذاری ها و مطالبی که رو سایت میگذارید مثل مقالات باید موضوع مقاله هایی را انتخاب کنید که ارتباط خیلی خوبی با کلمات اصلی شما داشته باشند تا بتوانید با لینک گذاری داخلی با صفحات اصلی بتوانید کلمات کلیدی اصلی سایت را با توجه به قوانین سئو اعتبار بیشتری دهید ، این نکته را هم باید در نظر بگیرید کلمات کلیدی را معمولا 2 تا 4 بخشی میتوان باشد و بهتر است شما از کلمات چند بخشی شروع کنید تا به کلمات کوتاه تر ، به نظر ما اگر روی کلمات کوتاه تر اقدام نکنید  در قدم شاید به شکست تبدیل شود ولی اگر بر عکس عمل کنید گام به گام سایت شما بهبود یافته و برای کلمات کلیدی کوتاه تر رشد قابل توجهی خواهد داشت .

کلمات کلیدی کوتاه

انتخاب کلیدی با جستجو در گوگل

اولین گامی که شما باید انجام دهید این است به گوگل مراجعه کنید و ببینید نتایج گوگل چه آماری را می دهد
و به غیر از تعداد آمار سایت هایی که گوگل اعلام می کند به سایت هایی که با توجه به کلمه کلیدی  که اعلام کردید نمایش داده است توجه کنید و بررسی کنید که سایت های پر قدرتی هستند یا نه ، آیا اون سایت تبلیغاتی هست یا سایت تخصصی در زمینه شغل شما ، آیا احساس میکنید که اون سایت سئو سایت را به طور حرفه ای دنبال می کند و خیر .  این گام اول در زمینه بررسی کلمات کلیدی می باشد .

 حتما بخوانید

تغییر نام سایت در سئو

انتخاب کلیدی با ابزار google planner

مهمترین بخش انتخاب کلمه کلیدی مناسب و مهم ،  استفاده از این ابزار است که شما  باید رجوع کنید به گوگل و قسمت ادورز و بعد گوگل پلنر ، البته استفاده از ابزار در ایران فعلا محدود شده و شما باید با تغییر آی پی خود یا با استفاده از فیلتر شکن به این قسمت وارد شوید . این ابزار امکانات و اطلاعات فوق العاده ای می دهد و تاثیر مستقیمی در ادرورز هم دارد که اگر تصمیم به استفاده از ادروز هم داشتین این ابزار می تواند شما را کمک خوبی کند . در این ابزار شما باید کلمات کلیدی که قبلا آماده کرده اید را وارد کنید و یکی یکی بررسی میکنید کلمه کلیدی مورد نظر شما در هفته یا ماه چند بار سرچ شده و یا میانگین جستجو ها را به شما اطلاع میدهد  و این آمار به شما کمک بسیار بزرگی خواهد کرد که بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کنید . اگر اشتباه کلمه انتخاب کنید شما وقت و انرژی خود را رو کلمه ای گذاشته اید که از طرف مردم هیچ جستجویی انجام نشده است . مثلا  شما با ورود به این ابزار میتوانید متوجه شوید که جستجو کلمه  سئو سایت مثلا  1000 بار در ماه انجام می شود  و یا سئو تضمینی 400 بار در ماه جستجو شده  یا  اگر در شهر خاصی هستید مثلا شما با نوشتن سئو سایت در اصفهان یا شهرهای دیگر متوجه می شوید که این کلمات در شهر های مختلف چند بار جستجو می شود .

همینطور شما باید در شغل خود آماری بگیرید که مثلا  کلمه کالای خواب چقدر جستجو می شود . همچنین در شغل های مختلف به این ترتیب شما میتوانید یه فایلی تهیه کنید و تعداد های جستجو کلمات مختلف را ذخیره کنید و کلمات  بهتر را در سایت خود قرار دهید و محتوا گذاری را روی این کلمات انجام دهید .

محتوا گذاری

استفاده از ابزار  google terend

در این ابزار شما میتوانید چند کلمه کلیدی را بررسی کنید و ببینید که در سال های مختلف و ماه های مختلف  روند جستجو این کلمه به چه شکل بوده است و درصد رشد کلمات مختلف را بررسی می کنید که آیا در حال حاضر کسی این کلمه کلیدی را جستجو میکند یا خیر یا اینکه این کلمه در حال رشد هست یا نه . ولی در مجموع تعداد جستجو را کامل نشان نمی دهد ولی باید با ابزار گوگل پلنر انجام شود

استفاده از کلمات پیشنهاد گوگل

یکی دیگر از راه های انتخاب کلمه کلیدی مناسب استفاده از جستجو های گوگل است به شکلی که شما وقتی کلمه ای را جستجو میکنید گوگل پیشنهاد هایی به شما میدهد و چند تا کلمه به شما پیشنهاد می دهد .

 مجموع این چند ابزار باعث می شود که انتخاب کلمه کلیدی مناسبی شما داشته باشید .

 حتما بخوانید

محتوای همیشه سبز چیست ؟طراحی سایت در اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس