انکر تکست

انکر تکست ها بخشی قابل کلیک از یک متن هستند . این عناصر ممکن است عکس ، متن و … باشد . لینک هایی که شما به انکر تکست ها می دهید می تواند مربوط به همان سایت مبدا باشد یا به صفحات و سایت های دیگر لینک دهید . اما دقت داشته باشید که اگر برای لینک دهی از لینک سایت های دیگر استفاده می کنید از صفحات و سایت هایی استفاده نمایید که دارای اعتبار بالایی نزد گوگل هستند . زیرا اگر گوگل ببیند که شما از لینک هایی با اعتبار بالا استفاده می کنید اعتبار سایت شما نیز نزد گوگل بالا می رود .

انکر تکست ها به صورت آبی رنگ در متن نشان داده می شوند . مثلا کلمه طراحی سایت در اصفهان  یا سئو سایت اصفهان انکرتکست است .
انکر تکست یک روش فوق العاده برای افزایش رتبه وب سایت شما می باشد و در سئو و بازدید سایت شما تاثیر بسیار زیادی دارد .

انکر تکست می تواند رتبه وب سایت شما را افزایش دهد اما اگر به طور غلط از آن ها استفاده نمایید تاثیر منفی دارد و ممکن باعث پنالتی شدن وب سایت شما توسط گوگل نیز می شود . معمولا مدیران وب سایت ها از کلمات به عنوان انکرتکست استفاده می کنند و  چون کاربر کلمات کلیدی را سرچ می کنند  می توادن تاثیر زیادی در سئو داشته باشد . اما این روش همیشه موفق نخواهد بود و بلند مدت می تواند تاثیر منفی داشته باشد . در این مقاله به معرفی انواع انکرتکست ها می پردازیم و نحوه استفاده از انکر تکست ها را طبق نمودار زیر توضیح خواهیم داد .

انکر تکست نام تجاری :

طبق نمودار بالا حدود 40 درصد از لینک های مورد استفاده شما در متن باید مربوط به نام تجاری شما باشد . مثلا در مورد شرکت ما کلمه رایسان نام تجاری ما می باشد و از آن باید استفاده شود . اما از آن جایی که این مقدار حجم از کلمه رایسان در گوگل سرچ نمی شود تمرکز زیاد روی این عبارت چندان مناسب نیست .

انکر تکست اختصاصی :

انکر تکست اختصاصی کلمات جدیدی هستند که می خواهید در اینترنت مطرح نمایید . برای مثال می توان به کلمه iphone  اشاره کرد که یک کلمه اختصاصی برای شرکت apple  می باشد .

انکر تکست عریان :

هنگامی که شما از آدرس لینک به عنوان متن استفاده نمایید یک انکر تکست عریان است . مثلا Raysan.ir  یک انکر تکست عریان است .

انکر تکست نام تجاری و کلمه کلیدی :

نوع دیگری از انکر تکست ها استفاده از نام برند به همراه کلمه کلیدی است . مثلا اگر کلمه کلیدی شما سئو و نام تجاری رایسان باشد . افزایش رتبه سئو در رایسان  و یا طراحی سایت در اصفهان  از این نوع انکر تکست ها است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس