ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل

در سال های اخیر در زمینه بازاریابی اس ام اس افراد بشدت دنبال ابزارهایی هستند که بتوانند هر چه سریع تر به مخاطبین هدف خود برسند و با هزینه کمتری بتوانند بازدهی بالاتری را بدست آورند . ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل یک نوع ابزار بازاریابی اس ام اس و تبلیغات موثر در این زمینه است که در این مقاله به تفصیل در مورد آن پرداخته‌ایم.

 

ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل به چه صورت است؟

در ابتدای راه دغدغه ام تبدیل سوپر مارکتم به یک هایپر مارکت بزرگ بود، توانستم با سختی و تلاش بسیار این امر را تحقق ببخشم. اما پس از تحقق آن، افزایش مشتری دغدغه‌ام شد. جهت دستیابی به هدفم از هیچگونه تلاشی فروگذاری نکردم. به همین منظور مشورت با افراد متخصص در بازاریابی، تحقیق در شبکه های اجتماعی و راه اندازی وب سایت را در دستور کار خود قرار دادم که در این میان ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل توجه من را به خود جلب کرد.

به نظرم ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل یک ایده جالب و عالی بود. البته در این مورد تحقیق را لازم دانستم و علاقه ای به انجام کار سرسری و بدون برنامه ریزی نداشتم. به همین منظور جست و جوی شرکت های معتبر و موثر در فراهم سازی شرایط ارسال اس ام اس و ایده های استفاده از پیامک برایم در اولویت قرار گرفت.اکنون که تجربه ام را در زمینه کسب و کار می‌نویسم، دارای باشگاه مشتریان و در حال استفاده از بازاریابی پیامکی هستم. با وجود استفاده از روش های مختلف بازاریابی هیچکدام به اندازه ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل و ارسال پیامک روی نقشه برایم مفید و موثر نبود. پس از شما می‌خواهم که جهت آشنایی با تجربیاتم این مقاله را بخوانید.

ارسال پیامک برای مشاغل و اصناف

چگونگی دریافت پنل ارسال پیامک

 

درخواست دریافت پنل پیامکی اولین گام من در مسیر ارسال پیامک تبلیغاتی بود. پنل پیامکی را می‌توان نوعی نرم افزار آنلاین و تحت وب معرفی کرد که به منظور مدیریت، ارسال و دریافت پیامک به کار می‌رود. برای درخواست دریافت پنل پیامکی ابتدا به صفحه اصلی رایسان اس ام اس جهت ثبت نام رفتم و تایید آن پس از ارائه رمز عبور و نام کاربری‌ام صورت گرفت. پس از آن توانستم از پنل خود استفاده کنم. من به منظور فعال سازی کدهای تخفیف و ارسال رایگان آن ها برای مشتریان وفادار اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان کردم.

 

ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل ابزاری است که تصمیم به معرفی آن گرفتم. زمانی که پشتیبان رایسان اس ام اس به معرفی این ابزار برای من پرداخت، من تعجب کردم و با خود فکر نمی کردم که بتوانم با پیامک به تبلیغ بپردازم و از طریق آن به تخفیف های خوب و بازاریابی برای بعضی از گروه های شغلی مدنظرم دست پیدا کنم. باید بدانید بازاریابی پایه اصلی و قدم اول در کسب درآمد به حساب می آید. بر اساس تجربه ها و تحقیقات انجام شده از بازاریابی پیامکی به عنوان بهترین و موثرترین روش برای تبلیغات و بازاریابی کسب و کارها یاد می شود. این روش با وجود سادگی و کم هزینه‌ای در دست یابی به نتایج خوب و افزایش فروش بسیار تاثیرگذار بوده است.

 

فراهم سازی ارسال پیامک به گروه های شغلی با سامانه شرکت رایسان

 

شما از طریق پنل اس ام اس قادر به ارسال پیامک به بانک مشاغل هستید. اما من در زمینه ی پنل رایسان اس ام اس به تجربه های بسیاری دست پیدا کرده ام که به همین خاطر لازم است روند کاری آن را با شما در میان بگذرانم.
از جمله ویژگی‌ها و مزایای مهم پنل می‌توان به ارائه بانک شماره مشاغل در قسمت ارسال هدفمند اشاره کرد. در واقع باید به شما بگویم که بهتر است زمانی به استفاده از این ابزار بپردازید که قصد تبلیغ گروه شغلی خاصی دارید. به عنوان مثال، استفاده اصلی من از پنل بیشتر ارسال پیامک به رستوران‌داران، شرکت‌های خصوصی، بوفه مدارس و بیمارستان‌ها به منظور تبلیغ محصولاتم می‌باشد.

 

ارسال هدفمند پیامک

 

لازمه ی شروع ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل ورود با پنل و کلیک بر رسته های مدنظر است. قبل از شروع به ارسال پیامک حتما توضیحات لازم در صفحه جدید را مطالعه کنید و سپس پیامک ارسال کنید. به قسمت عنوان گروه مراجعه کنید و با انتخاب کلمه ای سبب ایجاد دسته بندی پیام برای شما خواهد شد. ارسال عنوان برای مشتری صورت نمی گیرد و نوشتن هر سرنخی برای شما آزاد است. سپس شماره خط خود را در قسمت فرستنده وارد کنید.

 

 

بانک کامل شماره های ایرانسل و همراه اول

 

بانک مشاغل سامانه رایسان اس ام اس از ویژگی جالب دیگری نیز برخوردار است. سامانه رایسان اس ام اس امکان دسترسی کاربران خود را به بانک کاملی از مشاغل گوناگون به تفکیک اپراتور فراهم نموده است. حال اگر اپراتور خاصی در ارسال پیامک مدنظر شماست، می‌توانید از این فیلتر استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که شما پیامک های خود را به دلیل آپدیت و به روز رسانی مداوم بانک شماره های مشاغل فقط برای شماره های به روز ارسال خواهید کرد.

 

مشاغل موجود در سامانه پیام کوتاه رایسان

در نهایت نیز بهتر است بدانید که بانک مشاغل رایسان اس ام اس تمام شماره های مشاغلی همچون: ساختمان، ابزار فروشی، کادر درمان، آتلیه‌داران و عکاسان، حوزه نساجی و پوشاک، بیمه و نمایندگی‌های بیمه، تشریفات، موسسات آموزشی، آژانس‌های گردشگری، رانندگان و فعالان حوزه حمل‌ونقل و دیگر مشاغل را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. البته ممکن است این سوال برای شما پیش آید که دسترسی به شماره های تمامی مشاغل لازم و ضروری است؟

 

بانک شماره های موبایل اصناف و مشاغل

در قسمت آخر لازم است به بخش مهم بانک شماره های جامع و به روز به تفصیل بپردازیم. بانک شماره ها باتوجه به تفکیک استانی و مشاغل در دو گروه در اختیار کاربران و صاحبان مشاغل قرار گرفته اند تا استفاده از آن ها باتوجه به کمپین تبلیغاتی و استراتژی ارسال پیام کوتاه برای آن ها مقدور باشد.  در ضمن شما میتوانید به بانک مشاغل استان ها و مشاغل شهرها هم ارسال داشته باشید مثل ارسال پیامک به مشاغل اصفهان

 

بانک شماره مشاغل

شما در قسمت بانک شماره مشاغل قادر به انتخاب هر یک از گروه های شغلی مدنظر خود هستید. البته هر یک از این مشاغل نیز دارای زیرشاخه هایی هستند تا شما بتوانید پیام خود را به دست جامعه هدف خود به صورت دقیق بفرستید. برای روشن‌تر شدن آن بهتر است مثال بزنم. به عنوان مثال، اگر شما ابتدا گروه شغلی پزشکان را کلیک کردید. گروه شغلی پزشکان براساس رشته تحصیلی و شهر در گروه‌های متعددی نشان داده می‌شود که شما بتوانید پیام های خود را به افراد مدنظر خود ارسال کنید.

 

ارسال بانک مشاغل

 

بانک شماره مشاغل به تفکیک استان

 

اگر کسب و کار شما در سطح وسیعی از کشور فعالیت می کند و مایل به تبلیغ آن هستید، بانک شماره اصناف و مشاغل این امکان را پدید آورده است که شما پیام های خود را به تفکیک استان ارسال کنید. در این قسمت از پنل گروه های شغلی خدمات، لوازم، املاک، آموزش، اتومبیل، ارتباطات و بازار کار و … برای کاربر نمایش داده می شود که البته هر یک از آن ها نیز دارای چندین زیرشاخه هستند.
مثلاً، شما در قسمت استان ها ابتدا استان تهران را انتخاب و سپس بر روی گروه شغلی املاک کلیک می‌کنید. پس از آن دیگر زیرشاخه‌های آن نمایش داده می شود که شما می توانید به یک یا چندین از آن‌ها پیامک بفرستید. سپس در مرحله ی بعدی، شما نوشته ی مدنظر خود را تایپ و سپس بر روی ارسال تایید می زنید. تایید پیامک نیز برای تایید از سمت اپراتور نیاز به ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد. پس از تایید آن، پیامک به دست مخاطبین مدنظر شما خواهد رسید.

 

اهمیت ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل به چه صورت است؟

برخی از شغل ها فقط با گروه و قشر خاصی در ارتباط هستند اما مخاطبین تعدادی دیگر از شغل ها عموم مردم می باشد. به همین منظور داشتن استراتژی تبلیغات برای یک صاحب کسب و کار امری ضروری است تا تبلیغات خود را به صورت برنامه‌ریزی شده و متناسب با گروه شغلی هدف مدنظر انجام دهید.به عنوان مثال، چاپخانه‌ها بیشتر با کارخانه‌ تولید کاغذ، مدارس و آموزشگاه‌ها سروکار دارند. رانندگان، شرکت‌ها و کلینیک‌ها گروه‌های شغلی دفاتر بیمه به شمار می روند. یا همچنین می‌توان گفت که بیشترین تبلیغات کسب و کار من در رستوران‌ها، شرکت‌ها و سوپرمارکت‌های کوچک صورت می‌گیرد.

ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل گروه خاصی سبب می شود که شما با هزینه کمی نتیجه خوبی از تبلیغات خود داشته باشید. در ادامه مزایای تبلیغات به روش ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل را برای شما بازگو کرده‌ام.

 

مزایای پنل رایسان و استفاده از فیلتر اصناف و مشاغل

 

با استفاده از فیلتر اصناف و مشاغل شما قادر به ارسال پیامک به دست مخاطبین خود با هزینه کمی هستید. همچنین ارسال پیامک تبلیغاتی با سرعت بالایی به دست مخاطبین مدنظر خواهد رسید. چرا که عده‌ی بسیاری همواره پیام‌های گوشی خود را چک می‌کنند.
ممکن است که روش های دیگری همچون: راه‌اندازی وبسایت، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، پخش تراکت و ارسال آن برای گروه شغلی موردنظر برای بازاریابی مناسب بدانید. اما باید بدانید که تبلیغات با استفاده از این روش‌ها هزینه بالایی را می‌طلبد و با سرعت پایینی انجام می‌شود. همچنین ممکن است که تبلیغات شما علاوه بر گروه شغلی هدف شما برای دیگر گروه‌های شغلی نیز صورت گیرد.
به نظرم ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل از دیگر روش‌های تبلیغاتی بهتر عمل می‌کند. ممکن است این حرف من برای شما اغراق آمیز باشد اما با امتحان آن به حرف من پی می‌ببرید.

نتیجه مثبت ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل

ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل برای من یک روش بازاریابی و تبلیغاتی بسیار خوب و موثر بود که حال سبب شده که به فکر افتتاح شعبه جدید باشم. من با توجه به تجربیات و تحقیقات خود به این نتیجه رسیده ام که برای رسیدن به نتیجه دلخواه از تبلیغات باید به روش صحیح و با برنامه ریزی اصولی پیش بروید و با تحقیق قبلی از هر گونه استراتژی موثر تبلیغاتی بهره بگیرید، شما قطعا به نتایج مثبتی دست پیدا خواهید کرد. ارسال اس ام اس برای اصناف و مشاغل برای من استراتژی بسیار مناسب بود که توانستم تبلیغات خود را محدود به گروه‌های شغلی هدف خود کنم. پس از آن نیز با ابزارهایی همچون: خبرنامه پیامکی، ارسال کد تخفیف و جشنواره فروش خواهان تبدیل هایپر معمولی خود به یک هایپر خاص و بزرگ می‌باشم.

به منظور استفاده از پنل پیامکی ابتدا ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت رایسان اس ام اس لازم است. پس از تماس تیم پشتیبانی با شما و تایید مدارک قادر به استفاده از پنل خود و دریافت نتایج و بازخورد مثبت خواهید بود. امیدوارم بتوانید بیشتر از حدانتظار به نتایج مثبت در کسب و کار خود برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس