برنامه های گوگل برای آموزش

گوگل یکی از قدرتمندترین موتورهای جستجو می باشد . این شرکت برای استفاده بهتر ما از تکنولوژی ابزارهای قدرتمندی را در اختیار ما قرار داده است تا با استفاده از آن بتوانیم به صورت هدفمند و برتر در ارائه طراحی سایت و حفظ و نگهداری وب سایت و همچنین در بازاریابی محتوا و ارائه محتوای برتر تلاش کنیم و عملکرد وب سایت خود را به صورت چشمگیری بهتر کنید . ما در این مقاله سعی داریم شما را با برخی از این ابزارها و عملکرد آن ها آشنا نماییم . تا شما بتوانبد به کمک آن ها عملکرد وب سایت خود را ارتقا دهید . البته این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است شما به صورت روزانه از تمامی این ابزارها استفاده نکنید و یا حتی برخی از این ابزارها با استراتژی کار شما هماهنگی نداشته باشد . اما امید براین است که این مقاله بتواند به شما کمک کند تا آخر همراه ما باشید .

شما برای طراحی سایت خود و در مرحله بعدی سئو سایت خود میتوانید از این ابزار ها استفاده کنید .

ابزار اول :  Google web designer

شرکت های بسیاری برای ساده کردن طراحی وب نرم افزارهایی را تولید کرده اند که بدون داشتن دانش برنامه نویسی بتوانید وب سایت تولید کنید . شرکت گوگل برای انجام این فعالیت ابزار  google web designer  را تولید کرد . گوگل وب دیزاینر یک نرم افزار حرفه ای است که امکان طراحی و ساخت  Html5 ، محتوای وب سایت شما را می دهد .

قابلیت ها :

ایجاد HTML5 متحرک

نمایش و ویرایش کد طراحی‌های شما و مشاهده بازخورد ویرایش روی کار اصلی به صورت خوکار

دریافت به‌روز‌رسانی‌های سرویس به صورت خودکار، بدون نیاز به دانلود مجدد برنامه

ابزار  google web designer 

ابزار دوم : Google web master tools

یکی دیگر از این ابزارها گوگل وب مستر تولز می باشد که در مقاله راهنمای استفاده از گوگل وب مستر تولز به صورت کامل در مورد این ابزار صحبت شد . به طور خلاصه می توان گفت که این ابزار یکی از قدرتمند نرین ابزارهای گوگل است که به بهبود عملکرد وب سایت و بهنیه سازی آن کمک فراوانی میک ند . با اضافه کردن نام دامنه وب سایت خود به گوگل وب مستر تولز گزارشی از نحوه عملکرد وب سایت خود و عوامل موثر در پیشرفت و پسرفت وب سایت خود را در اختیار داشته باشید .

ابزار سوم : گوگل ادورز :  keyword planner

برای بهبود عملکرد وب سایتتان حتما به این احتیاج دارید تا کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را بدانید ابزارهای فراوانی برای یافتن کلمات کلیدی پیدا شده است اما بهترین این ابزارها  keyword planner  گوگل می باشد که به شما برای یافتن کلمات کلیدی کمک بسیاری می کند . همچنین این ابزار به شما کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را پیشنهاد می دهد . در مقاله مربوط  ادروز چیست به طور کامل در رابطه با این ابزار صحبت شده است .

keyword planner

ابزار چهارم :Google page speed

یکی از مهم ترین عوامل در موفقیت یک وب سایت سرعت آن می باشد . گوگل در رتبه بندی وب سایت شما سرعت وب سایت را به عناون یک عامل اساسی در نظر می گیرد . شما برای اینکه از سرعت وب سایت خود اطلاع داشته باشید می توانید از ابزار Google page speed  استفاده کنید . این ابزار برای بررسی سرعت سایت طراحی شده است و اگر سرعت سایت شما با مشکل مواجه شود این ابزار به شما اطلاع می دهد  .

ابزار پنجم : Google trend

یکی دیگر ابزارهای گوگل که به شما در سرچ کلمات کلیدی کمک بسیاری می کند Google trend  می باشد این ابزار به شما کمک می کند تا در انتخاب کلمات کلیدی انتخابی هوشمندانه داشته باشید . یکی از مهم ترین مزیت های این ابزار این است که می تواند  کلمات را بر اساس کشورها و مناطق مختلف، زبان، دوره تاریخی و… دسته بندی و بررسی میکند .

Google trend

ابزار ششم : Google drive  

بارها ممکن است برای شما پیش آمده باشد که در ذخیره سازی فایل ها با مشکل روبه رو شده باشید . گوگل درایو ابزار ذخیره سازی رایگان گوگل می باشد . شما در این ابزار امکان ذخیره سازی تمامی فایل های صوتی و تصویری را دارا می باشید . این ابزار قابلیت ذخیره سازی فایل ها تا 15 گیگابایت را دارا می باشد و اگر شما تمایل به استفاده بیشتر از این فضا را دارید می توانید اشتراک ماهیانه بخرید و هزینه ای را بابت این فضای اضافی پرداخت کنید . با استفاده از این ابزار در هر جایی که هستید امکان دسترسی به تمامی فایل های خود را دارید .

ابزار هفتم : Google My Business

با استفاده از Google My Business می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان در گوگل تبلیغ نمایید پس از ثبت نام کسب و کار شما در گوگل نمایش داده خواهد شد . برخی از ویژگی های این ابزار به شرح زیر می باشد

این ابزار رایگان است
امکان استفاده از نام دامنه های رایگان موجود در ابزار و امکان خرید یک نام دامنه مجزا
موبایل فرندلی بودن وب سایت های ایجاد شده با استفاده از آن
به صورت خودکار بروز رسانی می شود

Google My Business

ابزار هشتم : Google calender

این ابزار یک تقویم آنلاین است . شما می توانید برنامه کاری و روزانه خودرا در آن قرار دهید و آن را با دوستان  و همکارانتان به اشتراک بگذارید .

اگراطلاعاتی در زمینه اطلاعات اولیه ندارید به صفحه طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان مراجعه کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس