تبلیغات ادورز

سرویس تبلیغاتی گوگل که در سال 2002 شروع به کار کرد بدین صورت است که افراد برای نمایش سایت های خود در صفحه جستجو مبلغی را شارژ نموده و با کلیک بازدید کنندگان بروی وب سایت مبلغی از شارژ مدیر سایت کسر خواهد شد . این لینک ها شبیه به لینک های معمولی در سایت گوگل می باشد با این تفاوت که هر تبلیغ گوگل یک برچسب AD در کنارش می باشد .

چرا تبلیغات گوگل را انجام دهیم ؟

معمولا  افراد بعد از اینکه تصمیم می گیرند به دنیای مجازی وارد شوند شاید اولین اقدامشان طراحی سایت باشد و بعد بحث بروز رسانی و محتوا گذاری می باشد . بعد از اینکه وب سایت از لحاظ گرافیکی و محتوایی نسبتا به جایگاهی خوبی رسید کارفرما باید تبلیغات را برای کسب و کار خود شروع کند که تبلیغات سنتی  و تبلیغات اینترنتی را شامل می شود . بعضی از این تبیلغات دیر بازده هست و بعضی تبلیغات کوتاه مدت نتیجه می دهد . شاید بعضی مواقع تبلیغات جهت برند سازی استفاده می شود و بعضی مواقع جهت گرفتن نتیجه سریع می باشد . یکی از تبلیغاتی که سریعا به نتیجه نزدیک است تبلیغات گوگل می باشد که مخاطبان شما در مواقع جستجو سریعا لینک سایت شما را مشاهده میکنند .

دلایل تبلیغات گوگل

عملکرد ادورز یا تبلیغات گوگل :

کاربران برای نمایش وب سایت خود معمولا کلمات کلیدی مهمی را در نظر میگیرند و بررسی میکنند که از نگاه بازدیدکننده چه واژه هایی مورد جستجو قرار میگیرد . البته این کار را برای سئو سایت هم انجام می دهند . ولی در تبلیغات گوگل یا ادروز نگاه متفاوتی است شما باید کلماتی کلیدی یا واژه هایی را که کاربر ها د رگوگل جستجو میکنند را در پنل اختصاصی خود در  گوگل  معرفی کنید و تنظیمات خاص را روی آن واژه انجام دهید و مبلغ مورد نظر با توجه به تبلیغات رقبا را هم قرار دهید . در اصل شما میتوانید  هزینه مورد نظر با توجه به ابزار های مثل گوگل پلنر بدست بیاورید و در کل نسبت به سایت و رقبا میتوان با چند بار تست کردن به رقم نهایی خود برسید تا بتوانید  تبیلغات مفیدی از لحاظ هزینه های داشته باشید .

 حتما بخوانید

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو سایت

مزایای ادورز یا مزایای تبلیغات گوگل :

هزینه مناسب :

شما در تبلیغاتی گوگل بابت هر نفری که بروی لینک شما کلیک میکند مبلغی را پرداخت میکنید و این یعنی اینکه شاید این کمترین هزینه ای بوده است که میتوان برای جذب یک مشتری انجام داد و شاید در تبلیغات دیگر شما باید هزینه های بیشتری را انجام دهید تا به مشتری بالقوه مورد نظر خود دست پیدا کنید و مطمنا چند برابر هزینه تبلیغ غیر ادورز می باشد . در ادامه میتوان مثال دیگری را عنوان کرد که ادورز جز بهترین تبلیغات بحساب می آید . شما در نظر بگیرید وقتی مخاطب شما روی سایت شما کلیک میکند از شما مبلغ کسر خواهد شد و تا زمانی که فقط سایت شما را مشاهده میکند مبلغی کسر نمی شود و وقتی هزینه شما کم خواهد شد که مخاطب شما تصمیم برای هدف خود را گرفته و این مشتری آماده دریافت اطلاعات و بازاریابی شدن است و وقتی شما این نوع تبلیغ را با تبلیغات دیگر مثل تراکت و … مقایسه کنید متوجه می شوید که کامل گزارشی واضح دارید نسبت به پخش تراکت دارید .

مزایای ادورز

هدف مند بودن تبلیغات گوگل یا ادورز

ادورز شاید جز هدفمند ترین تبلیغات باشد ، دلیلش هم مشخص است که شما کلمات و واژه هایی را انتخاب کرده اید که شاید در اون زمینه ها قوی باشید و مشتری به محض پیدا کردن شما با شما وارد مذاکره شود . در همین راستا در طراحی سایت ما صفحاتی به نام صفحات فرود داریم که یک صفحه را برای یک موضوع خاص به دور از حاشیه های دیگر و فعالیت های دیگر روی تک موضوع آماده میکنیم به طوری که کاربر فقط روی موضوع مورد نظر تمرکز کند که به این صفحه ها ، صفحات فرود گفته می شود . هدفمند بودن ادرورز یا تبلیغات گوگل برای این صفحات به شدت مفید می باشد زیرا صفحه مورد نظر را شماآماده کردید و در ادورز لینک همین صفحه را با واژه های موردنظر خودتان لینک میکنید که بعد از کلیک بروی لینک ثبت شده به این صفحات ارجاع داده می شوند .

گزارش گیری ادورز :

شما در تبلیغات ادورز گزارش های کاملی را دریافت می کنید بطوری که با چه واژه هایی چند بار کلیک یا نمایش داده شده اید  و در  ادامه با گوگل آنالایتیکس و … گزارش های کاملتری را دریافت خواهید کرد .

 حتما بخوانید

خرید بک لینک خوب و تاثیر آن در سئو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس