بک لینک

اگر بخواهیم تاریخچه سئو را بررسی کنیم میبینیم که اتفاق های مختلفی در این زمینه افتاده است و هر برنامه و قانون هایی که گوگل قرار داده است با واکنش هایی از سمت سئو کارها روبرو بوده است و در پی آن گوگل باز هم قانون هایی را بر ضد سئو کارهای سیاه اجرا کرده است در راستای بک لینک هم به این صورت بوده است که زمانی افراد از لینک های زیادی استفاده می کردند و همین لینک ها تاثیر خوبی در رتبه سایت ها گذاشته بود ولی در حال حاضر بک لینک ها متفاوت شده اند . اصطلاحا بک لینک خوب و بک لینک بد .

 

خرید بک لینک خوب

در حال حاضر افرادی که سئو کار میکنند همه می دانند که بک لینک خوب است و در جهت ارتقا رتبه شما در گوگل نقش مهمی دارد ولی در عین حال همه هم میدانند که خرید بک لینک مضر است و اصلا کارایی که ندارد شاید به قیمت از دست دادن رتبه حال حاضر شما هم تمام شود و تاثیر بدی در سئو سایت شما دارد . گوگل بارها اعلام کرده است که با خرید بک لینک مخالف است و سایت شما را جریمه میکند چرا که لینکی که برای شما ایجاد می شود یعنی اعتباری به سایت شما داده است و این اعتبارات باید واقعی و طبق اصول باشد و به نحوی بک لینک طبیعی باشد نه مصنوعی .متاسفانه خیلی از افراد فکر میکنند با خرید بک لینک ، سئو خیلی خوبی پیدا میکنند ولی گوگل نظارت ویژه ای با توجه به الگوریتم هایی که ایجاد کرده مثل پنگوئن بر لینک دارد . همین طور که در مقاله های قبلی گفتیم سئو سایت پارامترهای مختلفی دارد و بک لینک را میتوان جز یکی از این مهمترین پارامتر ها دانست  .

 حتما بخوانید

تاثیر نام سایت در سئو

تاثیر بک لینک با کیفیت در سئو سایت

اگر شما از سایت با کیفیت و اعتبار خوب بک لینک بگیرید صد در صد در سئو سایت شما تاثیر دارد ولی نه هر سایتی . شما باید از سایت هایی بک لینک بگیرید و اعتبار بگیرید که دامین اتوریتی بالا یی داشته باشند . برای بدست آوردن اعتبار سایت مورد نظر  قبلا از پیج رنک استفاده می کردند ولی در حال حاظر در دسترس نیست و این اعتبار را می توان در سایت موز مشاهده کنید .

 خرید بک لینک خوب است یا بد ؟

چند نکته در مورد خرید بک لینک

اگر در هر حالتی علاقه مند هستید که بک لینک خریداری کنید باید به مواردی که در ادامه گفته می شود دقت کنید .
. از هر سایتی بک لینک خریداری نگیرید حتما اون سایت باید اعتبار لازم را داشته باشد .
. بک لینک رایگان نگیرید ، چرا که هر سایتی اگر قرار باشد به هر سایتی لینک رایگان بدهد به مرور تعداد زیادی لینک از این سایت خارج میشود و گوگل در ادامه متوجه این داستان خواهد شد و دو طرف جریمه خواهد شد .
. از سایت هایی که کارشون بک لینک فروختن هست لینک تهیه نکید .
. از تبلیغات کنار صفحه و ساید بار ها پرهیز کنید و  سعی کنید لینک شما در محتوای و متن های صفحه های مورد نظر شما باشد .

.خرید بک لینک انبوه ، خرید تعداد زیاد لینک برای سایت صد در صد غلط می باشد چون طبق اصول هیچ موقع یک شبه این همه بک لینم برای سایت بوجود نمی آید . شما برای اضافه کردن لینک ها باید تدریجی و کم کم این کار را انجام دهید .
. از سایت هایی بک لینک بگیرید که لینک گرفتن از آنها آسان نباشد  .
. از لینک های بد مثل ثبت آدرس سایت شما در  کامنت های دیگر سایت ها به شدت پرهیز کنید .
. سعی کنید محتوای با کیفیتی ایجاد کنید بنحوی که برای کابر مفید و موثر باشد و بتواند به نفرات دیگر هم پیشنهاد دهد و حتی همین مقاله یا متن  شما را در شبکه های مجازی دیگر به اشتراک بگذارد و به نوعی خود این کار بک لینک خوب ایجاد میکند .

 حتما بخوانید

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس