طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی یکی از برترین خدمات ارائه شده طراحی سایت اصفهان توسط شرکت رایسان می باشد . بارها برای خود شما هم امکان دارد این مورد پیش آمده باشد که به عنوان یک مراجعه کننده به یک پزشک ، با مشکل رزرو نوبت روبرو شده باشید . در کنار این اتلاف وقت هایی که باید برای این مورد داشته باشید ، اشتباهاتی که در نوبت دهی توسط منشی های پزشکان نیز رخ می دهد را باید در نظر بگیرید که مورد بارز آن تداخل نوبت شما با دیگران می باشد . در نهایت عدم وجود سیستم هماهنگی مثل سایت نوبت دهی آنلاین یا نرم افزار نوبت دهی آنلاین ، بین مراجعه کننده و پزشک باعث نارضایتی های بسیاری می شود که برای آن پزشک که شاید برند محبوب و حرفه ای داشته باشد ، بسیار بد است . از این مورد غافل نشوید که یکی از راه های اصلی جذب مراجعه کنندگان جدید برای پزشکان ، معرفی آن ها از طریف بقیه مراجعه کنندگان می باشد و این عامل به همان اندازه که می تواند خوب باشد ، می تواند در صورتی که مشتریان ناراضی بوجود بیاید ، بسیار برای پزشکان نیز بازخورد بدی داشته باشد .

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی توانسته تا حد زیادی نیاز به مراجعه های غیر ضروری را کم کند .بیمار می تواند با مراجه به سایت نوبت دهی یا نرم افزار نوبت دهی ، پزشک مربوطه را مشاهده و نوبت های آزاد وی را مشاهده و به رزرو نوبت اقدام نماید . به این امر آگاه باشید که برخی جاهایی که قرار است شما مراجعه کنید ، منشی مربوطه فقط نوبت های مربوط به 1 پزشک را مدیریت می کند اما در برخی مکان ها 1 نفر به عنوان منشی ، نوبت های چندین پزشک را مدیریت می کند . ما در طراحی سیستم نوبت دهی آنلاین رایسان ، این امکان را فراهم نموده ایم که هر دو حالت گفته شده ، مدیریت شود .

طراحی سایت
طراحی سایت

سیستم نوبت دهی آنلاین برای پزشکان 

اگر شما به عنوان یک پزشک در این صنعت فعالیت می کنید مستحضر باشید که هر دو روش گفته شده را برای شما پیاده سازی کرده ایم . در نرم افزار نوبت دهی آنلاین رایسان ، هسته اصلی بدین صورت پیاده سازی شده است که اگر شما بخواهید در مطب شخصی خود ، این سیستم را پیاده سازی کنید کافیست فقط 1 نفر را به عنوان منشی تعریف کنید و با دسترسی هایی که این شخص در پنل کاربری خود دارا می باشد می تواند شما را به عنوان تنها پزشک در این سیستم تعریف کند تا قابلیت ها و متد های اصلی که برای شما به عنوان یک پزشک در سیستم نوبت دهی نیاز است ، فراهم گردد . همانگونه که احتمالا شما هم متوجه شده اید ، سیستم های نوبت دهی آنلاین هم باید برای تنها یک پزشک در یک مطب شخصی قابل پیاده سازی باشد هم در یک مکان عمومی تر مثل درمانگاه ها ، و یا حتی در مراکز بزرگ تر مثل بیمارستان ها ، قابل پیاده سازی باشد . اگر سیستم نوبت دهی آنلاین مد نظر شما ، باید در یک مرکز عمومی پیاده سازی شود بایستی سطوح دسترسی مختلقی برای کاربران این سیستم در نظر بگیریم تا بتوانند با بخش بندی قسمت های موجود در بیمارستان ، مدیریت هر قسمت را بصورت مستقل از قسمت های دیگر انجام دهند .

تیم رایسان

درباره رایسان

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱۰ سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است،  شرکت رایسان، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.