طراحی لوگو در اصفهان | طراحی لوگو حرفه ای اصفهان

تمام کسب و کارهای فعال در اصفهان با توجه به فعالیت گسترده ای که دارند باید طراحی لوگو در اصفهان را خود به طور حرفه ای اجام دهند و ممکن است این سوال به ذهن شما هم برسد که چگونه می توان با یک نشانه ، برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار ماند ؟ لوگو یک نشانه ی گرافیکی می باشد که می تواند به صورت جداگانه یا ترکیبی از علامت ، سمبل و نوشتار طراحی شود و هویت یک برند را نشان دهد و همچنین توسط شرکت های مختلف و حتی کسب و کار های کوچک استفاده می شود تا به وسیله ی آن ، خدمات و محصولات خود را سریع تر به مخاطب معرفی کنند و به واسطه ی طراحی گرافیکی منحصر به فردی که داراست ، در ذهن مخاطب خود جاوادنه بمانند . لوگو در موارد مختلف استفاده میشود مثل استفاده لوگو در طراحی سایت اصفهان یا مدیریت پیج اینستاگرام یا امور اداری  و برند سازی بیزینس 

طراحی لوگو اصفهان سالمان
طراحی لوگو حرفه ای اصفهان سانماکس

انواع طراحی لوگو در اصفهان

با مشاهده ی کسب و کار هایی که لوگویی با طراحی جذاب دارند ، به این نکته می توان پی برد که شیوه ی طراحی و پیاده سازیشان برای معرفی خود ، همانند یکدیگر نیست . شیوه های گوناگونی برای طراحی لوگو وجود دارد که هر یک از آنها از ویژگی ها و مزیت های مختص خود برخوردار هستند . هنگامی که به عنوان کارفرما از سبک های مختلف لوگو اطلاعات اولیه ای داشته باشید ، هنگام انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان ، به مشکل بر نخواهید خورد و این کار به صرفه جویی زمانتان کمک خواهد کرد.

 

لوگو ترکیبی

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد ،طراحی لوگوی ترکیبی از قدرت تصویر و نوشتار به صورت هم زمان استفاده می کند که این کار باعث می شود همه ی افراد اعم از پیر و جوان بتوانند با برند و لوگوی کسب و کارتان ارتباط برقرار کنند و همیشه در ذهنشان داشته باشند . از آنجایی که لوگوی ترکیبی شامل نوشته و تصویر می شود ، پس اگر این نوع لوگو را به صورت کامل داشته باشیم ، می توان هر یک از آنها را وبه صورت مجزا استفاده کنیم .

 

لوگو تصویری

یکی دیگر از انواع لوگو ، طراحی لوگوی تصویری است که برند کسب و کارتان با استفاده از یک تصویر یا نماد خاص معرفی می کند . از آنجایی که تصویر بیشتر از نوشتار ماندگار است ، پس طراحی لوگو تصویری باعث می شود بیشتر مردم به راحتی با کسب و کار شما آشنا شوند .

 

لوگو نوشتاری

برای به نمایش گذاشتن نام برند کسب و کار می توان از طراحی لوگو نوشتاری استفاده کرد که این نوشتار می تواند نام کامل برند یا حروف اختصاری که نشان دهنده ی کسب و کار است ، استفاد نمود . وقتی اسم برندتان یک فرم خاصی را دارا باشد ، چند قدم شما را در معروف شدن جلو می اندازد.

 

لوگو مونوگرام

یکی دیگر از شیوه های معرفی و بیان برندِ کسب و کارتان ، استفاده از لوگوی مونوگرام است که این نوع از طراحی مشتری را با فقط یک یا چند حرف به دنیای کسب و کارتان وارد می کنید . به یاد داشته باشید که گیرایی و ماندگاری لوگو مونوگرام و دیگر انواع لوگو نیازمند تخصص و مهارت بالایی است .

 

نکات مهم طراحی لوگو در اصفهان

برای داشتن یک لوگوی گیرا و ماندگار ، بهتر است به عنوان یک کارفرما چند نکته را به یاد داشته باشید تا بتوانید از بین شرکتهای طراحی لوگو اصفهان بهترین مورد را انتخاب کنید . در ادامه چند نکته ی اساسی آورده شده است که با استفاده از آنها به راحتی می توانید با طراح ارتباط برقرار کرده و انتظارات و نیازهای خود را بیان کنید :
• درباره ی مخاطبین هدف خود تحقیق و بررسی انجام دهید .
• رقبای خود را پیدا کرده و آنها را تحلیل کنید .
• لوگو های مشابه را بررسی کنید .
• هویت برند خود را کامل کنید به این معنا که برند سازی را انجام دهید .
• از مونتاژ تصاویر استفاده کرده و کمک بگیرید .
• قوانین تفارن و تقارن نامتقارن را رعایت کنید .
• از همه ی ابعاد به تناسب طرح توجه کنید .
• باید در طراحی انعطاف پذیری و دقت وجود داشته باشد .
• سبک طراحی را با ماهیت کسب و کارتان هماهنگ کنید .
• لوگو دارای یک طراحی ساده اما مفهومی باشد .
• طراحی به گونه ای باشد که برای مخاطب هدف قابل فهم باشد .
• پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع کسب و کار انتخاب شود .
• در صورت داشتن طرح لوگوی قبلی ، در راستای پیشرفتِ آن ، لوگو را تغییر دهید .

تیم رایسان

درباره رایسان

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱۰ سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است،  شرکت رایسان، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

طراحی لوگوی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

برای داشتن یک لوگوی خوب ، اولین و مهمترین ویژگی ای که باید داشته باشد این است که برند و کسب و کارتان را به خوبی معرفی کند تا در بین لوگو رقبا دیده و به چشم بیاید . علاوه بر این ، لوگو باید دارای رنگی جذاب و به یاد داشته باشد که برای این کار بهتر است شما برای برندتان یک پالت رنگی انتخاب کرده و از این پالت در طراحی لوگو و بخش های دیگر کسب و کارتان استفاده کنید که این کار باعث می شود هر زمان که مشتری آن رنگ را مشاهده کرد ، به یاد کسب و کار شما بیفتد .
همچنین منحصر به فرد بودن لوگو سبب برقراری ارتباط شما با مخاطب می شود اما طراحی نباید به گونه ای انجام شود که برای فهمیدن نام برند یا نوع فعالیت آن ، مخاطب دچار مشکل شود . بنابراین از این مسئله اطمینان حاصل کنید که لوگو و پالت رنگیِ شرکت بیانگر کسب و کارتان بدون نیاز به هیچ گونه توضیح اضافه ای است . در نتیجه یک شرکت طراحی لوگویی را انتخاب کنید که با کار و مشتری هایتان آشنایی داشته و به درستی متوجه باشد که مخاطبان هدفتان چه مدل لوگویی را می پسندند .

طراحی لوگو اصفهان فیدار

شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

هر نوع کسب و کاری به دنبال این است که بتواند نام خود را در میان مردم بشناساند . از این رو همیشه به دنبال یک لوگوی خوب برای خودشان هستند؛ بنابراین باید طراحی لوگوی خود را به صورت حرفه ای توسط شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان  انجام دهند . بهترین اقدام برای این موضوع ، واگذاری کار به شرکت ها و اشخاصی است که در زمینه ی طراحی لوگو به صورت حرفه ای در حال کار هستند . در این زمینه ، شرکت های متعددی وجود دارند که بهترین راه تشخیص حرفه ای بودن این شرکت ها ، مشاهده ی نمونه کار هایشان است . علاوه بر این ، با توجه موجود بودن اطلاعات اکثر شرکت ها در فضای اینترنت ، به راحتی می توانید در فضای مجازی یک جستجویی بین شرکت ها زد و بهترین طراحان لوگو را شناسایی کرد . به خاطر داشته باشید که تخصص و مهارت طراح اهمیت زیادی دارد و سعی در کسب اطمینان به میزان موفقیت کار های قبلی طراح کنید .

تعرفه و قیمت طراحی لوگو در اصفهان

در اکثر مواقع این سوال در ذهن به وجود می آید که چه میزان هزینه باید برای طراحی لوگو پرداخته شود ؟ می توان در جواب به این سوال گفت که هزینه ها کاملا به کاری که شما خواستارش هستید بستگی دارد . همچنین کیفیت و خلاقیت تیم طراحی لوگو در این هزینه ها اثر گذار است . در نظر داشته باشید که هر یک از شرکت های طراحی لوگو ، تعرفه های منحصر به خودش را دارد که البته هر ساله صنف طراحان گرافیک کشور تعرفه هایی را در نظر می گیرد اما در نهایت این خود شرکت طراحی لوگو می باشد که قیمت نهایی را مشخص می کند .

 

روند طراحی حرفه ای لوگو در اصفهان

ممکن است به عنوان کارفرما دوست داشته باشید که بدانید بعد از آنکه سفارش خود را برای طراحی لوگو داده اید ، چه اتفاقاتی می افتد و چه روند طی می شود تا لوگوی نهایی و مورد پسندتان طراحی و ارائه می شود . بنابراین لازم دانستیم در این قسمت یک توضیح مختصری را در مورد مراحل انجام این کار ارائه دهیم :
1. تحقیق در زمینه ی کسب و کار و حوزه ی فعالیت مشتری
زمانی که اطلاعات دقیقی از چگونگی و چرایی یک موضوع ندارید ، هیچ وقت توانایی خلق چیزی در آن زمینه و موضوع ندارید . بنابراین قبل از شروع طراحی لوگو ، طراح باید درک صحیح و کاملی از نحوه ی کار یک کسب و کار داشته باشد . به عنوان مثال در نظر بگیرید که می خواهید برای یک آرایشگاه و یک مغازه ی قطعات ماشین سنگین ، لوگو طراحی کنید . آیا فونت و تم رنگی ای که برای لوگوی یک سالن آرایشی استفاده می شود را می توان برای طراحی لوگوی فروشگاه قطعات ماشین هم استفاده کرد ؟ قطعا جواب منفی است .

2. شناخت کامل و صحیح مشتری
بعد از این که درباره ی کسب و کار مورد نظر اطلاعات کافی به دست آوردید ، حال نوبت به شناختن درست و صحیح صاحب کسب و کار می رسد . این شناخت از طریق صحبت ها و خواسته های مشتری به دست می آید و یکی از راه های این شناخت ، نشان دادن نمونه کار های طراحی لوگو می باشد که به حوزه ی مشتری نزدیک بوده و از قبل طراحی شده است و در این زمان باید با دقت واکنش او را نسبت به دیدن هر کدام از نمونه کار ها در نظر گرفت . یکی دیگر از راه های شناخت این است که از مشتری بخواهید که نمونه کار های مورد پسندش را نشان دهد . اگر با مشاهده ی این نمونه کارها متوجه شدید که این کارها از استاندارد های طراحی لوگو فاصله ی زیادی دارد ، با دلیل و منطق تلاش کنید مشتری را قانع کنید تا کار درست را انجام دهد . البته این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ گونه مشتری را مجبور به کاری نکنید که دوست ندارد .

3. ارائه اتود های مختلف
گاهی اوقات ممکن است این مسئله پیش بیاید که به درستی سلیقه ی مشتری را نشناخته اید و نگران هستید که طرح ارسالیتان را نپسندیده و با معیار هایی که در نظر داشته ، سازگار نباشد . پس برای جلوگیری از این احتمالات ، بهترین راهکار این است که اتود های ( طرح های اولیه ) مختلفی را بزنید و همه ی آنها را برای مشتری ارسال کنید تا از بینشان یکی را انتخاب کند و اگر هیچ یک از آنها مورد پسند مشتری نبود ، حداقل اطلاعاتی را درباره ی سلیقه و خواسته هایش به دست می آورید و اینگونه متوجه می شوید که کدام طرح نزدیک به تصویر ذهنی مشتری است .

4. مرور و تجدید نظر
بعد از آن که مشتری یکی از اتود های اولیه را پسندید و قبول کرد ، زمان طراحی لوگو می رسد . زمانی که طراحی لوگو به یک مرحله ای رسید که قابل انتشار است ، با مشتری جلسه ای را برگذار کنید تا ایرادات موجود در کار را بیان کند که در اغلب مواقع ، ایرادات بیان شده توسط مشتری با برخی اصلاحات کوچک برطرف می شود اما گاهی اوقات مشتری خواستار کنار گذاشتن لوگوی طراحی شده است تا از اول یک لوگوی جدیدی را پیاده سازی کنید . بهتر است برای جلوگیری از این نوع اتفاقات ، در ابتدای شروع کار با مشتری راجع به این مسائل تصمیم گیری کرده باشید تا در ادامه ی کار مجبور به امتحان هر راه حلی برای برطرف کردن مشکل نباشید .

5. ارسال طرح نهایی برای مشتری
هنگامی که شما و مشتری درباره ی لوگوی طراحی شده به توافق نهایی رسیدید و ایرادات موجود را برطرف کردید ، آنگاه طرح نهایی را در سایز های مختلف برای مشتری ارسال کرده تا بتواند در جاهای مختلف استفاده کند و در نهایت طبق تعرفه ی قیمت ، تسویه حساب را انجام دهید .

 

شرکت طراحی لوگو حرفه ای اصفهان
طراحی لوگو اصفهان فیبی
لوگو اصفهان جهان
طراحی لوگو عطار
طراحی لوگو ابزار

پیش از سفارش طراحی لوگو اصفهان چه کاری باید انجام دهیم

بدون داشتن هیچ گونه زمینه و اطلاعاتی نمی توان وارد دنیای تبلیغات برندینگ شد . بنابراین قبل از ورود به این زمینه سعی در کسب اطلاعات اولیه و همچنین اطلاعات تکمیلی کنید تا به راحتی بتوانید تیم طراحی مورد نظرتان را انتخاب کنید . علاوه بر این ، برای اینکه یک طرح لوگوی تخصصی برای کسب و کارتان داشته باشید ، بهتر است به پنج اصل زیر توجه داشته باشید :

1. به یاد ماندنی :  برای این که لوگوی برندتان تاثیر گذار باشد ، باید و باید این لوگو به یاد ماندنی باشد و معمولا موثرترین و بهترین لوگوها به صورت خاص و منحصر به فرد هستند .

2. سادگی : هرچه لوگو ساده تر باشد ، بیشتر و راحت تر قابل یاد آوری است و این سادگی و صد البته اثر گذاری باعث می شود که مخاطبان هدف بیشتر به برند وفادار باشند و آن را به رسمیت بشناسند .

3. تطبیق پذیری :  منظور از تطبیق پذیری این است که لوگوی مورد نظر در هر سیستم عاملی و در هر اندازه ای و یا در رسانه های مختلف قابل استفاده و قابل چاپ باشد که این اصل باعث می شود برند کسب و کارتان به مراتب بیشتر قابل مشاهده باشد .

4. متناسب بودن : لوگویی که طراحی می شود باید متناسب با نوع کسب و کار شما باشد . در واقع لوگو زمانی موثر است که با هدف کسب و کارتان تناسب داشته باشد .

5.انتخاب رنگ مناسب : یکی از مهم ترین مراحل در طراحی لوگو ، انتخاب کردن یک رنگ متناسب برای لوگوی شما است و زمانی که متوجه ی این موضوع باشید ، احتمالا تاثیر زیادی را در کسب و کارتان مشاهده می کنید .

طراحی لوگو اصفهان

فعالیت های شرکت رایسان

دوستان عزیز جهت داشتن درخواست هر گونه خدمات دیگر رایسان در زمینه پنل اس ام اس ، سئو در اصفهان ، طراحی سایت ، ارسال پیامک به لیست سیاه با ما تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند .

خانهپنل smsواتس اپتماس