نحوه ی لایک گرفتن در اینستاگرام

در اینستاگرام با دوبار ضربه بر روی آیکون قلب، لایک می گیرید. میزان لایک در اینستاگرام به عنوان یک محرک اصلی برای کسانی است که محتوای خود را اشتراک می گذارند، و می توان از آن به عنوان شکل اصلی ارز در اینستاگرام نام برد. در این متن به شما چگونه لایک گرفتن در اینستاگرام را می آموزیم و این که چگونه می توانید محتوای پروفایلتان را با سرعت بالاتری به اشتراک بگذارید.

لایک های اینستاگرام

اینستاگرام به محیطی تبدیل شده است که کاربران تصاویر شادی ها و غم هایشان را در آن به اشتراک می گذارند. اینستاگرام به عنوان برترین شبکه ی اجتماعی در سراسر جهان، با وارد شدن به سال 2019 بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد که این کاربران به صورت ماهیانه فعالیت می کنند. اینستاگرام به عنوان یک پنجره ی تبلیغاتی، انواع برند ها را تبلیغ می کند و محیط مناسبی برای انسان های خلاق می باشد که استعدادها و توانایی های خود را برای دیگران به نمایش بگذارند. در این محیط کاربران می توانند با دیگرکشورها مشارکت محتوایی داشته باشند. به همین دلیل لایک گرفتن در اینستاگرام برای کاربران از اهمیت بسیاری برخوردار شده است، و تلاش می کنند تا به ارزش واقعی این اپلیکیشن دسترسی بیشتری پیدا کنند.

لایک گرفتن در اینستاگرام چگونه است

اما متاسفانه راه و روش لایک گرفتن در اینستاگرام، برای بیشتر کاربران تغییر کرده است و صرف قرار دادن یک مطلب عالی به معنای این نیست که شما می توانید کاربری شایسته برای اینستاگرام باشید. یکی از تغییرات جدید اینستاگرام این است که کاربران ترتیب پست های مخاطبان را به صوت جدید تا قدیم نمی بینند بلکه هر پستی که لایک بیشتر و بازدید بیشتری نسبت به دیگری داشته است به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس برند ها و کاربران برای این که بتوانند اکانتشان را بیشتر به نمایش بگذارند، نرخ مشارکت شان را در اینستاگرام بالا ببرند، و در صدر فید الگوریتمی این اپلیکیشن قرار بگیرند باید لایک بیشتری دریافت کنند.

ما در این متن شما را راهنمایی خواهیم کرد، که برای لایک گرفتن در اینستاگرام چه ترفند هایی استفاده کنید و از چه نکات و دیدگاه هایی بهره برداری نمایید. با این روش شما می توانید میزان لایک پست های خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

لایک گرفتن در اینستاگرام

استراتژی لایک گرفتن در اینستاگرام

1. محتوای پست ها در اینستاگرام باید به عنوان پادشاهی در صدر قرار گیرد

اولین مطلبی که به شما می گویم یک قاعده است نه یک ترفند یا نکته. از آنجایی که نمی توانم به صراحت بگویم یک محتوای خوب در اینستاگرام حکم پادشاه را دارد پس باید از این مطلب به صورت گذرا رد شویم و خود را با عبارات ناخوشایند و کلیشه ای، ناراحت نکنیم.

 حتما بخوانید

نحوه عملکرد الگوریتم جدید اینستاگرام در سال ۲۰۱۹

در اینستاگرام محبوب ترین اکانت متعلق به کسانی است که محتواهایی با کیفیت خوب تولید می کنند. شما به خوبی متوجه می شوید که برای این محتوا، برند و یا اینفلوئنسر چقدر زمان صرف شده است و به دلیل همین صرف زمان بالا در اینستاگرام لایک خواهید گرفت. البته این که چه محتوایی خوب است و چه محتوایی بد را نمی توانیم به صراحت درمورد آن نظر دهیم. با این وجود می توانیم چند مورد را به عنوان راهنما برای شما بیان کنیم.

از جمله:

• سعی کنید یک موضوع انتخاب کنید و پراکندگی نداشته باشید، به هر چیزی سرک نکشید.چون با این حرکت شما فالوور هایتان سردرگم می شوند. مردم از دنبال کردن شما یک هدف مشخصی دارند، پس نباید آنها را هربار با یک هدف جدید رو به رو کنید.

•کیفیت دوربین خیلی مهم است. این که شما برای محتواگذاری از گوشی خود استفاده می کنید، باید دارای کیفیت بالایی باشد. اگر از دوربینی با کیفیت بالا برخوردار نیستید بهتر است از یک دوربین حرفه ای تر بهره ببرید.

•اگر نمی دانید چه موضوعی را باید انتخاب نمایید بهتر است از جدید ترین ترفند ها استفاده کنید. موضوعاتی که ترند شده هستند معمولا طرفداران بیشتری دارند و افراد بیشتری را به سمت خود جذب می کنند.

•سعی کنید هر موضوع نامربوطی را برای فالوو هایتان به اشتراک نگذارید. موضوعات خود را بریک پایه و اساس انتخاب کنید. تلاش کنید در بین فالوورهای خود هیجان ایجاد کنید به گونه ای که منتظر پست های بعدی شما باشند.

خب تا اینجا با چارچوب کلی اشتراک مطالب آشنا شدیم حال به مبحث جادویی هشتگ بپردازیم و ببینیم چگونه با این ترفند می توان نرخ مشارکت در اینستاگرام را افزایش داد.

چارچوب کلی اشتراک مطالب

2. استفاده از هشتگ برای لایک گرفتن در اینستاگرام

می توانیم هشتگ ها را به عنوان یکی از پایه های اصلی شبکه ی اجتماعی اینستاگرام معرفی کنیم. با استفاده از هشتگ ها مخاطبین خودتون رو گلچین کرده و لایک گرفتن در اینستاگرام را برای خود آسان تر کنید. چندی قبل در اینستاگرام می توانستید همزمان چندین هشتگ استفاده کنید و با این روش لایک گرفتن در اینستاگرام برای شما آسان تر می شد. اما با کنترل اسپم از طرف اینستاگرام این قابلیت فعلا از بین رفته و دیگر کارایی ندارد.

به همین منظور باید بدانیم که چگونه و با چه ترفندی در اینستاگرام هشتگ بگذاریم؟

• اطلاعات اولیه در مورد هشتگ ها

باید سعی کنید هشتگی را انتخاب کنید که بیشترین ارتباط را با پست شما داشته باشد. برای این کار می توانید از این مسیر ها کمک بگیرید: Hashtagify،  Rite Tag و … . این ابزار ها که از بهترین ابزارهای معرفی هشتگ ها هستند می توانند به شما کمک بسیاری نمایند تا یک هشتگ خوب بگذارید. شما می توانید روش های دیگری همچون بررسی هشتگ های اکانت های دیگر را نیز بررسی نمایید. از آزمایش کردن هشتگ جدید اصلا نترسید و این کار را انجام دهید. اگر یک هشتگ خوب بگذارید می تواند در لایک گرفتن در اینستاگرام به شما کمک بسیاری کند. پس از یه مدت استفاده از هشتگ ها برای خودتان یک فهرست طلایی خواهید داشت. باید این فهرست طلایی خودتان را همیشه به خاطر داشته باشید و هر از چند گاهی با هشتگ های جدید آن ها را به روز رسانی نمایید.

• جریمه شدن یا شدوین شدن از جانب اینستاگرام

تصور کنید ساعت های بسیاری را صرف پیدا کردن یک مطلب می کنید ولی چون از هشتگ خوبی استفاده نکرده اید ممکن است از جانب اینستاگرام شدوین شوید. اگر فقط یکی از روش های هشتگ گذاری با ربات، فالوورهای جعلی یا حتی هشتگ اسپم را استفاده نمایید اینستاگرام شما را شدوین خواهد کرد. این که کدام هشتگ از جانب اینستاگرام به عنوان اسپم شناخته می شود، در حال حاضر اصلا مشخص نیست. هیچ وقت از هشتگ های یکسانی برای پست های خود استفاده نکنید وسعی کنید بدانید از چه هشتگ هایی باید استفاده کنید و از چه هشتگ هایی نباید استفاده کنید.

3. تک کردن اکانت بر روی تصاویر پست هایتان

هیچ می دانستید با تگ کردن نیز می توانید لایک گرفتن در اینستاگرام خود را افزایش دهید؟ تگ همانند هشتگ نیست ولی هر دو یک هدف را دنبال می کنند، و آن هم افزایش لایک گرفتن در اینستاگرام است. وبسایت Hopper HQ به نکته ی جالبی اشاره کرده است و آن این است که اگر بر روی پست خود محصول یا برند معروفی که به پشت شما مرتبط است را تگ کنید، تاثیر بسیار بالایی برای لایک گرفتن در اینستاگرام شما دارد. زمانی که برندی را بر روی پست خود تگ می کنید باعث می شود مشارکت شما در اینستاگرام افزایش یابد.

در مقاله بعدی به توضیح روش های تکمیلی تر برای گرفتن لایک در اینستاگرام میپردازیم .

 حتما بخوانید

آموزش استفاده از هشتگ اینستاگرام به صورت کامل و جامع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس