تعرفه ارسال انبوه اس ام اس

در این مقاله میخواهیم درباره هزینه و تعرفه ارسال انبوه اس ام اس برای شما توضیحاتی بدهیم و اینکه بیان کنیم هزینه ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی بر اساس چه پارامترهایی تعیین می شود . اگر شما هم در این زمینه تبلیغاتی انجام داده اید یا قصد دارید در برنامه های آتی خود برای اس ام اس بودجه ای در نظر بگیرید لازم هست چند دقیقه این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید با درک کامل در این زمینه هزینه کنید و بازخورد و نتیجه تبلیغات خود را با توجه به هزینه ی انجام شده تا حد امکان افزایش دهید .

سفارش ارسال اس ام اس بدهم یا پنل پیامک بخرم ؟

زمانی که شما اولین قدم را درباره با ارسال انبوه اس ام اس بردارید به این مسئله ذهنی قطعا خواهید رسید که برای ارسال انبوه اس ام اس آیا نیاز دارید پنل اس ام اس خریداری کنید یا اینکه سفارش ارسال اس ام اس خود را به یک شرکت درخواست بدهید تا برای شما انجام دهند . برای جواب به این مسئله اول باید بررسی کنید که شما با قابلیت های پنل های ارسال اس ام اس آشنایی کامل دارید یا خیر و اینکه می دانید که با خرید پنل اس ام اس چه قابلیت هایی بدست می آورید یا خیر .

در شروع این قضیه باید آگاه باشید زمانی که حرف از ارسال انبوه اس ام اس می آید در نهایت شما نیاز به پنل ارسال اس ام اس دارید . حال این پنل اس ام اس توسط شما خرید و تهیه شود و یا اینکه خود شرکت خدمات دهنده برای شما این مورد را اجرا نماید . در سامانه پیام کوتاه رایسان این قابلیت برای تمام مشتریان فراهم شده است که درخواست سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به ما انتقال دهند تا پرسنل ما برای آن ها سفارش را اجرا نمایند و نتیجه این ارسال انبوه را به صورت گزارش و خروجی ارسال به مشتری ارائه نمایند. در این قسمت توضیح می خواهیم داد که اختلاف هزینه برای کاربران هنگامی که سفارش ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت رایسان بدهند در مقایسه با زمانی که خودشان پنل ارسال اس ام اس را تهیه می کنند به چه صورت است .

 

پنل اس ام اس

سفارش ارسال انبوه اس ام اس

اگر شما قصد دارید سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به ما انتقال بدهید بهتر است در ابتدا برنامه زمان بندی ارسال انبوه اس ام اس خود را کاملا دقیق تعیین نمایید . اگر قرار است در برهه های زمانی بلند مدتی و با فاصله های زیاد ارسال انبوه اس ام اس خود را انجام دهید احتمالا برای شما مقرون بصرفه تر باشد که سفارش ارسال اس ام اس خود را به ما درخواست دهید و شما درگیر موارد فنی پنل اس ام اس و صرف کردن زمان برای آن نشوید . در صورتی که سفارش ارسال انبوه اس ام اس را به ما درخواست دهید به ازای هر سفارش ارسال مبلغ 35 هزار تومان جهت ارسال پرداخت خواهید کرد . مبلغ خود ارسال هم بر اساس تعداد درخواستی شما و بر اساس جدول تعرفه ای که در سایت رایسان موجود می باشد محاسبه و به شما اعلام می گردد . این قضیه را نیز در نظر بگیرید که شرایط سفارش ارسال انبوه اس ام اس با شرایط ارسال اس ام اس معمولی و به نوعی غیر انبوه متفاوت است . همانطور که از لفظ و لغت انبوه نیز مشخص است ، سفارش ارسال انبوه اس ام اس یعنی سفارشی که تعداد شماره های آن بالا بوده و قسمتی از منطقه شهر ، استان یا اصناف خاص را پوشش دهد . در سامانه پیام کوتاه رایسان این تعداد حداقل 50 هزار عدد می باشد . پس با توجه به این نکته ، اگر شما قصد دارید مثال هر ماه 1 مرتبه ارسال انبوه اس ام اس انجام دهید احتمالا نیازی نداشته باشید پنل پیام کوتاه تهیه کنید و برای این امر نیاز است سفارس ارسال انبوه اس ام اس خود را به شرکت رایسان درخواست دهید . در این صورت نیاز است سفارش شما حداقل 50 هزار عدد شماره برای پیام کوتاه باشد تا پرسنل شرکت رایسان به دقت این عمل را اجرا کرده و پس از آن گزارش ارسال و خروجی را برای شما ارسال نمایند .

خرید پنل اس ام اس

برخی مشتریان نیاز دارند پروسه ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی خود را ، خودشان زیر نظر داشته باشند . شاید فرد نیاز دارد بر اساس دسته بندی منطقه و بر اساس تاریخ های مختلف متن های تبلیغاتی خود را ارسال کند . در این زمان برای اینکه ناهماهنگی بین مشتری و پرسنل شرکت رایسان بوجود نیاید احتمالا بهتر است خود فرد پنل ارسال اس ام اس خریداری نماید . پس اگر شما نیاز دارید اس ام اس های تبلیغاتی خود را در برهه های زمانی کوتاه تری و با فواصل کمتری مثلا هفته ای 2 تا 3 مرتبه ارسال کنید بهتر است خود شما ابتدا 1 مرتبه هزینه کنید و پنل اس ام اس خریداری نمایید تا مجبور نشوید در ازای هر دفعه انتقال سفارش ارسال ، هزینه ای بابت آن به شرکت رایسان پرداخت نمایید . همچنین در این حالت شما می توانید نظارت مستقیم و بررسی های لحظه به لحظه بر اس ام اس های ارسالی و حتی اس ام اس های دریافتی خود داشته باشید چرا که نیاز است بعد از ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی خود ، نتیجه آن را هم با اس م اس های دریافتی بررسی کنید که به وسیله قابلیت صندوق پیامک دریافتی در سامانه پیام کوتاه شرکت رایسان اس ام اس فراهم شده است .

با توجه مطالبی که تا بدین مرحله برای شما توضیح دادیم نتیجه ای که میتوان گرفت بدین شکل است که اگر شما قصد دارید فقط 1 مرتبه ارسال اس ام اس در هر ماه به تعداد زیاد داشته باشید نیازی نیست هزینه خرید پنل اس ام اس را پرداخت کنید و با قابلیت ارسال انبوه اس ام اس که در سامانه شرکت رایسان فراهم شده است شما نیازی به پرداخت هزینه پنل ارسال اس ام اس نداشته و این مورد توسط خود شرکت رایسان انجام میگیرد که باعث می شود هزینه تبلیغات شما در نهایت کاهش یابد .

پنل پیامکی

تعرفه ارسال انبوه اس ام اس

همانطور که برای شما توضیح دادیم اگر شما بخواهید به فرض مثال فقط 1 مرتبه در هر ماه ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید مناسب تر است هزینه خرید پنل ارسال اس ام اس را نداشته باشید و فقط هزینه سفارش ارسال انبوه اس ام اس را پرداخت نمایید . اگر بخواهید از قیمت هزینه اس ام اس های ارسالی خود آگاه شوید میتوانید جدول زیر را مشاهده کنید یا در صفحه تعرفه ارسال اس ام  بصورت کامل هم پنل های ارسال و هم جدول تعرفه ها را مشاهده کنید . همانطور که مشخص است بر اساس میزان خرید ریالی شما تعرفه شما مشخص می شود . طبیعتا هر چه میزان ارسال های شما افزایش یابدهزینه هر اس ام اس برای شما کمتر خواهد شد . در حقیقت شبیه زمانی هست که شما از یک جنس به تعداد بالا خریداری می کنید که در این صورت هزینه هر کالا یا جنس با قیمت کمتر و به صورت عمده برای شما حساب می گردد .

جدول تعرفه ارسال انبوه اس ام اس

 

بازه خرید ریال قیمت پیامک
از 1 ريال تا 5.000.000 ريال 650 ريال
از 5.000.000 ريال تا 10.000.000 ريال 620 ريال
از 10.000.000 ريال تا 20.000.000 ريال 580 ريال
از 20.000.000 ريال تا 50.000.000 ريال 530 ريال
از 50.000.000 ريال تا 100.000.000 ريال 490 ريال
از 100.000.000 ريال تا 200.000.000 ريال 440 ريال
از 200.000.000 ريال تا 300.000.000 ريال 410 ريال
از 300.000.000 ريال تا 500.000.000 ريال 390 ريال
از 500.000.000 ريال به بالا تماس بگیرید

تعرفه ارسال انبوه اس ام اس انبوه

تا اینجای مقاله شاید توانسته اید تصمیم خود را بگیرید که برای شما خرید پنل و ارسال اس ام اس مقرون به صرفه تر است و یا اینکه سفارش ارسال انبوه اس ام اس خود را به شرکت رایسان انتقال دهید . اگر بعد از بررسی نهایی به این نتیجه رسیده اید که سفارش ارسال انبوه اس ام اس انبوه خود را به ما انتقال دهید بدانید که برای مشخص کردن مخاطبان و شماره های خود می توانید به 2 روش اقدام نمایید . روش اول اینکه می توانید از بانک شماره های پنل رایسان اس ام اس استفاده کنید . بانک شماره های پنل اس ام اس ما شامل شماره های همراه اول و ایرانسل است که طبق کد پستی و منطقه تقسیم بندی و دسته بندی شده است . از سوی دیگر در ابعاد بزرگتر شامل تمام استان های کشور و شهرستان های داخل هر استان می باشد . ضمن اینکه شما می توانید تقسیم بندی بر اساس تفکیک جنسیت و همین طور رده بندی سنی نیز انتخاب نمایید تا شاید جامعه آماری مخاطبان شما کوچکتر شده و شما را زودتر به مخاطبان هدف هدایت نماید . همچنین شما می توانید از بانک مشاغل و اصناف سامانه پیام کوتاه رایسان استفاده کنید تا شاید توسط این روش هزینه سوخت اس ام اس های تبلیغاتی شما کاهش یابد .

مشاوره بعد از ارسال انبوه اس ام اس

بعد از اینکه سفارش ارسال انبوه اس ام اس خود را به ما انتقال دادید و ارسال شما طبق سفارش انجام گردید ، پرسنل شرکت رایسان بعد از تهیه خروجی پیامک های ارسالی ، و با در نظر گرفتن به بازخوردی که از شما دریافت می کنند ، بررسی و تخمین و تحلیل خود و پیشنهادهایشان را برای ارسال اس ام اس های بعدی در قالب یک گزارش به شما ارائه خواهند داد تا شما بتوانید با تقسیم بندی بودجه ، سوخت اس ام اس های ارسالی خود را کاهش و به طبع آن هزینه کل بودجه ی خود را هر چه بهتر بهبود دهید .

در این مقاله سعی بر آن بود آگاهی بیشتری به شما در جهت انتخاب هر چه بهتر روش های ارسال انبوه اس ام اس بدهیم . امیدواریم توانسته باشیم ذهن شما را آگاه و در جهت کم شدن هزینه های اس ام اس اطلاعات مختصر و مفیدی را به شما انتقال داده باشیم . این قضیه مشخص است که هر چه شما اطلاعات بیشتری درباره نرخ ارسال انبوه اس ام اس داشته باشید می توانید از مبالغ و بودجه های مازاد و بی نتیجه ارسال اس ام اس کم کرده و این هزینه های اضافی را در بقیه قسمت ها و بخش های تبلیغاتی خود استفاده کنید تا بتوانید مشتریان را در همه ی رسانه های ارتباطی پیگیری و از تمام رسانه های ارتباطی مشتری های جدید را به سمت خود هدایت و سپس توسط روش های ارتباط با مشتری ، سعی در نگهداری و حفظ مشتریان داشته باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس