پنل ارسال اس ام اس | پنل اس ام اس | پنل پیامکی

اگر شما هم دارای کسب و کار هستید و به نظرتون باید تبلیغات انجام دهید و برنامه ارسال اس ام اس های گروهی و منطقه ای را دارید یا میخواهید در مناسبت های مختلف برای مخاطبین خود پیام ارسال کنید ، حتما میتوانید از پنل پیامک استفاده کنید همچنین پنل اس ام اس این امکان را به شما میدهد در زمان هایی آینده پیامک تنظیم کنید و ارسال داشته باشید و این امکان بزرگ را هم دارد که برای مشاغل خاص و هدفمند خود ارسال انجام دهید. این امکان بسیار شگفت انگیز برای کسب وکار ها می باشد. همچین ارسال پیامک به بلک لیست ها هم انجام خواهد شد . 

انواع دیجیتال مارکتینگ

 پنل پیامکی 

همه خدماتی که در پنل اس ام اس رایسان یا پنل پیامکی به شما ارائه می شود در راستای بازاریابی پیامکی کسب و کار شما بوده که می توانید در نهایت به جذب مشتریان جدید و سپس در مرحله بعد به حفظ مشتریان فعلی شما ختم گردد. حتما دغدغه شما این است که چگونه می توانید با هر بودجه ای تبلیغات اس ام اس داشته باشید که بصورت هدفمند باشد و میزان سوخت بودجه شما را به حداقل برساند. در ادامه با معرفی راهکارهایی اعم از ارسال منطقه ای ، ارسال به بانک مشاغل و اصناف و ارسال وب سروییس ، پنل ارسال اس ام اس در اصفهان و   …  به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بهترین بازخورد ها را از تبلیغات پیامکی داشته باشید.

زمانی که شما بخواهید ارسال اس ام اس یا پیامک انجام دهید، و تعداد شماره های مخاطبان شما زیاد باشد، در حقیقت در حال ارسال اس ام اس انبوه هستید که برای انجام این کار باید  پنل ارسال اس ام اس یا پنل پیامکی یا سامانه پیام کوتاه تهیه نمایید. دو هدف کلی می توانید از خرید پنل اس ام اس یا خرید پنل پیامکی داشته باشید: ارتباطات و تبلیغات. شما می توانید از پنل پیامک رایسان برای ارتباطات خود با مشتریان و همچنین برای تبلیغات اس ام اس خود استفاده نمایید .جهت ارسال اس ام اس می توانید به راحتی در سامانه شرکت رایسان ثبت نام کنید تا مراحل تایید مشخصات شما به سرعت انجام گیرد و شما ارسال اس ام اس انبوه خود را شروع کنید. ضمنا باید همین اول کار یاد آوری کنیم که پنل ارسال پیامک به لیست سیاه را هم رایسان فراهم کرده است. 

امکانات پنل ارسال اس ام اس

ارسال گروهی اس ام اس به دلایل مختلف برای اطلاع رسانی های مختلف از آن استفاده میکنند. البته که از پنل پیامکی بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود ولی بیشترین استفاده پنل اس ام اس از ارسال گروهی جهت ارتباطات و نگهداری و حفظ مشتریان می باشد به عنوان مثال برخی فروشگاه ها بعد از خرید و در مقاطع مختلف برای مشتریان خود با متن های مختلف ارسال انجام میدهد.
همچنین از پنل اس ام اس می توان به عنوان روشی برای قرعه کشی نیز استفاده کرد و از طریق آن قرعه کشی انجام داد و نام یا شماره برنده ها را به وسیله همین پنل ارسال کرد..
دیگر کاربرد های پنل اس ام اس استفاده از آن به عنوان کد اعتبار سنجی در سایت های مختلف است . و مهمترین کاربرد پنل اس ام اس هم تبلیغات منطقه ای یا کد پستی می باشد که برای اطراف کسب و کار خود ارسال خواهید کرد و در راستای این تبلیغات شما میتوانید از بانک مشاغل پنل هم استفاده کنید برای هر چه بهتر داشتن تبلیغات هدفمند

 

پنل پیامک
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه