پنل پیامکی | پنل اس ام اس | پنل ارسال اس ام اس

اگر شما هم دارای کسب و کار هستید و به نظرتون باید تبلیغات انجام دهید و برنامه ارسال اس ام اس های گروهی و منطقه ای را دارید یا میخواهید در مناسبت های مختلف برای مخاطبین خود پیام ارسال کنید ، حتما میتوانید از پنل پیامکی استفاده کنید همچنین پنل اس ام اس این امکان را به شما میدهد در زمان هایی آینده پیامک تنظیم کنید و ارسال داشته باشید و این امکان بزرگ را هم دارد که برای مشاغل خاص و هدفمند خود ارسال انجام دهید. این امکان بسیار شگفت انگیز برای کسب وکار ها می باشد. همچین ارسال پیامک به بلک لیست ها هم انجام خواهد شد . 

پنل پیامکی

پنل اس ام اس

همه خدماتی که در پنل اس ام اس رایسان یا پنل پیامکی به شما ارائه می شود در راستای بازاریابی پیامکی کسب و کار شما بوده که می توانید در نهایت به جذب مشتریان جدید و سپس در مرحله بعد به حفظ مشتریان فعلی شما ختم گردد. حتما دغدغه شما این است که چگونه می توانید با هر بودجه ای تبلیغات اس ام اس داشته باشید که بصورت هدفمند باشد و میزان سوخت بودجه شما را به حداقل برساند. در ادامه با معرفی راهکارهایی اعم از ارسال منطقه ای ، ارسال به بانک مشاغل و اصناف و ارسال وب سروییس ، پنل ارسال اس ام اس در اصفهان و   …  به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بهترین بازخورد ها را از تبلیغات پیامکی داشته باشید.

زمانی که شما بخواهید ارسال اس ام اس یا پیامک انجام دهید، و تعداد شماره های مخاطبان شما زیاد باشد، در حقیقت در حال ارسال اس ام اس انبوه هستید که برای انجام این کار باید  پنل ارسال اس ام اس یا پنل پیامکی یا سامانه پیام کوتاه تهیه نمایید. دو هدف کلی می توانید از خرید پنل اس ام اس یا خرید پنل پیامکی داشته باشید: ارتباطات و تبلیغات. شما می توانید از پنل پیامک رایسان برای ارتباطات خود با مشتریان و همچنین برای تبلیغات اس ام اس خود استفاده نمایید .جهت ارسال اس ام اس می توانید به راحتی در سامانه شرکت رایسان ثبت نام کنید تا مراحل تایید مشخصات شما به سرعت انجام گیرد و شما ارسال اس ام اس انبوه خود را شروع کنید. ضمنا باید همین اول کار یاد آوری کنیم که پنل ارسال پیامک به لیست سیاه را هم رایسان فراهم کرده است. 

پنل پیامکی رایگان یا پنل اس ام اس رایگان 

 

شما میتوانید برای  ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود به  مشتریانتان، آن هم به صورت انبوه و هدفمند از پنل پیامکی رایگان رایسان یا پنل اس ام اس رایگان استفاده کنید. شما در هر مکان و هر لحظه ای که هستید می‌توانید به تمام شماره‌ موبایل های موجود در شهر مورد نظر و منطقه خودتان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی داشته باشید. در پنل پیامک رایگان رایسان شماره تمام منطقه های کشور موجود می باشد و بدون هیچ مشکلی میتوانید ارسال پیامک موفق را انجام دهید . تنها کافیست در سامانه عضو شده و اقدام به ارسال پیامک کنید. در صورت داشتن سوال از طریق واتساپ میتوانید از همکاران اطلاعات لازم را دریافت کنید . 

پنل اس ام اس رایگان
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

تعرفه پیامک کاربران سامانه ارسال اس ام اس به شرح زیر می باشد:

بازه خرید ریال قیمت پیامک
از 1 ريال تا 5.000.000 ريال 650 ريال
از 5.000.000 ريال تا 10.000.000 ريال 620 ريال
از 10.000.000 ريال تا 20.000.000 ريال 580 ريال
از 20.000.000 ريال تا 50.000.000 ريال 530 ريال
از 50.000.000 ريال تا 100.000.000 ريال 490 ريال
از 100.000.000 ريال تا 200.000.000 ريال 440 ريال
از 200.000.000 ريال تا 300.000.000 ريال 410 ريال
از 300.000.000 ريال تا 500.000.000 ريال 390 ريال
از 500.000.000 ريال به بالا تماس بگیرید

به کلیه مبالغ بالا 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده لحاظ می گردد
قیمت پیامک های لاتین 2 برابر قیمت پیامک فارسی می باشد
ارسال های ایرانسل ضریب 1.2 دارد
دریافت پیامک کلیه اپراتورها رایگان است
با توجه به مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی، به ازای هر پیامک مبلغ 30 ريال به  مبالغ فوق افزوده میگردد و این مبلغ به خزانه دولت واریز میگردد. 

 

درباره رایسان

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱۰ سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است،  شرکت رایسان، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

سامانه پیامک

قابلیت های مختلفی در سامانه های پیام کوتاه یا سامانه های پنل پیامکی  ارائه می شود که در صدد هستیم همیشه بهترین و مفید ترین قابلیت ها را برای شما ارائه دهیم . برخی از مهمترین قابلیت ها عبارت است از :

1- ارسال پیامک انبوه به شهر و استان های کل کشور       2- ارسال پیامک منطقه ای به شهرهای کل کشور

3- ارسال پیامک انبوه از تمام اپراتورهای 1000،2000،3000، و …           4- ارسال های زمان دار و ارسال از فایل اکسل

5- ارسال زمان دار مناسبتی در سررسید تولد و ازدواج       6- ارسال به دکل BTS ایرانسل و منطقه ای به کشور

7- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت               8- انواع منشی پیامک ساده و پیشرفته و پویا

9- ایجاد انواع نظرسنجی با نمودارهای آنلاین نظرات       10- انواع مسابقه ساده و پیشرفته با قرعه کشی

11-کنترل پنل اس ام اس با ارسال متن پیام کوتاه           12- ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس

13- ایجاد لیست معادل با فیلدهای فایل اکسل شما        14- ارسال اس ام اس توسط اپلیکیشن پیام کوتاه

15- ارسال با خظوظ خدماتی و لیست سیاه تبلیغاتی        16- پیامک سفید جهت عبور از شماره های بلک لیست

پنل پیامک

سامانه ارسال پیام کوتاه رایسان با تضمین بهترین کیفیت

 

با توجه به قوانین و مقررات اخیر اپراتورها و با توجه به سابقه ی چند ساله ای که در زمینه پیام کوتاه داریم همیشه در صدد هستیم که در ارائه قابلیت های مفید و کاربردی برای مشتریانمان، پیشرو باشیم. دغدغه های شما مشتریان عزیز و نمایندگان محترم را کاملا درک می کنیم و تجربیات چند سال خود را کاملا به شما انتقال می دهیم تا به هر طریقی شده هزینه های تبلیغات پیامکی شما را هدفمند کنیم. در حال حاضر اکثر مشتریان دغدغه هایی نظیر صحت ارسال، گزارش ارسال، ارسال های لیست سیاه دارند که سعی کرده ایم با ارتباط صحیح با اپراتورها بتوانیم سرویس کامل از آن ها گرفته و به شما مشتریان ارائه دهیم.

سامانه پیام کوتاه سامانه پنل پیامکی

شرکت رایسان به عنوان یکی از ارائه دهندگان پنل اس ام اس با اخذ سرویس های لازم از اپراتورهای پیام کوتاه و تولید پنل اس ام اس در ابتدا توانستیم به عنوان مجری پنل پیامکی در اصفهان به جمع وسعی از کسب و کارها سرویس دهیم . در ادامه و با توسعه وب سرویس های لازم توسط برنامه نویسان این شرکت توانستیم حوزه فعالیت خود را گسترش دهیم که منجر به جذب بیش از 5000 هزار کاربر از سراسر کشور و 250 نماینده در شهرهای مختلف کشور شد .

واژه پنل ارسال پیامک از حدود سال 87 در بین کسب و کارها رواج پیدا کرد . در آن زمان پیامک ها کاملا بصورت سیم کارتی ارسال می شدند و زمانی که قرار بود افراد به مخاطبان خود پیامک ارسال کنند مجبورد بودند دستگاه سخت افزاری مودم جی اس ام خریداری کنند و سیم کارت درون آن قرار دهند و سیم کارت مربوطه را شارژ کنند تا بتوانند پیامک های خود را ارسال کنند .

پس از آن و با توسعه زیر ساخت های لازم حهت ارسال اس ام اس انبوه ، شرکت های برنامه نویسی در صدد شدند تا بتوانند راه ارتباطی را ایجاد کنند و به مشتریان خود ارائه کنند تا آن ها بتوانند خودشان به صورت مستقل ارسال پیامک انجام دهند . بدین صورت این شرکت ها واسط بین مصرف کنندگان نهایی ارسال پیامک و اپراتور های ارسال پیامک شدند و از آنجا بود که رقابت بین این شرکت ها شروع شد و هر کدام در تلاش برای جذب هر چه بیشتر مشتری شدند .

پنل اس ام اس

نمایندگی پنل اس ام اس

 

دوستان عزیز جهت داشتن پنل ارسال مدیریتی  می توانند با همکاران فروش ما در زمینه پنل اس ام اس مشاوره داشته باشند و همچنین در مورد ارسال پیامک به لیست سیاه و سرویس پیامک سفید و دیگران سرویس مشاوره داشته باشند و عزیزان اصفهانی میتوانند به صفحه پنل ارسال اس ام اس در اصفهان مراجعه کنند  و از آخرین اطلاعات و قیمت ها با خبر شوند .  به بعضی از امکانات کلی اشاره کردیم . 

 – مدیریت کاربران ، مدیریت نمایندگان و ارائه سایت فروش      – قابلیت ایجاد و تعریف کاربر : به تعداد نا محدود

– قابلیت ایجاد و تعریف نماینده : به تعداد نا محدود                – سایت اختصاصی فروش برای نماینده : دارد   

پنل اس ام اس رایگان

 

 

ویژگی های یک پنل پیامکی خوب

اگر بدنبال شرکت خوب پیامکی و  خرید پنل پیامکی هستید ،ویژگی های یک پنل پیامکی خوب را بشناسید تا اطلاعات کاملتری را داشته باشید . از ویژگی های یک سامانه پیامکی خوب میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

دارای خط های اپراتورهای مختلف را داشته باشد .
دارای قسمت مالی و انجام تراکنش ریز را داشته باشد.
ارسال پیامک ها دارای گزارش ریز رسیده ها .نرسیده ها .لیست سیاه ها و….را داشته باشد .
پشتیبانی خوب و 24 ساعته داشته باشد .

 

امکانات پنل ارسال اس ام اس

ارسال گروهی اس ام اس به دلایل مختلف برای اطلاع رسانی های مختلف از آن استفاده میکنند. البته که از پنل پیامکی بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود ولی بیشترین استفاده پنل اس ام اس از ارسال گروهی جهت ارتباطات و نگهداری و حفظ مشتریان می باشد به عنوان مثال برخی فروشگاه ها بعد از خرید و در مقاطع مختلف برای مشتریان خود با متن های مختلف ارسال انجام میدهد.
همچنین از پنل اس ام اس می توان به عنوان روشی برای قرعه کشی نیز استفاده کرد و از طریق آن قرعه کشی انجام داد و نام یا شماره برنده ها را به وسیله همین پنل ارسال کرد..
دیگر کاربرد های پنل اس ام اس استفاده از آن به عنوان کد اعتبار سنجی در سایت های مختلف است . و مهمترین کاربرد پنل اس ام اس هم تبلیغات منطقه ای یا کد پستی می باشد که برای اطراف کسب و کار خود ارسال خواهید کرد و در راستای این تبلیغات شما میتوانید از بانک مشاغل پنل هم استفاده کنید برای هر چه بهتر داشتن تبلیغات هدفمند

 

پنل اس ام اس رایگان
زهره رسولی
1399/07/02 در 17:20

برای فعال سازی پنل پیامکی چقدر زمان میبره  ؟

 

معمولا کمتر از پانزده دقیقه فعال سازی پنل پیامکی شما انجام خواهد شد و بعد از تایید مشخصات شما می توانید ارسال خود را در لحظه انجام دهید .

محمد رضوانی
1399/09/02 در 15.30

پنل اس ام اس شما مثل پایه یا کاربردی  سرعت ارسالشون فرق داره ؟

 

خیر سرعت ارسال ها یکی هستند و تفاوت پنل پیامک ها در امکانات و تعرفه هر اس ام اس می باشد . 

محدیان
1399/10/05 در 10:03

خط فرستنده در پنل پیامکی های شما از چه اپراتوری هست ؟

 

تقریبا از بهترینها اپراتور ها خط فرستنده و 8 رقمی در پنل ها گذاشته شده است و با توجه با مواقعی که در اپراتور ها اختلال پیش میاید همکاران پشتیبانی ما شما را راهنمایی خواهند که کرد که از چه اپراتوری استفاده نمایید تا ارسال شما در لحظه انجام  شود .

محسن
1400/01/08 در 11:13

تفاوت اپراتور های پنل اس ام اس برای ما چیه ؟

 

هیچ مزیت خاصی بین اپراتور ها نیست و ما از همه اپراتور ها سرویس میگیریم که بتونیم بهترین سرویس را به شما بدهیم . به دلیل اینکه هرموقع هر اپراتور دچار اختلال شد ما اپراتور دیگری را به شما پیشنهاد دهیم .با تجربه ما 12 ساله ما ، اپراتور 3000 تا این لحظه بهترین سرویس را  داشته و همچنین کمترین اختلال . با این وجود از همه اپراتور ها به شما سرویس میدهیم .

علی رضوانی
1400/02/05 در 10:01

پنل پیامک شما قابلیت ارسال به شماره های مسدود را دارد  ؟

 بله قطعا . ما شرایطی را در پنل پیامک رایسان فراهم کردیم برای این ارسال ها ، هم برای افراد حقیقی و هم برای شرکت های حقوقی که برای اطلاعات بیشتر میتوانید تیکت بزنید یا با همکاران ما ، شما صحبتی  داشته باشید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهند . 

محمد علی نقی
1400/02/15 در 10:41

پنل پیامکی شما قابلیت وصل شدن به سایت شخصی را دارد   ؟

 

 بله .شما باید از وب سرویس پنل پیامک رایسان استفاده کنید . تمام راهنماهای استفاده از وب سرویس  ، کد های مربوط  به زبان های برنامه نویسی مختلف داخل سایت موجود میباشد . 

علی
1400/03/25 در 17:11

پنل پیامکی شما قابلیت ارسال با نام تجاری شرکتی ما را دارد ؟

 

این قابلیت با هر پنل پیامکی قابل اجرا میباشد .البته جدیدا اپراتور ها قانون ها و هزینه های سنگینی را برای ارسال با نام تجاری عنوان کرده اند که بیشتر شرکت های دولتی یا شرکت هایی که میتوانند از هزینه های سنگین را پرداخت کنند میتوانند انجام دهند . 

رضا رستگار
1400/04/12 در 11:05

بنده اذربایجان شرقی هستم آیا شماره های استان ما در پنل ارسال اس ام اس شما وجود دارد  ؟

 

بله . در پنل اس ام اس رایسان شماره های تمام شهرهای کشور وجود دارد و شما میتوانید ارسال پیامک انبوه را به هر شهری هدف شما هست ارسال کنید . 

محمد
1400/04/22 در 10:15

پنل پیامکی احتیاج دارم که دریافت پیامک داشته باشه و شماره های موبایل را ذخیره کنه این امکان وجود داره  ؟

 

بله . در پنل اس ام اس رایسان این امکان وجود دارد و همچنین با دریافت پیامک که از طریق شماره اختصاصی انجام می شود شما امکان دیگری مثل منشی پیامکی هم میتوانید استفاده کنید . 

علی رضوانی
1400/04/29 در 18:12

در پنل ارسال اس ام اس شما بانک مشاغل پزشکان جهت ارسال انبوه وجود داره یا خیر ؟

 

بله . در پنل ارسال  اس ام اس رایسان این امکان وجود دارد که شما به بانک اصناف مثل موبایل پزشکان ارسال پیامک انجام بدین  و همچنین اگر اطلاعات کامل موبایل پزشکان کشور را با مشخصات کامل درخواست داشتین میتونین با همکاران ما در تماس باشید . 

رحمان رحیمی
1400/05/03 در 10:02

ارسال کدپستی پنل پیامکی شما به چه صورت هست و موبایل بر چه اساسی در این کد پستی هستند؟

 

 

ارسال کدپستی پنل پیامک بر اساس موبایل هایی که موقع ثبت نام کد پستی خود را ثبت نموده اند در سیستم وجود دارد . 

علیرضا
1400/05/08 در 10:32

آیا در پنل ارسال  اس ام اس شما قابلیت ارسال از طریق آدرس وجود داره  ؟

 

بله صد در صد در پنل پیامکی رایسان قابلیت ارسال از ادرس هم وجود داره و سوالی هم داشتین میتونید از همکاران در واتساپ بپرسید . 

محمد امین رضایی
1400/06/14 در 14:12

در پنل اس ام اس امکان این وجود داره که اول پیامک اسم و فامیل هر شخص به صورت ارسال انبوه انجام بشه   ؟

 

بله . در  پنل اس ام اس رایسان  منویی وجود داره بنام ارسال پیامک پویا که شما با انتخاب گروه شماره های خودتان که قبلا در پنل پیامک وارد کرده اید متوانید به همین صورت که فرمودین استفاده کنید .  

محمدیان
1400/06/30 در 18:10

در پنل پیامکی  شما امکان ارسال به شهرستان های کوچک هم وجود داره   ؟

بله . در  پنل ارسال اس ام اس رایسان  منویی وجود داره بنام ارسال پیامک هدفمند ، ارسال پیامک به شهر که شما با انتخاب استان و شهر مورد نظر در پنل پیامک میتونید امکان ارسال را فراهم کنید .  

سجادی
1400/07/10 در 12:02

در پنل ارسال پیامک شما برای دفاتر بیمه برای ارسال تایم منقضی شدن بیمه نامه امکانی وجود دارد  ؟

بله صد در صد . در  پنل پیامک رایسان  این امکان وجود دارد فقط باید با همکاران پشتیبانی هماهنگ شوید که یکبار آمورش ببینید و دفعات بعد راحت ارسال پیامک انبوه و گروهی انجام دهید .

سلطان پور
1400/08/15 در 13:17

سلام بنده پنل پیامکی احتیاج دارم که بیشتر برای پیامک ها لیست سیاه احتیاج دارم   این سرویس را شما ارائه میدین ؟

بله شما با مراجعه به پنل پیامکی در صفحه ارسال به بلک لیست  کامل اطلاعات را میتونید بدست بیارید .

مقدسی
1400/08/29 در 06:10

سلام من قبلا فکر میکنم از شما پنل پیامک یا پنل اس ام اس داشتم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم و دقیقا هم مطمن نیستم از شما بوده یا شرکت دیگه چطور میشه چک کرد  ؟

اطلاعات شما را همکاران داخل سیستم پنل اس ام اس چک میکنند و حتما به شما اطلاع خواهند  داد . 

رادیان
1400/09/18 در 15:17

سلام پنل ارسال اس ام اس با پنل ارسال واتساپ هر دو یک پنل هستند و از یک پلتفرم انجام میشود ؟

سلام خیر پنل ارسال اس ام اس رایسان در بستر مرورگر وب انجام میشود   ولی  نرم افزار ارسال واتساپ در بستر نرم افزار انجام میشود ولی تقریبا بیشتر امکانات پنل پیامک را دارا می باشد . 

محمدی مهر
1400/09/22 در 19:07

سلام سامانه پیامکی برای داشتن قیمت لحظه ای طلا و سکه را درخواست دارم این امکان در پنل شما هست یا خیر ؟

سلام در پنل پیامک رایسان این قابلیت وجود داشته ولی به علت مسائل موجود برای آپدیت قیمت طلا و بروز نشدن دستوری آن این سرویس از سامانه پنل پیامک فعلا متوقف شده است . 

محمدی مهر
1400/10/18 در 12:12

از پنل پیامک چطور میشه برای ارتباط با مشتری استفاده کرد ؟ 

 

سلام شما جهت بازار یابی با پنل پیامکی و ارتباط با مشتری با سامانه پیامکی  در راستای مختلف میتوانید با مخاطبان خود در تماس باشید .مثل ارسال پیامک های  عید ، تخفیف های عیدانه ، متن های انگیزشی ، راهکارهای عملکرد بهتر محصولات خودتان ، داشتن مشاوره های رایگان ،   اطلاع رسانی آپدیت خدمات شما ، و استراتژی های مختلف

یوسفیان
1400/12/10 در 22:03

در پنل پیامکی شما چطور میشه همزمان از ارسال واتساپ هم استفاده کرد ؟

سلام وقت شما بخیر ..در پنل اس ام اس رایسان  ارسال واتساپ وجود ندارد و باید نرم افزار ارسال واتساپ یا ربات تبلیغات واتساپ را تهیه کنید . 

مدنی
1401/01/20 در 09:23

در پنل اس ام اس چطور میشه ارسال با اسم تجاری یا  برند خودما ارسال شود ؟

 

سلام وقت بخیر ..این موارد قوانینی هستند که در شرایط مختلف قوانین جدید را ایجاد کرده اند .در حال حاضر پنل ارسال اس ام اس فقط با خط های اپراتوری ارسال انجام می دهد و ارسال های با برند فقط مختصص سازمان ها و  با هزینه ای خیلی بالا هست . 

سجادی
1401/02/12 در 18:12

 پنل پیامکی شما امکان ارسال به بلک لیست ها را دارد یا خیر ؟

سلام دوست عزیز  ..ارسال به بلک لیست ها شرایط مختلفی دارد .در شرایط لازم میتوانیم ارسال انجام دهیم و باید با همکاران فروش ما در تماس باشید .البته برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه ارسال به بلک لیست ها مراجعه کنید . 

خانهپنل smsواتس اپتماس