ارسال پیامک به لیست سیاه

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پیامک هایی دریافت کنید که شماره فرستنده آن شماره سیم کارت بوده ولی مضمون آن پیامک ، تبلیغاتی می باشد . این مدل ارسال که بصورت انبوه بوده را ارسال پیامک به بلک لیست و یا ارسال پیامک به لیست سیاه و یا حتی ارسال سیم کارتی می نامند که در کشور ما یکی دو سالی هست که این قضیه رایج شده و توسط بسیاری از کسب و کارها استفاده می گردد . مسدود کردن شماره ها از سوی مردم از آنجایی شروع شد که بسیاری از مردم نگران پیامک های ارزش افزوده بودند که پیامک هایی با اطلاع یا برخی مواقع بی اطلاع افراد برایشان ارسال می شد و باعث می شد هزینه هایی در قبوض آن ها اضافه شود . در حالیکه ارسال این مدل پیامک های ارزش افزوده با پنل ارسال اس ام اس جدای از ارسال انبوه بلک لیست یا ارسال انبوه لیست سیاه می باشد . متاسفانه در سال های اخیر اطلاع رسانی های درستی درباره این تفاوت بزرگ انجام نشده است و بسیاری از مردم نمی دانند که ارسال های لیست سیاه مخابراتی هیچ هزینه ای برای آنها نداشته و هیچ آیتمی در این مورد در قبوض آنها درج نمی گردد .

ارسال بلک لیست

ارسال پیامک بلک لیست 

1- برخی مواقع افراد می خواهند پیامک بلک لیست را بصورت انبوه ارسال کنند و هدف آن ها صرفا تبلیغاتی می باشد. آن ها نیاز دارند تا متن پیامکشان به همه گیرندگان برسد که این گیرندگان لزوما مخاطبان آن کسب و کار نمی باشند . با توجه به قوانین و مقرراتی که از سوی اپراتورها تعیین شده است این افراد هیچ راه دیگری غیر از ارسال پیامک با سیم کارت ندارند و فقط از همین طریق می توانند پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت انبوده ارسال کنند .

2- در حالت دیگر ، کسب و کارها نیاز دارند پیامک های اطلاع رسانی خود را به مخاطبانشان ارسال کنند . فرق این حالت با حالت قبلی در این است که مخاطبان در این روش ، از قبل با آن کسب و کار در ارتباط بوده اند و با ارائه شماره ی همراه خود به آن کسب و کار ، خودشان منتظر پیامک های بعدی آن کسب و کار هستند . برای این حالت روش معقولانه استفاده از خطوط خدماتی اپراتورها می باشد که هر اپراتور با توجه به قوانین خود ، مدارکی را از شما دریافت می کند تا خط ارسال پیامک شما را از حالت تبلیغاتی به حالت خدماتی تبدیل کند و ارسال پیامک به لیست سیاه شما انجام میشود .

راهکارهای ارسال به شماره های لیست سیاه

 

1- استفاده از خطوط خدماتی

برای این منظور می توانید با واحد پشتیبانی رایسان تماس گرفته و در خواست خود را ارائه کنید تا خط ارسال شما به حالت خدماتی تبدیل گردد . مشخصا برای این کار نیاز به خط اختصاصی دارید. بسته به اینکه خط شما از چه نوع اپراتوری باشد مدارک خاص خود نیاز است که همکاران پشتیبانی شما را راهنمایی می کنند . 

2- استفاده از سرویس احراز هویت شرکت رایسان : 

این راه برای کسانی کاربرد دارد که بخواهند در طراحی سایت و یا طراحی  اپلیکیشن خود کد فعالسازی برای مخاطبان ارسال کنند . زمانی که شما مدارک شرکتی معتبر نداشته باشید و نتوانید از روش شماره 1 استفاده کنید می توانید از این روش استفاده کنید تا کد های فعالسازی شما برای مخاطبان ارسال شود . نکته حائز اهمیت این است که کدهای فعالسازی می بایستی در زمان مشخص ارسال گردند و زمان طولانی نباشد . این سرویس شرکت رایسان ، این مشکل را نیز برطرف کرده است . 

 3- استفاده از پنل ارسال انبوه لیست سیاه : 

در پنل شرکت رایسان با توجه به تمهیداتی که نیروهای فنی ما در نظر گرفته اند شما می توانید پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه به شماره های لیست سیاه ارسال کنید و این اطمینان را داشته باشید که تمام پیامک های شما به دست مخاطبان خواهد رسید . شرایط این روش با توجه به قوانین مشخص شده در زمان خودش مشخص می شود و نیاز به هماهنگی با واحد فروش و پشتیبانی شرکت رایسان دارید تا شما را از شرایط روزانه این سرویس آگاه سازند . 

 

ارسال به لیست سیاه
ارسال بلک لیست
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%