پنل ارسال اس ام اس در اصفهان | پنل پیامکی اصفهان

اگر تصمیم گرفته اید کالا یا خدمات خود را در استان اصفهان تبلیغ و به فروش برسانید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان اصفهان است که برای این امر باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در اصفهان باشید تا بتوانید به افراد ساکن در این استان و اصناف و مشاغل این استان پیام خود را برسانید . اولین سوالی که برای شما بوجود می آید این است که شماره های ساکنین این استان و مشاغل و اصناف آن را به چه شکل پیدا کنید ؟ در پاسخ باید به شما بگوییم که نیازی نیست شما به دنبال این شماره ها باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در اصفهان تهیه کنید تمام شماره های ساکنین استان در آن به شما ارائه می شود . و همچنین میتوانید ارسال پیامک به لیست سیاه هم داشته باشید

پنل پیامکی اصفهان
پنل اس ام اس اصفهان

شرکت پنل اس ام اس در اصفهان 

ارسال اس ام اس یکی از کم هزینه ترین و زودبازده ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر بودجه ای استفاده کنید . این کار را میتوانید یا شرکت پنل اس ام اس در اصفهان مثل رایسان انجام دهید . شاید برای شما سوال باشد که نمیخواهید به کل استان یا شهر ارسال اس ام اس داشته باشید ؟ در پاسخ باید به شما بگوییم که قرار نیست شما به کل شهر و استان ارسال اس ام اس داشته باشید بلکه قابلیت ارسال های تفکیک منطقه ای می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد . طبیعتا مشخص است که افراد ساکن نزدیک به فروشگاه و کسب و کار شما با احتمال بیشتری به سراغ شما می آیند پس شما می توانید توسط این قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای اصفهان را داشته باشید .

از قابلیت های مهم دیگری که در سامانه پیام کوتاه در اصفهان وجود دارد ، ارسال اس ام اس سن و جنسیت در اصفهان است که برای بعضی از مشاغل بسیار مفید است چرا که مخاطبان آن ها فقط خانم ها یا فقط آقایان می باشد که نمونه بارز آن ها آرایشگران و آموزشگاه ها می باشد . پس شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان اصفهان که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در اصفهان که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال اس ام اس داشته باشید .

ارسال پیامک به بانک مشاغل اصفهان

 

اشاره کردیم که شما می توانید از قابلیت ارسال اس ام اس به مشاغل و اصناف در اصفهان در پنل شرکت رایسان ، استفاده کنید . مشاغل و اصنافی که در این پنله به شما ارائه می گردد عبارتست از :

صنف کامپیوتر و الکترونیک اصفهان – صنف آموزش اعم از آموزشگاه ها و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی اصفهان ، مصالح ساختمانی اصفهان  ،برق ساختمان اصفهان ،کاشی و سرامیک اصفهان ،سنگ ساختمان اصفهان -صنف خدمات وسایل نقلیه اصفهان  ، نمایشگاه های ماشین اصفهان  – صنف طب و پزشکان اصفهان  – صنف حمل و نقل اصفهان اعم از باربری ها و رانندگان و  – صنف غذا اعم از رستوران های اصفهان  ، فست فودهای اصفهان  ، جایخانه های اصفهان  – صنف آرایشی بهداشتی اصفهان – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل ها – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی اصفهان  – صنف ورزش – صنف پوشاک اصفهان  – صنف محصولات غذایی اصفهان  – صنف زیور آلات – صنف خدمات مجالس اصفهان – صنف لوازم خانگی اصفهان – صنف دکوراسیون و مبلمان اصفهان  – صنف هنر و صنایع دستی – صنف املاک اصفهان و ….

شماره هایی که تاکنون در پنل اس ام اس شرکت رایسان ارائه گردیده ، حاصل تلاش چندین ساله ماست که با توجه به ارتباطاتی که با اصناف و اتحادیه های مختلف داشته ایم ، جمع آوری شده است که حاصل این فعالیت ها در اختیاز شما قرار می گیرد تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر اس های های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه تبلیغاتی شما به صورت مفید مصرف شود .

 

پنل ارسال پیامک اصفهان
پنل پیامکی اصفهان
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک