اصفهان پیامک | پنل ارسال اس ام اس در اصفهان | پنل پیامکی اصفهان

اگر تصمیم گرفته اید کالا یا خدمات خود را در استان اصفهان تبلیغ و به فروش برسانید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان اصفهان است که برای این امر باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در اصفهان باشید تا بتوانید به افراد ساکن در این استان و اصناف و مشاغل این استان پیام خود را برسانید . اولین سوالی که برای شما بوجود می آید این است که شماره های ساکنین این استان و مشاغل و اصناف آن را به چه شکل پیدا کنید ؟ در پاسخ باید به شما بگوییم که نیازی نیست شما به دنبال این شماره ها باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در اصفهان تهیه کنید تمام شماره های ساکنین استان در آن به شما ارائه می شود . و همچنین میتوانید ارسال پیامک به لیست سیاه هم داشته باشید

پنل پیامکی اصفهان
پنل اس ام اس اصفهان

اصفهان پیامک

ارسال اس ام اس یکی از کم هزینه ترین و زودبازده ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر بودجه ای استفاده کنید . این کار را میتوانید یا شرکت پنل اس ام اس در اصفهان مثل رایسان انجام دهید . شاید برای شما سوال باشد که نمیخواهید به کل استان یا شهر ارسال اس ام اس داشته باشید ؟ در پاسخ باید به شما بگوییم که قرار نیست شما به کل شهر و استان ارسال اس ام اس داشته باشید بلکه قابلیت ارسال های تفکیک منطقه ای می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد . طبیعتا مشخص است که افراد ساکن نزدیک به فروشگاه و کسب و کار شما با احتمال بیشتری به سراغ شما می آیند پس شما می توانید توسط این قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای اصفهان را داشته باشید .

از قابلیت های مهم دیگری که در سامانه پیام کوتاه در اصفهان وجود دارد ، ارسال اس ام اس سن و جنسیت در اصفهان است که برای بعضی از مشاغل بسیار مفید است چرا که مخاطبان آن ها فقط خانم ها یا فقط آقایان می باشد که نمونه بارز آن ها آرایشگران و آموزشگاه ها می باشد . پس شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان اصفهان که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در اصفهان که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال اس ام اس داشته باشید .

ارسال پیامک به بانک مشاغل اصفهان

 

اشاره کردیم که شما می توانید از قابلیت ارسال اس ام اس به مشاغل و اصناف در اصفهان در پنل شرکت رایسان ، استفاده کنید . مشاغل و اصنافی که در این پنله به شما ارائه می گردد عبارتست از :

صنف کامپیوتر و الکترونیک اصفهان – صنف آموزش اعم از آموزشگاه ها و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی اصفهان ، مصالح ساختمانی اصفهان  ،برق ساختمان اصفهان ،کاشی و سرامیک اصفهان ،سنگ ساختمان اصفهان -صنف خدمات وسایل نقلیه اصفهان  ، نمایشگاه های ماشین اصفهان  – صنف طب و پزشکان اصفهان  – صنف حمل و نقل اصفهان اعم از باربری ها و رانندگان و  – صنف غذا اعم از رستوران های اصفهان  ، فست فودهای اصفهان  ، جایخانه های اصفهان  – صنف آرایشی بهداشتی اصفهان – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل ها – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی اصفهان  – صنف ورزش – صنف پوشاک اصفهان  – صنف محصولات غذایی اصفهان  – صنف زیور آلات – صنف خدمات مجالس اصفهان – صنف لوازم خانگی اصفهان – صنف دکوراسیون و مبلمان اصفهان  – صنف هنر و صنایع دستی – صنف املاک اصفهان و ….

شماره هایی که تاکنون در پنل اس ام اس شرکت رایسان ارائه گردیده ، حاصل تلاش چندین ساله ماست که با توجه به ارتباطاتی که با اصناف و اتحادیه های مختلف داشته ایم ، جمع آوری شده است که حاصل این فعالیت ها در اختیاز شما قرار می گیرد تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر اس های های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه تبلیغاتی شما به صورت مفید مصرف شود .

 

پنل ارسال پیامک اصفهان
پنل پیامکی اصفهان
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

تعرفه پیامک کاربران سامانه ارسال اس ام اس به شرح زیر می باشد:

بازه خرید ریال قیمت پیامک
از 1 ريال تا 5.000.000 ريال 650 ريال
از 5.000.000 ريال تا 10.000.000 ريال 620 ريال
از 10.000.000 ريال تا 20.000.000 ريال 580 ريال
از 20.000.000 ريال تا 50.000.000 ريال 530 ريال
از 50.000.000 ريال تا 100.000.000 ريال 490 ريال
از 100.000.000 ريال تا 200.000.000 ريال 440 ريال
از 200.000.000 ريال تا 300.000.000 ريال 410 ريال
از 300.000.000 ريال تا 500.000.000 ريال 390 ريال
از 500.000.000 ريال به بالا تماس بگیرید

به کلیه مبالغ بالا 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده لحاظ می گردد
قیمت پیامک های لاتین 2 برابر قیمت پیامک فارسی می باشد
ارسال های ایرانسل ضریب 1.2 دارد
دریافت پیامک کلیه اپراتورها رایگان است
با توجه به مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی، به ازای هر پیامک مبلغ 30 ريال به  مبالغ فوق افزوده میگردد و این مبلغ به خزانه دولت واریز میگردد. 

 

درباره رایسان

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان با نام تجاری رایسان در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱۰ سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است،  شرکت رایسان، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 ارسال اس ام اس منطقه ای در اصفهان

انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در اصفهان از یک پنل اس ام اس خوب در اصفهان باید داشته 

باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای اصفهان 
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر اصفهان
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در اصفهان 
 4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در اصفهان
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در اصفهان و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در اصفهان
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در اصفهان 
 7- ارسال به شماره های لیست سیاه در اصفهان

قابلیت های بالا مهترین قابلیت هایی هستند که برای تبلیغات اس ام اس در اصفهان ، نیاز دارید و طبیعتا قابلیت های دیگری نیز وجود دارند که در پنل اس ام اس رایسان می توانید مشاهده کنید .

امکانات پنل پیامک اصفهان

شما علاوه بر تبلیغات اس ام اس در اصفهان که می توانید از پنل رایسان انجام دهید ، جهت ارتباطات خود با مشتریان فعلی نیز می توانید از قابلیت های دیگر موجود در این پنل استفاده کنید که برخی از مهترین های آن ها عبارت است از :

1- ارسال های زمان دار و ارسال از فایل اکسل 
2- ارسال زمان دار مناسبتی در سررسید تولد و ازدواج
3- انواع منشی پیامک ساده و پیشرفته و پویا
4- ایجاد انواع نظرسنجی با نمودارهای آنلاین نظرات
5- انواع مسابقه ساده و پیشرفته با قرعه کشی
6- کنترل پنل اس ام اس با ارسال متن پیام کوتاه 
7- ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس 
8- ایجاد لیست معادل با فیلدهای فایل اکسل شما
9- ارسال اس ام اس توسط اپلیکیشن پیام کوتاه
10- پیامک سفید جهت عبور از شماره های بلک لیست

در جریان باشید زمانی که شما بخواهید از قابلیت هایی نظیر منشی پیامک ، نظر سنجی و یا مسابقه استفاده کنید نیاز به یک خط اختصاصی اس ام اس دارید که جهت دریافت اس ام اس از آن استفاده می کنید . بسته به اینکه شما چه کلمات یا اعدادی را در نظرسنجی ، مسابقه خود به عنوان کلمه کلیدی انتخاب کرده باشید ، زمانی که افراد به پیامک شما جواب بدهند ، پنل پیامک آن را تحلیل و نتیجه آن را در نمودارها تاثیر می دهد .

ارسال پیامک انبوه در اصفهان

شما می توانید در صورتی که اطلاعات کافی را ندارید و یا وقت لازم را برای استفاده از پنل پیامک نداریم بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با شرکت رایسان تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفهای به شرکت واگذار کنیم و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال اس ام اس را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در اصفهان از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.


پنل ارسال اس ام اس در اصفهان با امکان ارسال به خطوط لیست سیاه

با توجه به اینکه حدود ۷۰ % شماره ها همراه اول مسدود می باشد و پیامک تبلیغات را دریافت نمی‌کنند شما میتوانید با خرید پنل اس ام اس در اصفهان با شرکت رایسان از قابلیت ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال لیست سیاه در پنل استفاده کنند و تمامی پیامک های خود را به دست مشتریان خود یا مخاطبان خود برسانید . همچنین برای کد تایید یا عضویت در سایت یا اپلیکیشن یا در وب سرویس های مختلف احتیاج به پنل اس ام اسی داشته باشید که قابلیت ارسال بلک لیست را داشته باشد می‌توان از این پنل استفاده کنید. 

سفارش ارسال پیامک اصفهان

اگر شما نیاز به تبلیغات اس ام اس در اصفهان دارید ، این امکان را فراهم کرده ایم که بدون خرید پنل اس ام اس ، بتوانید سفارش ارسال اس ام اس خود را به ما بدهید تا بر اساس منطقه و نوع مخاطبان و بازار هدف شما ، اس ام اس مورد نظر را ارسال نماییم . زمانی که شما بخواهید از پنل اس ام اس علاوه بر تبلیغات جهت ارتباطات نیز استفاده نمایید ، راه به صرفه تر آن است که خودتان سامانه پیامک تهیه نمایید چون 1 مرتبه آن را تهیه و هر روز می توانید به تعداد دلخواه از آن استفاده کنید . 

اما در صورتی که فقط هدف تبلیغات اس ام اس در اصفهان را دارید و این تبلیغ بصورت میانگین ماهانه انجام می گیرد و شما زمان و نیروی متخصص برای کار کردن با پنل را ندارید ، راه به صرفه تر آن است که سفارش خود را به ما واگذار کنید تا برای شما تبلیغات اس ام اس در اصفهان را انجام دهیم .


پنل پیامکی اصفهان
پنل اس ام اس اصفهان

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در اصفهان

شما با خرید پنل پیامک میتوانید  از امکانات تفکیک سن و جنسیت در پنل استفاده کنید و ارسال پیامک از طریق سن و جنسیت در اصفهان را با جزئیات بیشتر خودتان انجام دهید و یا به شرکت رایسان واگذار کنید به طور مثال به افراد زیر ۴۰ سال خانم در شهر اصفهان می توانید ارسال کنید و این یکی از بهترین امکانات پنل پیامکی میباشد.

 

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در اصفهان

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک اصفهان، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل اصفهان 

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در اصفهان به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه تردد داشتند  و یکی از امکاناتی می باشد که  کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه خودشان ارسال داشته باشند و افراد درون منطقه حضور داشته باشند بسیار مناسب می باشد.

 

خرید پنل پیامک در اصفهان

با پنل اس ام اس اصفهان به کدام شهر ها می توانیم ارسال انجام دهید ؟

شما با خرید پنل اس ام اس در اصفهان می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید و در خصوص اصفهان شما میتوانید با پنل پیامک در اصفهان به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل با انتخاب هریک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

اصفهان ، ، باغ بهادران ، برزک ، برف انبار ، بویئن زهرا ، میاندشت ، بوئین، بهاران شهر ، بهارستان ، رضوان شهر ،نائین ، نصراباد ، نجف اباد، نظنز ، نوش اباد ، نیاسر ، نیک اباد ، ورزنه،رهنان ، زاینده رود ، زرین شهر ، زواره ، زیبا شهر ، سپاهان شهر ، سپاهان اصفهان ،پیربکران ، تودشک ، تیران ، جرقویه ، جندق ، جوشقان ، چادگان ، چمگردان ، چرمهین ، چادگان ، چمگردان ، حبیب اباد ، حنا ، خالد اباد ، خمینی شهر ، خوانسار ، خور ، خوراسگان ، خورزوق ، دامنه ، داران ، درچه ، دولت اباد اصفهان ، دستگرد ، دهاقان ، دهق ، دیزیچه ، رزوه ، ، سده لنجان ، سفید شهر ، سگزی ، سمیرم ، ابریشم ، ابوزید اباد ، اردستان ، اژیه ، افوس ، انارک ، ایمان شهر ، اران و بیدگل ، بادرود ، شاهین شهر، شهر رضا ، طالخونچه ، عسگران ، علویجه ، فریدن ، فریدون شهر ، فلاورجان ، فولادشهر ، قمصر , کاشان ، نیاسر ، کامه ، کاکوند ، کلیشاد ، کمشچه ، کوشک، کوهپایه ، کهریزسنگ ، گز ، گلپایگان ، گلدشت ، گلشهر ، گوگد ، مبارکه ، مجلسی ، محمد اباد ، مشکات ، منظریه ، مورچه خورت ، میمه ،  ، ورنامخواست ، وزوان ، ونک ،ورند ، ویلاشهر و…


محمد
1400/01/02 در 12:20

برای فعال سازی پنل پیامکی  اصفهان چقدر زمان میبره  ؟

معمولا کمتر از پانزده دقیقه فعال سازی پنل پیامکی در اصفهان  شما انجام خواهد شد و بعد از تایید مشخصات شما می توانید ارسال خود را در لحظه انجام دهید .

رضا محمدی
13400/01/22 در 17.30

پنل اس ام اس اصفهان شما مثل پایه یا کاربردی  سرعت ارسالشون فرق داره ؟

خیر سرعت ارسال ها یکی هستند و تفاوتی بین سرعت پنل ها نیست . 

مریم
1400/02/05 در 10:03

خط فرستنده در پنل پیامکی های اصفهان  شما از چه اپراتوری هست ؟

تقریبا از بهترینها اپراتور ها خط فرستنده و 8 رقمی در پنل های اصفهان گذاشته شده است و با توجه به مواقعی که در اپراتور ها اختلال پیش میاید همکاران پشتیبانی ما شما را راهنمایی خواهند که کرد که از چه اپراتوری استفاده نمایید تا ارسال شما در  اصفهان بصورت کامل راحت انجام شود .

محمد علی پور
1400/02/18 در 15:15

تفاوت اپراتور ها برای پنل اس ام اس در اصفهان برای ما چیه ؟

هیچ مزیت خاصی بین اپراتور ها نیست و وفرقی نداره در اصفهان هستین یا هر جای دیگر و ما از همه اپراتور ها سرویس میگیریم که بتونیم بهترین سرویس را به شما بدهیم . به دلیل اینکه هرموقع هر اپراتور دچار اختلال شد ما اپراتور دیگری را به شما پیشنهاد دهیم .

علی رضوانی
1400/02/25 در 11:31

پنل پیامک اصفهان شما قابلیت ارسال به شماره های مسدود اصفهان را دارد  ؟

 بله قطعا . ما شرایطی را در پنل پیامک در اصفهان با رایسان فراهم کردیم برای این ارسال ها ، هم برای افراد حقیقی و هم برای شرکت های حقوقی که برای اطلاعات بیشتر برای افرادی که در اصفهان هستند میتوانند تیکت بزنند تا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهند . 

محسن برقی
1400/03/15 در 23:41

پنل پیامکی اصفهان شما قابلیت وصل شدن به سایت شخصی را دارد   ؟

 بله .شما باید از وب سرویس پنل پیامک اصفهان رایسان استفاده کنید . تمام فایل های  راهنما انواع کد ها ، استفاده از وب سرویس    به زبان های برنامه نویسی مختلف داخل سایت موجود میباشد . 

علی
1400/03/25 در 17:11

پنل اس ام اس اصفهان شما قابلیت ارسال با نام تجاری شرکتی ما را دارد ؟

این قابلیت با هر پنل پیامکی در اصفهان و دیگر شهر ها قابل اجرا میباشد .البته جدیدا اپراتور ها قانون ها و هزینه های سنگینی را برای ارسال با نام تجاری عنوان کرده اند که بیشتر شرکت های دولتی یا شرکت هایی که میتوانند از هزینه های سنگین را پرداخت کنند میتوانند انجام دهند . 

رضا رستگار
1400/04/22 در 10:25

بنده اصفهان هستم آیا شماره های استان اصفهان در پنل ارسال اس ام اس شما کامل وجود دارد  ؟

بله . در پنل اس ام اس اصفهان رایسان شماره های اصفهان و تمام شهرهای کشور وجود دارد و شما میتوانید ارسال پیامک انبوه در اصفهان را را راحت انجام دهید .. 

محمد
1400/04/30 در 11:15

پنل پیامکی در اصفهان احتیاج دارم که دریافت پیامک داشته باشه و شماره های موبایل را ذخیره کنه این امکان وجود داره  ؟

بله . در پنل اس ام اس اصفهان رایسان این امکان وجود دارد و همچنین با دریافت پیامک که از طریق شماره اختصاصی انجام می شود شما امکان دیگری مثل منشی پیامکی هم میتوانید استفاده کنید . 

رضا رشتی
1400/05/20 در 19:12

در پنل ارسال اس ام اس اصفهان شما بانک مشاغل پزشکان جهت ارسال انبوه وجود داره یا خیر ؟

بله . در پنل ارسال  اس ام اس اصفهان رایسان این امکان وجود دارد که شما به بانک اصناف مثل موبایل پزشکان ارسال پیامک انجام بدین  و همچنین اگر اطلاعات کامل بانک اطلاعات پزشکان اصفهان و  موبایل پزشکان کشور را با مشخصات کامل درخواست داشتین میتونین با همکاران ما در تماس باشید . 

شهرام رضوی
1400/05/23 در 11:22

ارسال کدپستی اصفهان  پنل پیامکی شما به چه صورت هست و موبایل های اصفهان بر چه اساسی در این کد پستی هستند؟

 

ارسال کدپستی های اصفهان پنل پیامک بر اساس موبایل هایی که موقع ثبت نام کد پستی خود را ثبت نموده اند در سیستم وجود دارد . 

علیرضا
1400/05/30 در 12:32

آیا در پنل ارسال  اس ام اس اصفهان  شما قابلیت ارسال از طریق آدرس وجود داره  ؟

 

بله صد در صد در پنل پیامکی اصفهان رایسان قابلیت ارسال از ادرس هم وجود داره و سوالی هم داشتین میتونید از همکاران در واتساپ بپرسید . 

امین محمدی
1400/06/04 در 14:12

در پنل اس ام اس اصفهان امکان این وجود داره که اول پیامک اسم و فامیل هر شخص به صورت ارسال انبوه در اصفهان انجام بشه   ؟

بله . در  پنل اس ام اس اصهفان رایسان  منویی وجود داره بنام ارسال پیامک پویا که شما با انتخاب گروه شماره های خودتان که قبلا در پنل پیامک وارد کرده اید میتوانید به همین صورت پویا ارسال انبوه در اصفهان انجام دهید . 

محمدیان
1400/06/10 در 13:10

در پنل پیامکی اصفهان  شما امکان ارسال به شهرهای کوچک استان اصفهان هم وجود داره   ؟

بله . در  پنل ارسال اس ام اس اصفهان رایسان  منویی وجود داره بنام ارسال پیامک هدفمند ، ارسال پیامک به شهر که شما با انتخاب استان اصفهان و شهر مورد نظر در پنل پیامک میتونید امکان ارسال را فراهم کنید .  

متین رضایی
1400/06/20 در 14:12

در پنل ارسال پیامک اصفهان شما برای دفاتر بیمه ، برای ارسال تایم منقضی شدن بیمه نامه امکانی وجود دارد  ؟

بله صد در صد . در  پنل پیامک اصفهان رایسان  این امکان وجود دارد فقط باید با همکاران پشتیبانی هماهنگ شوید که یکبار آمورش ببینید و دفعات بعد راحت ارسال پیامک انبوه در اصفهان و گروهی انجام دهید .

خانهپنل smsواتس اپتماس