(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

سرویس تبلیغاتی گوگل که در سال 2002 شروع به کار کرد بدین صورت است که افراد برای نمایش سایت های خود در صفحه جستجو مبلغی را شارژ نموده و با کلیک بازدید کنندگان بروی وب سایت مبلغی از شارژ مدیر سایت کسر خواهد شد . این لینک ها شبیه به لینک های معمولی در سایت گوگل می باشد با این تفاوت که هر تبلیغ گوگل یک برچسب AD در کنارش می باشد .

تبلیغات گوگل یا ادورز چیست ؟

چرا تبلیغات گوگل را انجام دهیم ؟

معمولا  افراد بعد از اینکه تصمیم می گیرند به دنیای مجازی وارد شوند شاید اولین اقدامشان طراحی سایت باشد و بعد بحث بروز رسانی و محتوا گذاری می باشد . بعد از اینکه وب سایت از لحاظ گرافیکی و محتوایی نسبتا به جایگاهی خوبی رسید کارفرما باید تبلیغات را برای کسب و کار خود شروع کند که تبلیغات سنتی  و تبلیغات اینترنتی را شامل می شود . بعضی از این تبیلغات دیر بازده هست و بعضی تبلیغات کوتاه مدت نتیجه می دهد . شاید بعضی مواقع تبلیغات جهت برند سازی استفاده می شود و بعضی مواقع جهت گرفتن نتیجه سریع می باشد . یکی از تبلیغاتی که سریعا به نتیجه نزدیک است تبلیغات گوگل می باشد که مخاطبان شما در مواقع جستجو سریعا لینک سایت شما را مشاهده میکنند .

 

 

تبلیغات گوگل

عملکرد ادورز یا تبلیغات گوگل :

کاربران برای نمایش وب سایت خود معمولا کلمات کلیدی مهمی را در نظر میگیرند و بررسی میکنند که از نگاه بازدیدکننده چه واژه هایی مورد جستجو قرار میگیرد . البیته این کار را برای سئو سایت هم انجام می دهند . ولی در تبلیغات گوگل یا ادروز نگاه متفاوتی است شما باید کلماتی کلیدی یا واژه هایی را که کاربر ها د رگوگل جستجو میکنند را در پنل اختصاصی خود در  گوگل  معرفی کنید و تنظیمات خاص را روی آن واژه انجام دهید و مبلغ مورد نظر با توجه به تبلیغات رقبا را هم قرار دهید . در اصل شما میتوانید  هزینه مورد نظر با توجه به ابزار های مثل گوگل پلنر بدست بیاورید و در کل نسبت به سایت و رقبا میتوان با چند بار تست کردن به رقم نهایی خود برسید تا بتوانید  تبیلغات مفیدی از لحاظ هزینه های داشته باشید .

 

 حتما بخوانید

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو سایت

 

مزایای ادورز یا مزایای تبلیغات گوگل :

هزینه مناسب :

شما در تبلیغاتی گوگل بابت هر نفری که بروی لینک شما کلیک میکند مبلغی را پرداخت میکنید و این یعنی اینکه شاید این کمترین هزینه ای بوده است که میتوان برای جذب یک مشتری انجام داد و شاید در تبلیغات دیگر شما باید هزینه های بیشتری را انجام دهید تا به مشتری بالقوه مورد نظر خود دست پیدا کنید و مطمنا چند برابر هزینه تبلیغ غیر ادورز می باشد . در ادامه میتوان مثال دیگری را عنوان کرد که ادورز جز بهترین تبلیغات بحساب می آید . شما در نظر بگیرید وقتی مخاطب شما روی سایت شما کلیک میکند از شما مبلغ کسر خواهد شد و تا زمانی که فقط سایت شما را مشاهده میکند مبلغی کسر نمی شود و وقتی هزینه شما کم خواهد شد که مخاطب شما تصمیم برای هدف خود را گرفته و این مشتری آماده دریافت اطلاعات و بازاریابی شدن است و وقتی شما این نوع تبلیغ را با تبلیغات دیگر مثل تراکت و ... مقایسه کنید متوجه می شوید که کامل گزارشی واضح دارید نسبت به پخش تراکت دارید .

 

 

تبلیغات گوگل

هدف مند بودن تبلیغات گوگل یا ادورز

ادورز شاید جز هدفمند ترین تبلیغات باشد ، دلیلش هم مشخص است که شما کلمات و واژه هایی را انتخاب کرده اید که شاید در اون زمینه ها قوی باشید و مشتری به محض پیدا کردن شما با شما وارد مذاکره شود . در همین راستا در طراحی سایت ما صفحاتی به نام صفحات فرود داریم که یک صفحه را برای یک موضوع خاص به دور از حاشیه های دیگر و فعالیت های دیگر روی تک موضوع آماده میکنیم به طوری که کاربر فقط روی موضوع مورد نظر تمرکز کند که به این صفحه ها ، صفحات فرود گفته می شود . هدفمند بودن ادرورز یا تبلیغات گوگل برای این صفحات به شدت مفید می باشد زیرا صفحه مورد نظر را شماآماده کردید و در ادورز لینک همین صفحه را با واژه های موردنظر خودتان لینک میکنید که بعد از کلیک بروی لینک ثبت شده به این صفحات ارجاع داده می شوند .

 

گزارش گیری ادورز :

شما در تبلیغات ادورز گزارش های کاملی را دریافت می کنید بطوری که با چه واژه هایی چند بار کلیک یا نمایش داده شده اید  و در  ادامه با گوگل آنالایتیکس و ... گزارش های کاملتری را دریافت خواهید کرد .

 

 حتما بخوانید

خرید بک لینک خوب و تاثیر آن در سئو

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

خرید بک لینک خوب و تاثیر آن در سئو

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو سایت

تاثیر نام سایت در سئو

چند ترفند برای جستجوی سریعتر در گوگل

مزایای و تکنیک های بهینه سازی وب سایت

برچسب ها

نظرات کاربران

ارسال نظر

    نظری ثبت نشده است .

نظر خود را راجب این مقاله بنویسید :

آخرین مقالات
برچسب ها