(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

شاید چند سال پیش نداشتن سایت چیز مهمی نبود و افراد خیلی کمی سایت داشتن ولی امروزه افراد میتوانند حتی بدون داشتن مکان فیزیکی کسب وکاری را ایجاد کنند و با داشتن اطلاعات کم در ابتدا شروع به فعالیت کنند . در حال حاضر بالای 70 در صد مردم اینترنت استفاده می کنند و خواسته یا نخواسته با اینترنت در ارتباط هستند و شما میتوانید از این ارتباط استفاده لازم را ببرید . در حال حاضر مثل قبل ایجاد کسب و کار ، کار سخت و دشواری نیست فقط باید در شغل مورد نظر اطلاعات لازم را دارا باشید . نکته دیگری که میتوان ذکر کرد کم ریسک بودن آن است چرا که شما هر کسب و کاری که بخواهید راه اندازی کنید باید سرمایه لازم را برای مسائل اولیه مثل مکان و موارد اداری وتبلیغات... داشته باشید ولی در کسب و کار اینترنتی بدین صورت نیست ، شاید شما با کمترین هزینه بتوانید آموزش لازم را فرا بگیرید و به نوعی با بهینه سازی سایت یا سئو سایت خود سایت خودتون را در جایگاه خوبی قرار دهید و با نگهداری سایت خود در جایگاه خوب از هزینه های بسیاری بالای تبلیغات خود را دور خواهید کرد . فکر میکنم تا اینجای صحبت قانع شده باشید که وجود سایت چقدر بتونه به شما کمک کنه و شما را از هزینه اضافی دور کنه . در ادامه به ساخت سایت اشاره خواهیم کرد .

چطور سایت ایجاد کنم ؟

شما برای شروع باید کسب و کار خودتون را بررسی کرده باشید و با توجه به سیاست کاری سایت معمولی یا قوی را باید ایجاد کنید . در ابتدا شاید بتوانید با هزینه خیلی کمی سایت را ایجاد کنید و شروع کنید  ولی در ادامه اگر هدف موفق شدن در کار خود رادارید میتوانید یا آموزش های لازم را ببینید که بتوانید سایت خود را مدیریت کنید یا سایت را خود را به نفر یا تیم خاصی برای مدیریت انتقال دهید . اگر هدف تان درآمد زایی خوب از سایت می باشد باید بصورت حرفه ای این مراحل را انجام دهید و مدیریت خیلی قوی در کسب و کار خودتان داشته باشید ، چه در بحث فنی مدیریت سایت و چه بحث فروش . معمولا برای نفرات خاصی که سرمایه خیلی زیادی ندارند و در شروع ایجاد بیزینس خود هستند سایت های ورپرس را پیشنهاد میکنیم که شما با هزینه خیلی کم میتوانید سایتی را تحویل بگیرید که میتواند کار را استارت بزند  در آمد کسب کنید . پس از ایجاد سایت باید شروع به محتوا گذاری و محصولات خود در سایت بکنید محتوای شما می تواند در افزایش تعداد مخاطبان سایت شما و در نتیجه کسب در آمد سایت تاثیر بسزایی داشته باشد .

 

 حتما بخوانید

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

کسب در آمد از طریق تولید محتوا :

 

تاثیر محتوا در وب سایت ها  بسیار بالا می باشد . امروزه سایت های بسیار زیادی هستند که از طریق  تولید و فروش محتوا در آمد زایی می کنند . تولید محتوا و کسب در آمد از طریق محتوا در سایت ها یک مزیت بسیار مهم دارد و آن این است که کاربر دیگر لازم نیست برای پیدا کردن محتوای مورد نظر خود به فروشگاه مراجعه کند و به آسانی می توادن با سرچ در اینترنت محتوای مورد نظر خود را پیدا کند . محتوای آموزشی نسبت به محتواهای دیگر طرفدار بیش تری دارد و اگر شما در سایت خود محتوای آموزشی قرار دهید می توانید در آمد خوبی کسب کنید .

 

چگونه با سایت پول دربیاوریم


در تولید محتوا نکات زیر را در نظر بگیرید :

هدف و مخاطب خود را مشحص کنید :

ابتدا مشخص نمایید در رابطه با چه موضوعی قصد تولید محتوا را دارید و مخاطب شما چه کسانی هستند . پس از مشخص کردن موضوع بررسی کنیدکه هدف شما از تولید محتوا چیست . مثلا هدف سایت زومیت این است که با تولید محتوا و مقاله روزانه ترافیک سایت خود را بالاببرد و بدین وسیله در آمد کسب کند . در مقاله ترافیک وب سایت چیست به طور کامل به بررسی عوامل مربوط به افزایش ترافیم وبسایت پرداختیم .


محتوا را تولید کنید :

پس از انجام مرحله اول نوبت به تولید محتوا می رسد . در ابتدای کار برای ایجاد اعتماد کاربر از مقالات متنی استفاده کنید . پس از آن به سراغ تولید محتوای صوتی و تصویری بروید . کاربران برای محتوای صوتی و ویدئویی هزینه بسیار خوبی را به شما پرداخت خواهند کرد .


محتوا را به پول تبدیل کنید :

با افزایش محتوا ترافیک سایت شما بالا می رود و از این طریق شما می توانید در آمد خود را بالا ببرید مانند سایت زومیت یا می توانید با برگزاری دوره های آموزشی و یا فروش محتوا محتوا درآمد خوبی را به دست آورید .

 

چگونه با سایت پول دربیاوریم

 


سئو سایت خود را بالا ببرید :


در مقاله مربوط به بهینه سازی وب سایت به طور کامل در مورد سئو سایت و تاثیر آن صحبت شد . با انجام فعالیت بر روی سئو سایت خود می توانید سایت خودرا در صفحه اول گوگل قرار دهید و به این صورت تعداد کاربران و فروش خود را افزایش دهید و در آمد خوبی کسب کنید .

 

روش های بسیار زیادی برای افزایش در آمد از طریق وب سایت وجود دارد . ما در این مقاله به طور مختصر کسب در آمد از طریق تولید محتوا در وب سایت را بررسی کردیم و در مقالات بعدی به بررسی روش های دیگر می پردازیم .

 حتما بخوانید

عوامل موثر در افزایش سرعت سایت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم

عوامل موثر در افزایش سرعت سایت

ترافیک وب سایت چیست ؟

تبلیغات گوگل یا ادورز چیست ؟

استراتژی محتوا چیست ؟

انتخاب نام سایت بر چه اساسی باشد ؟

بازریابی محتوا چیست ؟

نظرات کاربران

ارسال نظر

    نظری ثبت نشده است .

نظر خود را راجب این مقاله بنویسید :