(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی  جز رایج ترین نوع وبسایتها در میان وب سایتهای فارسی می باشند .

هدف از طراحی سایت تبلیغاتی در آمدزایی است ، مدیران وب سایت های تبلیغاتی باید بتوانند با مدیریت خوب و تبلیغات درست رسیدن به این هدف را فراهم نمایند .

سایت آگهی اولین وب سایت تبلیغاتی می باشد که امروزه جز پر بازدیدترین وب سایت های تبلیغاتی می باشد . دو وب سایت دیوار و شیپور در سال های اخیر تحول بسیار زیادی را در این زمینه ایجاد نموده اند .در همه شهرها سایت های تبلیغاتی موجود هست مثل طراحی سایت اصفهان که تبلیغاتی زیاد دارند 

 

امکانات طراحی سایت های تبلیغاتی  :

 1. تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

 2. تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
 3. مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
 4. مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده
 5. طراحی با امکانات سئو
 6. تعریف روشهای پرداخت با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه
 7. قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش
 8. قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی ( شماره حساب و شماره کارت 16 رقمی )
 9. مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري
 10. امکان ورود اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان
 11. امکان ایجاد پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت
 12. امکان مدیریت منوهای سایت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ترتیب گذاری و مدیریت اطلاعات صفحات
 13. سیستم مدیریت تبلیغات بنر

طراحی سایت تبلیغاتی

 

مزایای طراحی سایت تبلیغاتی 

 

بعضی از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی که  توسط شرکت طراحی سایت رایسان ارائه می شود اشاره میکنیم :

 • بررسی لاگ های وب سایت و امنیت کامل وب سایت 
 • داشتن سرعت خوب لود صفحات سایت 
 • طراحی گرافیکیاختصاصی سایت و گرافیک مناسب صنف و فعالیت شما 
 • کد نویسی طراحی سایت تبلیغاتی بر اساس اصول سئو برای موتورهای جستجو
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • مشاوره در موارد ارائه ، فروش ، کسب درآمد  بیشتر 
 • پنل ادمین ساده و روان که هر کسی میتواند با مدیریت به آسانی کار کند 

طراحی سایت تبلیغاتی دارای چندین بخش متفاوت است . برای مثال در طراحی وب سایت تبلیغاتی قسمت ویژه ای را برای کاربرانی که قصد دارند آگهی خود را بالاتر از سایر آگهی ها و به صورت ویژه در سایت قرار دهند در نظر بگیرید .

سئو نکته بسیار مهمی است که در طراحی  سایت اصفهان تبلیغاتی  باید در نظر گرفته شود زیرا اگر وب سایت شما بازدید کننده زیادی داشته باشد مسلما اگهی های بیشتری هم خواهد داشت . این نکته را در نظر داشته باشید که افراد آگهی دهنده به دنبال وب سایتهایی با بازدید بالا هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر د مورد سئو به صفحه سئو مراجعه نمایید .

 

خدمات طراحی وب سایت تبلیغاتی شرکت رایسان :

از مهم ترین مزایای طراحی سایت های تبلیغاتی توسط شرکت رایسان طراحی کاملا منحصر به فرد برا اساس خواسته ها و نیازهای شما می باشد . بنابراین شما با داشتن یک سایت تبلیغاتی متفاوت در بازار اینترنت می توانید کسب درآمد کنید .

 

 

طراحی سایت تبلیغاتی

 

سئو و بهینه سازی طراحی سایت تبلیغاتی

 

سئو و بهینه سازی سایت تبلیغاتی به مجموعه کارهایی گفته می شود که رتبه سایت تبلیغاتی یا نیازمندی  شما در گوگل بهبود میدهد و هدف سئو سایت تبلیغای این است که سایت شما با کلمات کلیدی مثل موارد تبلیغاتی که در سایت قرار میدهید  و  به دنبال آن هستند در صفحه اول گوگل نمایش داده شود .  با توجه به اینکه اینترنت  رشد  بسیاری  در فروش ایجاد کرده است  اکثرا میدانند که سئو سایت تبلیغاتی یا سئو سایت نیازمندی  چقدر پر اهمیت شده در مطرح شدن برند و فرش محصول و خدمات . در حقیقت ارزان ترین و بصرفه ترین کار برای اینکه برند خود را مطرح کنید و بدونید شرایط برای اینده برای شما بهتر خواهد شد سئو هست به همین دلیل هست که تقاضا برای طراحی سایت تبلیغاتی بالا رفته و در مرحله بعد همه  به دنبال سئو سایت شرکتی هستند البته اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارین صفحه سئو سایت در اصفهان را مشاهده کنید .

با توجه به این شرایط ، طراحی وب سایت تبلیغاتی بر اساس اصول سئو سایت کدنویسی  و برنامه نویسی می شود که شما بعد از اینکه سایت نیازمندی یا تبلیغاتی خود را تحویل گرفتین با محتوا گذاری و داشتن اطلاعات حداقلی سئو میتوانید رنک سایت خود را در گوگل روز به روز بهبود بدهید.

رایسان طراحی سایت ها ی تبلیغاتی را بر اساس اصول سئو شده تحویل می دهد و شما میتوانید مدیریت طراحی سایت خود را به آسانی انجام دهید .

به چند مورد از مواردی که بسیار مهم هست در سئو سایت تبلیغاتی یا بهینه سازی سایت تبلیغاتی اشاره میکنیم

مثل :

سرعت سایت تبلیغاتی

 

یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت های تبلیغاتی سرعت سایت می باشد . این سایت های به دلیل داشتن تبلیغات زیاد دارای حجم اطلاعاتی زیادی می باشند و باید حتما راهکارهای بسیاری خوبی برای سرعت سایت در نظر گرفته بشه به این دلیل که وقتی سایت شما از هر لحاظ عالی باشد ولی موقع لود شدن سرعت خوبی نداشته باشد  عملا همه زحمات شما از دست رفته و کاربر بعد از چند ثانیه اول که سرعت خوبی نداشتیم از سایت شما خارج می شود . بیرون رفتن مخاطب از سایت شما یکی از امتیاز منفی بد برای سئو سایت شما می باشد پس سرعت سایت بسیار مهم می باشد که رایسان در طراحی سایت های تبلیغاتی این مورد را به بهترین نحو اجرا می کند .

 

طراحی  اختصاصی سایت تبلیغاتی یا قالب اختصاصی تبلیغاتی

 


اگر روی کلمات کلیدی سایت تبلیغاتی خودتون کارکرده باشید ولی گرافیک خوب و طراحی خوبی نداشته باشید دقیقا مثال قبل تکرار میشه ولی کابر بعد از ثانیه های کمی از سایت شما خارج میشه و یک امتیاز منفی برای شما به حساب میاد .

 

اصول بهینه سازی سایت تبلیغاتی


موقع کد نویسی یا برنامه نویسی باید پارامترهای مختلفی را بررسی کنیم تا اصولی کار انجام شود و نکات خیلی ریزی را فراموش نکنیم . به دلیل اینکه پارامتر های سئو کاملا به هم مرتبط هستند و همه موارد باید با هم انجام شود . از عنوان ها ، تگ ها ، توضیحات ، عکس ها و ..

 

 

اهداف اجرای طراحی سایت تبلیغاتی
 

اهداف مختلفی برای طراحی سایت تبلیغاتی میتوان در نظر گرفت مثل :
برند سازی افراد تبلیغات دهنده
ارائه آگهی هایی تبلیغاتی رایگان جهت مطرح شدن سایت
فروش بیشتر کارفرماهای تبلیغ دهنده
هزینه های کمتر پرداخت کردن برای فضا های فیزیکی
24 ساعته تبلیغات مشتریان
سریعتر به کسب درامد رسیدن شرکت
 

 

طراحی وب سایت تبلیغاتی

 

هزینه های طراحی سایت تبلیغاتی اگر با توجه به استاندارد ها باشد تقریبا میتوان گفت که زیاد متفاوت نمیباشد ولی باز هم باید شما موراد منتخب خود را برای سایت انتخاب کنید و برای همکاران ما ارسال کنید تا قیمت دقیق سایت تبلیغاتی شما مشخص شود .

 

شرکت رایسان مجری طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی . طراحی وب سایت تبلیغاتی . سایت تبلیغاتی

فرم درخواست مشاوره

آخرین مقالات