(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

طراحی سایت شرکتی

 

در جوامع امروزی با توجه به پیشرفت فناوری‌های نوین حضور شرکت‌ها در بستر وب به یک نیاز شایع تبدیل‌شده است . شرکت‌ها با طراحی سایت شرکتی می توانند خدمات و رزومه خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار دیگران قرار دهند . سایت هر شرکت به‌عنوان شناسنامه و معرف آن هست  و شرکت‌ها با طراحی سایت شرکتی خود می‌توانند محصولات ،خدمات ، نحوه پشتیبانی ، خرید آنلاین ، معرفی‌نامه و بسیاری از موارد نامحدود دیگر در دنیای اینترنت را برای کاربران و مشتریان خود به اشتراک بگذارند . اطلاعات کامل انواع سایت های دیگر رادر صفحه طراحی سایت در اصفهان بررسی کردیم ولی این صفحه کامل درباره طراحی وب سایت شرکتی می باشد . 

طراحی سایت شرکتی

با توجه به این‌که افراد امروزه قبل از خرید هر کالا آن را در دنیای اینترنت جستجو می‌کنند شما با طراحی سایت شرکتی  و معرفی محصولات و خدمات خود در آن می‌توانید از رقبا پیشی بگیرید . در طراحی سایت شرکتی خود علاوه بر معرفی کامل شرکت و محصولات به رنگ‌بندی و ساختار سایت توجه بسیار داشته باشید زیرا در جذب مخاطب اهمیت بسیار زیادی دارد .

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 

در طراحی وب‌ سایت شرکتی با توجه به نیاز شرکت از امکانات متنوعی استفاده می‌شود که برخی از این امکانات به شرح زیر است:

    معرفی شرکت
    معرفی دستاوردها و اهداف شرکت
    معرفی اعضاء و بخشها ی مختلف شرکت
    نمونه پروژه‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده
    شرح کامل خدمات و یا کالاهای ارائه‌شده توسط شرکت
    گالری تصاویر شرکت و فعالیت‌ها
    نظرسنجی از مشتریان
    بخش اخبار
    بخش برگه‌های تماس و درج آدرس‌ها و تلفن‌ها

    امکان جستجوی پیشرفته

    سیستم نظر سنجی

    نمایش تبلیغات در سایت

   واریز وجه آنلاین

    سیستم خبرنامه

    

 و سایر امکانات و بخش‌های موردنیاز که به‌صورت اختصاصی و سفارشی بنا به درخواست کارفرما، پیاده سازی خواهند شد . مثل :

طراحی صفحات اختصاصی  - صفحات اشتراک گذاری ویدئو - ساخت فرم‌های اختصاصی 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

سئو و بهینه سازی طراحی سایت شرکتی

 

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی به مجموعه کارهایی گفته می شود که رتبه سایت شرکتی شما در گوگل بهبود میدهد و سایت شما با کلمات کلیدی که به دنبال آن هستین در صفحه اول گوگل نمایش داده میشود .  با توجه به اینکه اینترنت و گوگل رشد عجیبی در فروش ایجاد کرده اند  اکثرا میدانند که سئو سایت شرکتی یا بهینه سازی سایت شرکتی چقدر در مطرح شدن برند و فرش محصول و خدمات آنها تاثیر گذار می باشد . در حقیقت ارزان ترین و بصرفه ترین کار برای اینکه برند خود را مطرح کنید و بدونید شرایط برای اینده برای شما بهتر خواهد شد سئو هست به همین دلیل هست که تقاضا برای طراحی سایت شرکتی بالا رفته و در مرحله بعد همه  به دنبال سئو سایت شرکتی هستند البته اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارین صفحه سئو سایت در اصفهان را مشاهده کنید .

با توجه به این شرایط ، طراحی وب سایت شرکتی بر اساس اصول سئو سایت کدنویسی  و برنامه نویسی می شود که شما بعد از اینکه سایتشرکتی خود را تحویل گرفتین با محتوا گذاری و داشتن اطلاعات نسبی سئو میتوانید رنک سایت خود را در گوگل روز به روز بهبود بدهید.

رایسان طراحی سایت ها ی شرکتی را بر اساس اصول سئو شده تحویل می دهد و شما میتوانید طراحی سایت اصفهان یا هر جای دیگر را به آسانی انجام دهید .

به چند مورد از مواردی که بسیار مهم هست در بهینه سازی سایت شرکتی اشاره میکنیم

مثل :

سرعت سایت شرکتی

یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت های شرکتی می باشد به این دلیل که وقتی سایت شما از هر لحاظ عالی باشد ولی موقع لود شدن سرعت خوبی نداشته باشد  عملا همه زحمات شما از دست رفته و کاربر بعد از چند ثانیه اول که سرعت خوبی نداشتیم از سایت شما خارج می شود . بیرون رفتن مخاطب از سایت شما یکی از امتیاز منفی بد برای سئو سایت شما می باشد پس سرعت سایت بسیار مهم می باشد که رایسان در طراحی سایت های شرکتی این مورد را به بهترین نحو اجرا می کند .

 

طراحی قالب سایت اختصاصی شرکتی


اگر روی کلمات کلیدی سایت شرکتی خودتون کارکرده باشید ولی گرافیک خوب و طراحی خوبی نداشته باشید دقیقا مثال قبل تکرار میشه ولی کابر بعد از ثانیه های کمی از سایت شما خارج میشه و یک امتیاز منفی برای شما به حساب میاد .

 

اصول بهینه سازی سایت شرکتی


موقع کد نویسی یا برنامه نویسی باید پارامترهای مختلفی را بررسی کنیم تا اصولی کار انجام شود و نکات خیلی ریزی را فراموش نکنیم . به دلیل اینکه پارامتر های سئو کاملا به هم مرتبط هستند و همه موارد باید با هم انجام شود . از عنوان ها ، تگ ها ، توضیحات ، عکس ها و ..

 

مزیت های طراحی وب سایت شرکتی

 

اگر بخواهیم به مزایای طراحی وب سایت شرکتی اشاره کنیم موارد زیادی می باشد ولی به چند مورد اشاره میکنیم .
وقتی شما بخواهید شغلی یا فعالیتی را انجام دهید باید خودتان را معرفی کنید تا کم کم برندی برای خود دست و پا کنید ، برای اینکه این اعتبار را بدست بیاورید یکی از راه هاش طراحی وب سایت شرکتی می باشد و بعد از اینکه سایت شما سئو خوبی را گرفت مشتریانی که به دنبال خدمات شما بودند را میتوانید جذب کنید و مسیر معرفی  درآمد زایی خود را یه حدال ممکن می رسانید و یکی  دیگر از مزیت های طراحی سایت شرکتی دفتر دوم بودن کسب و کار شما می باشد که 24 ساعته به مخاطب و مشتریان شما خدمات می دهد و در طول شبانه روز میتوانید بعد ازخدمات دادن  کسب درآمد هم داشته باشید . و مهمترین مزیت دیگر بحث کسب اعتماد مشتران می باشد . مشتری که ببیند شرکتی که قصد همکاری با ان را دارد دارای وب سایت اصولی می باشد خیلی ببیشتر اعتماد میکند تا شرکتی که وب سایت ندارد .
 

 

اهداف اجرای طراحی سایت شرکتی

 

اهداف مختلفی برای طراحی سایت شرکتی میتوان داشت مثل :
برند سازی شرکت
ارائه خدمات رایگان
ارائه خدمات با پرداخت آنلاین
هزینه های کمتر پرداخت کردن برای فضا های فیزیکی
24 ساعته فعال بودن شرکت
سریعتر به کسب درامد رسیدن شرکت
 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

هزینه های طراحی سایت شرکتی متفاوت می باشد ولی پیشنهاد میکنیم برای اول کار طراحی سایت شرکتی مناسب و ارزان داشته باشید و هزینه های هنگفتی را پداخت نکنید تا بتوانید موقع اجرا دچار کمبود بودجه نشوید . خیلی از کارفرما ها  اول کار به دنبال سایت های فضایی هستند با کلی امکانات و شرایط  در حالی شاید مخاطب اصلا به این موارد احتیاج ندارد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم اول کار با وب سایت ساده و ارزان شروع فعالیت خود را انجام دهید و تمرکز خود را روی محتوا گذاری و اجرا بگذارید و هزینه های بیشتر برای اجرا کردن استزاتژی ها بذارید . 

 

خدمات رایسان در زمینه طراحی سایت شرکتی

شرکت رایسان به‌ عنوان یکی از برترین شرکت‌ های طراحی سایت در اصفهان به مشتریان خود کمک می کند تا با ارائه راهکارهای مناسب آن‌ها را به اهداف خود برساند .

ما به شما کمک می‌کنیم تا در بهینه‌ سازی طراحی سایت شرکت خود از کلمات کلیدی مناسب استفاده نمایید و رتبه وب‌سایت خود را ارتقا دهید .  با ارتقا رتبه سایت خود می‌توانید خدمات خود را به مشتریان هدفمند که در حال جستجوی فروشنده مناسب هستند معرفی نمایید و فروش اینترنتی خود ر ا افزایش دهید .

از دیگر فعالیت‌های منحصر به‌ فردی که رایسان در طراحی سایت شرکتی انجام می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. طراحی قالب اختصاصی متناسب با درخواست‌ها و نیازهای شما
  2. طراحی صفحات  متناسب بارنگ برند شما
  3. طراحی سایت دوزبانه
  4. طراحی سایت ریسپانسیو

شرکت رایسان مجری طراحی سایت شرکتی

 

فرم درخواست مشاوره

آخرین مقالات