(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

طراحی سایت پزشکی

امروزه گسترش دانش پزشکی ، اطلاعات دارویی و درمانی و پیدایش تکنولوژی و تجهیزات در عرصه طبابت از یک سو و افزایش تعداد بیماران و بیماری ها از سوی دیگر باعث شده است که روش های سنتی در این علم پاسخگو نباشند و روش هایی دیگری را بطلبند ، یکی از این روش ها طراحی سایت پزشکی می باشد .

روزانه افراد بسیار زیادی در گوگل به دنبال اطلاعات در رابطه با بیماری خاصی می باشند و در نهایت به وب سایت مورد نظر سر می رسند و از اطلاعات آن استفاده می کنند . این افراد در صورتی که از سایت خوششان بیاید هر روز به سایت شما سر می زنند و یا حتی سایت شما را به دیگران معرفی می نمایند . اکثرا برای جستجو طراحی سایت در اصفهان خود بدنبال پزشکان معتبر هستند که شما با این وب سایت میتوانید خود را معرفی نمایید .

طراحی سایت پزشکی

یکی از امکانات بسیار خوب طراحی سایت پزشکی امکان دادن وقت به مریض به صورت اینترنتی است ، با استفاده از این روش دیگر نیازی نیست که مریض برای گرفتن وقت به مطب مراجعه نماید و از محل کار یا خانه می تواند وقت خود را به صورت آنلاین رزرو کرده و هزینه را پرداخت نماید .

در طراحی سایت پزشکی می توانید برای بیماران خود پرونده پزشکی آنلاین ایجاد نمایید تا آنها با داشتن کلمه عبور و رمز خود در هر زمان یا مکانی به پرونده پزشکی خود دسترسی داشته باشند و یا آن ر ا در اختیار پزشک دیگری قرار دهند .

در طراحی سایت پزشکی می توان مشاوره و پرسش و پاسخ رایگان قرار داد تا به سولات بیماران قبل از مراجعه به مطب پاسخ داده شود .

همچنین با توجه به اخبار و مقالالت بسیار زیادی که در مورد علم پزشکی وجود دارد می توان بخشی با عنوان اخبار و مقالات را در سایت قرار داد و هرروز آن را به روز رسانی کنید .

در طراحی سایت پزشکی رتبه سایت در گوگل اهمیت زیادی دارد .

طراحی سایت پزشکی

خدمات شرکت رایسان در طراحی وب سایت پزشکی :

شرکت رایسان به صورت حرفه ای در طراحی سایت پزشکی فعالیت می نماید . یکی از نمونه کارهای ویژه شرکت رایسان در طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت سیستم رزرو آنلاین (http://systemreserve.ir/) می باشد .

امکانت سایت پزشکی شرکت رایسان :

 1. ایجاد گالری تصاویر با امکان گروه بندی در سایت
 2. ثبت و مدیریت مقالات و اخبار پزشکی
 3. امکان پرسیدن سوال توسط بازدیدکنندگان و پاسخ توسط پزشک
 4. امکان تعریف اسلاید شو
 5. امکان نمایش ویدئو در سایت
 6. دریافت پیام از کاربران و پاسخ به پیامهای خصوصی رسیده
 7. امکان معرفی لینک های مفید در سایت
 8. نمایش نشانی مطب و ساعت كاري مطب
 9. امکان درخواست نوبت دهی اینترنتی توسط اعضاء
 10. نمایش آدرس مطب بر روی نقشه
 11. قسمت سوالات متداول
 12. قسمت معرفی کتاب
 13. معرفی پزشکان ومراکز همکارجستجوی پیشرفته و هوشمند
 14. نمایش لینک صفحات پزشک در شبکه های اجتماعی
 15. کاملا قابل توسعه

شرکت رایسان مجری طراحی سایت پزشکی

فرم درخواست مشاوره