(+۹۸) ۳۱- ۳۲۶۸۲۰۶۸

فرم درخواست مشاوره
مشاوره

طراحی سایت ورزشی

امروزه با توجه به  این نکته که خبرها ، اطلاعات ، محصولات ، کالاها و نتایج مربوط  به ورزش مخاطبین وسیعی را دارند طراحی سایت های ورزشی یک ضرورت به‌ حساب می‌آید . طراحی سایت ورزشی با هدف معرفی رشته‌های ورزشی ، نظرسنجی ، اطلاع‌ رسانی ، پیش‌بینی مسابقات ، نحوه برگزاری و زمان مسابقات  انجام می‌گیرد .

یکی از مهم‌ترین و جالب‌ ترین بخش‌ها در طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت ورزشی نمایش آنلاین مسابقات در سایت است . به‌ طوری‌ که کسانی که امکان مشاهده مسابقه را ندارند از طریق وب‌ سایت به نتایج زنده دسترسی داشته باشند .

سایتهای ورزشی به علت بازدید بالایی که دارند در امر تبلیغات بسیار مؤثر می‌باشند به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها مبلغ تبلیغات خود را به این سایتها می‌سپارند . در طراحی سایت ورزشی به علت وجود انبوهی از سایت‌ها و رقابت زیادی که بین سایت‌ها وجود دارد سئو و رتبه وب سایت در گوگل اهمیت بسیار بالایی دارد .

 

 

طراحی سایت ورزشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی  ترند های روز ورزشی در طراحی سایت

 


طراحی سایت های ورزشی از دیدگاه ورزشی یکسان هیتند ولی با یکدیگر در رشته ها متفاوت می باشد  . اکثرا با توجه به خبرنگاران ورزشی که وجود دارد تصاویر با کیفیتی را در سایت ها یورزشی می توان استفاد کرد  و در همین حال این عکس ها  میتواند سایت شما را با کیفیت کند . 

 


گرافیک و ساختار ساده طراحی سایت ورزشی

 


 اصولا شما هر نوع سایتی داشته باشید باید ساده باشد تا کاربران با هر سطحی از دانش بتوانند مطلب خود را در سایت پیدا کنند یا اکشن مورد نظر خود را در سایت اجرا کنند . اگر سایت شما ساده و روان نباشد کاربر بعد از وارد شدن به سایت گیج میشود و مطمنا از سایت شما خارج می شود و به دنبال سایت دیگر میگردد . بنابراین چیزهای اضافی سایت خود را حذف کنید و سعی سایت خلاقانه ولی ساده داشته باشید . 


سعی کنید از فونت های ریز استفاده نکنید و سایت  خود را خیلی شلوغ نکنید . به نظر ما باید همیشه جاها و فضاهای خالی داشته باشید به دلیل اینکه فضای خالی یا کادر سفید قدرت فکر کردن به کاربر میدهد و کمی تمرکز میکند در مظالب پس شلوغ بودن سایت و زیاد بودن مطالب همه جای سایت دلیل خوب بودن نیست پس حتما رعایت کنید . 

 


رنگ طرحی سایت با توجه به برند

 


سعی کنید سایت تان را با رنگ سازمانی خودتان گرافیک را طراحی کنید چون رنگ برند شما هویت شماست و بسیار تاثیر گذار است در  نگاه کاربر به شما . حتما از رنگ های هم خانواده برند خودتان استفاده کنید چون یکی از اصول برند و نگاه به مشتری به شما رنگ برند شماست 

 

 

مکان نمایش اتفاقات  مسابقات مختلف

 


در صورت برگزاری مسابقات مهم در زمینه و رشته های  ورزشی مربوط به شما اطلاعات این مسابقات و رویداد ها را میتوانید در سایت خود قرار دهید و حتی لحظه ای نتایج را اعلام کنید این کار باعث می شود کاربر شما در سایت شما ماندگار شوند و به سایت ها یدیگر مراجعه نکند که از لحاظ سئو سایت های ورزشی میتواند خیلی مهم باشد . مهمترین پارامتر در این بخش این است که کاربر در سایت شما حضور مداوم داشته باشد و به سایت ها  ها ی دیگر نرود . 

 

 


معرفی باشگاه ورزشی طراحی سایت ورزشی

 


صفحه درباره ما طراحی سایت ورزشی باشگاه  ورزشی بسیار مهم  است که رزومه  باشگاه  را داخلش گذاشته باشید  و هویت خود را به نمایش بذارید شما میتوانید از زمان شروع کار خود شروع کنید تا اطلاعات مسابقات ، قهرمانی ها ، مدارکی که گرفته اید و همه اطلاعا ت را میتوانید در این صفحه بگذارید.

 

 


معرفی مربیان و زمانبندی دوره ها در سایت های ورزشی


برای آگاهی ورزشکاران  می توانید رزومه و  اطلاعاتی را در رابطه با سابقه کاری و مدارک ورزشی مربیان و اساتیدی که هم اکنون در باشگاه ورزشی شما در حال همکاری می باشند ارائه دهید تا مشتریان نیز از آگاهی کامل نسبت به سطح مربیانی که در حال فعالیت در باشگاه ورزشی هستند برخوردار شوند.  اطلاعات ساعت ها و زمان های که باشگاه در حال کار هست را چه برای بانوان چه برای مردان قرار  دهید ..

 

 

 

صفحه تماس با ما طراحی سایت  ورزشی

 


با قرار دادن شماره های تماس و آدرس دقیق باشگاه ورزشی افراد و بازدید کنندگان  میتوانند از مکان شما اطلاع پیدا کنند  و بدون تماس به مکان باشگاه شما برای بازدید بیاییند  سعی کنید از نقشه هم در سایت خود استفاده کنید که ادرس دقیق در سایت شما قرار بگیرد . 

 

 


ایجاد  تصاویر باشگاه ورزشی بصورت گالری تصاویر 

 


معمولا عکس ها طرفداران خود را دارد یعنی معمولا افراد که وارد سایت های ورزشی میشوند به دنبال رزومه از دیگر عوامل معرفی و تبلیغات باشگاه قرار دادن تصاویر مختلف از تجهیزات و ویژگی های بارز باشگاه ورزشی است. بدین منظور باید بخشی را برای نمایش تصاویر در نظر گرفت تا تمامی نقاطی که دارای تاثیر مثبت بر بازدید کنندگان است را به نمایش بگذارید.

 

 


عضویت اینترنتی در باشگاه ورزشی

 


امکان عضویت کاربران در طراحی سایت باشگاه ورزشی از طریق سایت فراهم می شود. این کار علاوه بر جلوگیری از بی نظمی در باشگاه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه اعضا برای مراجعه جهت ثبت نام می شود. این کار موجب سهولت مشتریان و مسئولان باشگاه می شود.

 

 

 

معرفی بخش های مختلف باشگاه  ورزشی و رشته های آن

 


بعضی را باید در نظر بگیرید که رشته های مختلف فعالیت خود را  در سایت قرار دهید . این کار باعث می شود که سایت شما هم زیبا تر به نظر برسد هم وقتی ورزشکار وارد سایت می شود با همه رشته ها آشنا شود و راحتر بتواند ثبت نام کنند و دچار سردرگرمی نمی شوند .  

 

 


اخبار و مقالات ورزشی در سایت های طراحی ورزشی 

 


زمانی که اخبار و مقالات ورزشی را در روزهای مختلف قراردهید سایت شما بروز می شود  و همین داستان باعث می شود که سئو سایت شما خوب شود و این یکی از پارمتر های سئو سایت هست مثلا رایسان برای سئو سایت اصفهان  مقالات مختلف در سایت قرار میدهد تا بروز رسانی انجام شود و سئو سایت بهبود پیدا کند .  
 

 

 

خدمات شرکت رایسان در طراحی وب سایت ورزشی :

 

شرکت رایسان با توجه به سابقه کاری بالا در طراحی سایت های ورزشی و رعایت استانداردهای گوگل و عدم استفاده از اسکریپتهای آماده  رقابت بین سایتهای ورزشی را آسان نموده است .

به این نکته توجه نمایید که استفاده کامل از امکانات یک سایت ورزشی بدون پشتیبانی امکان پذیر نمی باشد ، گروه فنی شرکت رایسان با ارائه خدمات قوی این مشکل را برطرف نموده است و مشتریان می‌توانند به‌ راحتی از کلیه امکانات سایت استفاده نمایند .

 

طراحی سایت ورزشی

 

برخی از ویژگی وب سایتهای طراحی سایت ورزشی شرکت رایسان :

 

 • طراحی صفحه وب ارائه توضیحات مربوط به رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش کامل آن به صورت آنلاین
 • طراحی  صفحه وب  اخبار مربوط به رشته ورزشی مربوطه
 • طراحی  صفحه وب آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگهای داخلی و خارجی
 • طراحی  صفحه وب گرفتن آگهی برای کسب درآمد بیشتر
 • طراحی  صفحه وب ارسال خبرنامه به اعضای وب سایت
 • طراحی  صفحه وب معرفی فدراسیون ورزشی برای مخاطبان آنلاین
 • طراحی  صفحه وب  گالری تصاویر  بسیار زیبا
 • طراحی  صفحه وب به صورت  ریسپانسیوبرای نمایش بهتر در موبایل و تبلت
 • طراحی  صفحه وب دادن RSS  به کاربران برای پیگیری راحت‌ تر اخبار در  وب‌ سایت  یا باشگاه موردعلاقه‌ شان
 • طراحی صفحه وب بخش تماس با ما برای ارتباط بیشتر و بهتر با کاربران وب‌ سایت
 • طراحی صفحه وب ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان و ...
 • طراحی صفحه وب معرفی انواع سبک‌ها و رشته‌های ورزشی مرتبط با نوع فعالیت ورزشی باشگاه شما

 

شرکت رابسان مجری طراحی سایت ورزشی

فرم درخواست مشاوره

آخرین مقالات