برند های موجود

با توجه به این که هر فرد براساس سلیقه و تجربه خود به معرفی واژه برند می پردازد بهتر است که ما قبل از ورود به بحث های تخصصی تر در مورد برند و تاثیر آن در طراحی وب سایت بحث خود را با معرفی واژه برند آغاز نماییم .

برندچیست؟
معمولا با توجه به دیدگاه های متفاوت ، موقعیت اجتماعی و جغرافیایی افراد، تعاریف متعددی برای برند شده است .
یکی از بهترین تعاریف برای برند توسط گارند و لوی معرفی شده است . گارند در این تعریف برند را به این صورت بیان می کند که : « برند مفهوم پیچیده ای است که دامنه متعددی از ایده ها و ویژگی ها را در برمی گیرد . برند نه تنها با استفاده از این آهنگ بلکه مهم تر از آن با استفاده از هر عاملی که در طول زمان با آن آمیخته اند در جامعه به صورت هویتی شناخته شده و نمود یافته است با مشتری سخن می گوید .»

تاثیر برند در جذب مشتری :
بسیاری از کسب و کارهای کوچک بر این باور هستند که برند مخصوص کسب و کارهای بزرگی می باشد و آن ها نیازی به برند ندارند . اما باید بدانید که برند تاثیر مستقیمی در جذب مخاطب و معرفی کسب و کار شما دارد . به این نکته توجه نمایید که داشتن یک برند نیاز شما به فعالیت های بازایابی را به دلیل این که مشتریان از برند شما شناخت قبلی دارند کاهش می دهد .

یک برند خوب باید چه مشخصاتی داشته باشد :
برندها بعضی مواقع به قدری مشهور می شوند که جای اسم  عام جنس استفاده می شود . به همین دلیل در انتخاب نام برند خود دقت فروانی داشته باشید ، سعی نمایید نام برند را به گونه ای انتخاب نمایید که باث گمراهی مشتری نشود و تصویر خوبی از شرکت شما به مشتری بدهد .

مشخصات یک برند خوب

معرفی برند با طراحی سایت :
یکی از روش های بسیار کاربردی و مهم برای معرفی برند طراحی وب سایت می باشد .
در طراحی وب سایت این نکات را در نظر بگیرید که انتخاب رنگ سایت نقش بسیار مهمی در معرفی برند و ایجاد ارتباط با کاربر ایفا می کند . رنگ سایت را به گونه ای انتخاب کنید که ضمن معرفی خدمات شما احساسات کاربر را برانگیزد و ارتباط را ایجاد نماید . برای مثال اگر شغل شما مربوط به خدامت کشاورزی می باشد انتخاب رنگ سبز بهترین گزینه است .
از آنجایی که محتوای سایت عامل اصلی برای برقراری ارتباط با مشتری است و به نوعی زیان شما در ارتباط با مشتری می باشد سعی نمایید از برترین عکس ها و محتوا در وب سایت خود استفاده نمایید .
در طراحی وب سایت خود بسته به نوع برند از ویژگی های جدید و کلاسیک استفاده نمایید .
به طور کلی این نکته را در نظر بگیرید که طراحی سایت مناسب با برند شما می تواند عامل اساسی و مهمی در موفقیت برند وکسب و کار شما داشته باشد .

برند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس