استفاده از rank brain

با پیشرفت سئو و باتوجه به این که نتایج به دست آمده از الگوریتم های گوگل بعضا مطابق با خواسته ها و نیازهای کاربر نمی باشد . گوگل تصمیم به استفاده از هوش مصنوعی در جستجوی مطالب کرد.

Rank Brain

پروسه سئو یا بهینه سازی سایت هر روزه در حال پیشرفت و پیچیده تر شدن می باشد . برای رسیدن به  اهداف خود در سئو باید ابتدا نیازهای کاربران را مشخص نموده و راه خود را براساس این نیازهای او  تنظیم نمایید . انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، لینک سازی داخلی و خارجی و تولید محتوا از مهم ترین عوامل در موفقیت سئو می باشند .

عوامل موفقیت سئو

با پیشرفت گسترده ای که در سئو بوده است دیگر روش های قدیمی پاسخگو نمی باشد و گوگول از سال 2017 اعلام کرد قصد دارد از Rank Brain  برای نمایش نتایج به کاربران استفاده نماید .

رنگ برین چیست ؟

باتوجه به این که بعضی از نتایج به دست آمده از الگوریتم های گوگل مطابق با خواسته و نیاز کاربران نبود گوگل تصمیم به استفاده از هوش مصنوعی گرفت ،رنگ برین با توجه به نیازهای قبلی کاربر ، موقعیت جغرافیایی و علائق کاربر نتایج مرتبط با نیاز های شما را می دهد البته  باید به این نکته توجه نمایید که از رنگ برین برای جستجوهایی با حساسیت بالا استفاده می شود .

باتوجه به اهمیت بسیار بالای محتوا در سئو از رنگ برین برای تولید محتوا استفاده کنید . محتوایی را ایجاد نمایید که که باکاربرتعامل برقرار کرده و برای او ارزش ایجاد نماید . بسیاری از مدیران سایت ها و تولیدکنندگان محتوابرای گوگل محتوا تولید میکنند نه برای کاربر . در تولید محتوا اصول مهم محتوا در سئو از جمله رعایت تگ های  H  را رعایت کنید . در انتشار و تولید محتوا حتما برنامه ریزی داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید . این نکته را حتما در نظر داشته باشید که کیفیت محتوا از کمیت آن اهمیت بسیار بالاتری دارد .

شرکت دیجیتال مارکتینگ رایسان پیشرو در طراحی سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس