کسب و کار خانگی

برای کسب و کار اینترنتی خانگی تعریف دقیقی وجود ندارد اما می توان به این صورت بیان کرد که هر کسب و کاری که در منزل انجام می شود نوعی کسب و کار اینترنتی خانگی است . با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت هر روز این کسب و کارها با پیشرفت همراه بوده است . بسیاری از افراد براین باور هستند که برای یک کسب و کار اینترنتی حتما باید وب سایت داشته باشند . اما لازمه یک کسب و کار اینترنتی داشتن وب سایت نیست و با استفاده از شبکه های مجازی هم می توانید کسب و کار داشته باشید . کسب و کارهای اینترنتی امروزه رشد وسیعی داشته اند . مثلا فروشگاه های اینترنتی که توسط زنان خانه دار اداره می شوند هر روزه در حال پیشرفت است .

کسب و کار اینترنتی خانگی

برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی خانگی در ابتدا هدف خود را مشخص نمایید و بدانید چه ابزارهایی را برای انجام فعالیت خود احتیاج دارید . مثلا اگر شما می خواهید فروشگاه اینترنتی داشته باشید ابتدا به طراحی وب سایت احتیاج دارید . یا برای فروش از طریق شبکه های اجتماعی نیاز به موبایل ، اینترنت  و یک صفحه در شبکه احتماعی مورد نظر احتیاج دارید .
در ادامه این مقاله ما شمارا با چند نمونه از کسب و کارهای اینترنتی آشنا میکنیم .

محتوا نویسی :

بسیاری از صاحبان وب سایتها علاقه بسیاری به بروز کردن وب سایتهای خود از طریق محتوا گذاری دارند . همانطور که در مقاله  بازاربی محتوا چیست گفتیم محتوا برای رتبه یک وب سایت در سئو اهمیت زیادی دارد . اگر شما در این زمینه مهارت دارید می توانید این کار را در خانه انجام دهید و درآمد کسب کنید .

 حتما بخوانید

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

راه اندازی فروشگاه اینترنتی :

می توانید محصولاتی را تهیه و با قرار دادن آن ها در وب سایت خود محصولات را با قیمت بالاتری بفروشید و سود کسب کنید . برای اطلاعات در زمینه به این صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان مراجعه کنید .

راه اندازی سایت های تبلیغاتی :

با داشتن یک سایت تبلیغاتی می توانید بنرهای تبلیغاتی دیگران را در سایت خود قرار دهید و در ازای هر تبلیغ از صاحبان آن هزینه ای را دریافت کنید .

فعالیت در نتورک مارکتینگ :

بسیاری از شرکت های بزرگ به دنبال افرادی برای فروش محصولات خود به مشتریان هستند . شما می توانید به عنوان یک فروشنده ایتنرنتی برای این شرکت ها فعالیت کنید و در آمد کسب کنید .

فروش کارهای دستی خود :

با ایجاد صفحات در شبکه های مجازی می توانید کارهای دستی خود را به فروش برسانید .

تبلیغات در شبکه های اجتماعی :

اگر شما در زمینه جذب فالوور و تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام مهارت دارید از این طریق می توانید درآمد خوبی کسب کنید .

آموزش مجازی :

اگر در زمینه خاصی مهارت دارید می توانید به راحتی از طریق اینترنت آموزش دهید و درآمد به دست آورید .

مزایای کسب و کار اینترنتی خانگی :

پایین بودن هزینه‌ی راه اندازی کسب و کار

عدم نیاز به مکان تجاری برای شروع کسب و کار

دسترسی به جامعه هدف بزرگتر

امکان شروع با سرمایه کم

امکان فروش به صورت ۲۴ ساعته

تمایل بیشتر خریداران به خرید از فروشگاه های اینترنتی

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ فعالیت خود را از طریق کسب و کارهای اینترنتی در خانه شروع کرده اند . شما هم به توانایی های خود ایمان بیاورید و فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمایید

 حتما بخوانید

فرهنگ واژگان بازاریابی دیجیتال ( بخش اول )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس